Premia 100 zł dla studenta za Konto Jakie Chcę w Santander Bank Polska

Studenci rządzą! To promocja Santander Bank Polska skierowana do osób młodych w wieku od 18 do 26 lat. Za otwarcie Konta Jakie Chcę wraz z Kartą Dopasowaną i usługami Santander online możesz zyskać premię w wysokości 100 zł. Warunkiem jej otrzymania jest wykonanie 10 płatności cyfrowych.

Promocja została zakończona 31 grudnia 2018 roku.

Kto może wziąć udział w promocji?

W promocji „Studenci rządzą!” możesz wziąć udział, jeśli jesteś osobą posiadającą pełną zdolność do czynności prawnych, nie ukończyłeś jeszcze 26 lat i jesteś studentem jednej z uczelni wyższych w Polsce. Z promocji wykluczone są osoby, które miały konto osobiste po 1 marca 2018 roku w Banku Zachodnim WBK, obecnym Santander Bank Polska.

Nagroda 100 zł

Nagrodą w promocji jest premia pieniężna w wysokości 100 zł. Warunkiem jej otrzymania jest otwarcie Konta Jakie Chcę wraz z Kartą Dopasowaną i usługami Santander online. Poza tym musisz dodatkowo wykonać 10 płatności cyfrowych.

W ramach usługi Santander online wchodzi bankowość elektroniczna, bankowość telefoniczna i powiadomienia SMS. Płatności cyfrowe to płatności za zakupy wykonane za pośrednictwem urządzeń mobilnych i portfeli cyfrowych (Google Pay, Apple Pay jak również Garmin Pay i Fitbit Pay), usługi BLIK oraz mobilnej karty do konta.

Jak zyskać premię 100 zł w akcji „Studenci rządzą”?

Aby otrzymać premię 100 zł musisz spełnić następujące wymagania:

  • zawrzyj umowę o Konto Jakie Chcę wraz z Kartą Dopasowaną oraz usługami Santander online, pamiętaj o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych i nie odwoływaniu jej do momentu otrzymania premii.
  • do 31 grudnia 2018 roku wejdź na stronę promocji i wypełnij formularz rejestracyjny podając imię, nazwisko, Pesel oraz swój adres email oraz zaakceptuj regulamin promocji i wyraź zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach realizacji promocji,
  • pobierz na swój telefon aplikację Santander mobile i zaloguj się do niej,
  • do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym zawarłeś umowę o Konto Jakie Chcę, wykonaj 10 płatności cyfrowych za pośrednictwem Google Pay, Apple Pay, Garmin Pay, Fitbit Pay, usługi BLIK lub mobilnej karty do konta.

Zyskaj dodatkowo 80 zł za założenie konta osobistego

Możesz dodatkowo zyskać 80 zł, jeśli założysz Konto Jakie Chcę za pośrednictwem strony programu poleceń Santander Bank Polska. Wystarczy złożyć wniosek o konto, podać kod polecający i spełnić proste warunki promocji. Jeśli nie masz osoby, od której mógłbyś otrzymać kod polecający, możesz skorzystać z naszego kodu poleceń: 1010316788.

Szczegółowy opis programu poleceń znajdziesz w tym artykule.

Przekazanie premii

Premię w wysokości 100 zł otrzymasz do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym spełniłeś warunki promocji. Do chwili jej otrzymania musisz mieć aktywne Konto Jakie Chcę i Kartą Dopasowaną

Premia zwolniona jest z podatku dochodowego od osób fizycznych.

Regulamin promocji znajdziesz tutaj.

Krótka charakterystyka rachunku Konto Jakie Chcę

Otwarcie i prowadzenie rachunku Konto Jakie Chcę jest bezpłatne. Za wydanie karty nic nie zapłacisz. Wybór opłaty miesięcznej zależy od Ciebie. Masz jedną z następujących możliwości:

  • 3 zł – opłata stała,
  • 5 zł – opłaty można uniknąć wykonując w danym miesiącu 5 transakcji bezgotówkowych kartą,
  • 5 zł – opłaty można uniknąć wykonując w danym miesiącu płatności bezgotówkowe kartą na kwotę minimum 500 zł.

Osoby do 26 lat wypłacą gotówkę ze wszystkich bankomatów w kraju za darmo.

Szczegółowy opis Konta Jakie Chcę znajdziesz w tym artykule.