Nawet 100 000 zł do wygrania w Loterii BLIKOMANIA

Wystartowała druga edycja loterii promocyjnej BLIKOMANIA, której celem jest promowanie płatności BLIK. W ramach loterii zostaną rozlosowane liczne nagrody pieniężne oraz nagroda główna w wysokości 100 000 zł.

Podstawowym warunkiem uczestnictwa w Loterii BLIKOMANIA jest posiadanie aplikacji mobilnej banku udostępniającego płatności BLIK. Aktualnie BLIKa udostępniają następujące banki: Alior Bank, Bank Millennium, Bank Zachodni WBK, BGŻ BNP Paribas, Getin Nobel Bank, ING Bank Śląski, mBank, Orange Finanse, PKO Bank Polski, Raiffeisen Polbank i T-Mobile Usługi Bankowe.

Nagrody Loterii BLIKOMANIA

W loterii przewidziane są następujące nagrody:

  • 1 nagroda główna o wartości 100 000 zł,
  • 80 nagród pieniężnych o wartości 1 000 zł każda,
  • 800 nagród pieniężnych o wartości 100 zł każda.

Jak mogę wziąć udział w loterii BLIKOMANIA ?

Warunki udziału w loterii są bardzo proste. W pierwszej kolejności powinieneś się zarejestrować na stronie BLIKOMANII wypełniając prosty formularz. Musisz w nim podać imię, nazwisko, adres e-mail, numer telefonu komórkowego do kontaktów, numer PESEL oraz bank z którego aplikacji korzystasz. Jeśli korzystasz z aplikacji kilku banków, rejestrację musisz wykonać dla każdego z nich.

W trakcie wypełniania formularza wyraź zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych oraz zgodę na przekazanie przez bank informacji odnośnie Twoich transakcji BLIKiem w okresie promocji jej organizatorowi, którym jest Polski Standard Płatności.

Po wysłaniu formularza rejestracyjnego otrzymasz e-mail z linkiem. Klikając w niego potwierdzisz rejestrację w Loterii.

Chcąc wziąć udział w Loterii musisz wykonać przynajmniej jedną transakcję za pośrednictwem BLIKa. Transakcjami tymi mogą być płatności w sklepach stacjonarnych i sklepach internetowych, wypłaty gotówki z bankomatów, wpłaty gotówki we wpłatomatach oraz przelewy natychmiastowe BLIK bezpośrednio na numer telefonu innego użytkownika BLIKa.

Losowanie nagród

Losowania nagród będą odbywać się w każdy piątek począwszy od 13 kwietnia 2018 roku. Ostatnie losowanie odbędzie się w dniu 1 czerwca 2018 roku. W każdym tygodniu zostanie rozlosowanych 100 nagród o wartości 100 zł każda i 10 nagród o wartości 1 000 zł każda. Nagroda główna będzie losowana w dniu 1 czerwca 2018 roku.

Transakcje BLIK wszystkich zwycięzców zostaną w kolejnym dniu po ich wylosowaniu sprawdzone przez bank. W ciągu kolejnych 2 dni, po pozytywnej weryfikacji, otrzymasz e-mail z informacją o przyznaniu nagrody. W ciągu kolejnych dwóch dni powinieneś przesłać numer rachunku bankowego, na który organizator promocji ma przelać nagrodę. Przekazanie nagrody nastąpi w terminie do dnia 21 czerwca 2018 roku.

W przypadku nagrody głównej organizator Loterii ufunduje dodatkową nagrodę, która zostanie przeznaczona na zapłacenie należnego podatku dochodowego od osób fizycznych.