Bon 100 zł do Decathlon i do 650 zł zwrotu za zakupy z eKontem w mBanku

W nowej promocji Bankier.pl i mBanku możesz otrzymać bon o wartości 100 zł do wykorzystania w sklepach Decathlon, zwrot za zakupy aż do 650 zł i gwarancję niezmienności opłat przez okres 2 lat.

Bankier.pl wraz z mBankiem uruchomił 2-gą edycję promocji „Zgarnij premię z eKontem”. Nagrodą  za otwarcie eKonta jest  e-Karta podarunkowa o wartości 100 zł do sklepów Decathlon. Jednocześnie każdy uczestnik promocji może otrzymać zwrot za zakupy w wysokości do 650 zł, zwolnienie z opłaty za kartę debetową i gwarancję niezmienności opłat za konto, kartę i wypłatę z bankomatów przez okres 2 lat.

W promocji „Zgarnij premię z eKontem” możesz wziąć udział o ile nie posiadałeś w mBanku rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego o numerze rozliczeniowym 1140 2004 lub 1140 2017 po dniu 1 stycznia 2016 roku. Z promocji wykluczone są również osoby, które złożyły już wniosek o eKonto standard lub eKonto plus i jest on w trakcie realizacji.

Bon 100 zł do Decathlon

Warunki zdobycia bonu 100 zł do Decathlon nie są zbyt wymagające. Wystarczy, że spełnisz następujące wymagania:

 • do 28 lutego 2018 roku zarejestruj się na stronie promocji podając adres e-mail oraz akceptując zgodę na przetwarzanie danych i akceptując regulamin promocji,
 • po otrzymaniu maila potwierdzającego rejestrację przejdź za pośrednictwem linku zawartego w nim na stronę Banku i złóż wniosek o eKonto standard. We wniosku zaakceptuj zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych przez mBank i zgodę na przekazanie przez Bank danych organizatorowi promocji dla celów związanych z promocją.
 • w ciągu miesiąca od dnia złożenia wniosku, ale nie później niż do 31 marca 2018 roku zawrzyj umowę o prowadzenie wybranego rachunku,
 • w miesięcu zawarcia umowy lub po nim następującym  wykonaj 5 transakcji bezgotówkowych – mogą to być płatności kartą debetową lub przelewy. Nie mogą to być przelewy wewnętrzne, ale mogą to być na przykład przelewy na Twoje konto w innym banku.

I to tyle, żeby zdobyć bon w postaci e-Karty podarunkowej o wartości 100 zł do wykorzystania w sklepach Decathlon. Otrzymasz go drogą elektroniczną na adres mailowy podany podczas rejestracji najpóźniej do 30 czerwca 2018 roku. Jak działa e-Karta dowiesz się z tej strony.  Pamiętaj, aby do dnia otrzymania bonu nie zamykać konta.

Regulamin promocji znajdziesz tutaj.

Wejdź na stronę promocji i  Zgarnij premię z eKontem

Premia 650 zł od mBanku

Promocja Bankier.pl łączy się z trwającą i opisaną na łamach serwisu promocją mBanku „Lepiej z eKontem” w ramach której możesz otrzymać zwrot za zakupy w wysokości 4% płacąc za zakupy kartą płatniczą lub BLIK-iem. W tym celu każdego miesiąca, przez okres kolejnych 5 miesięcy następujących po miesiącu otwarcia konta, powinieneś spełnić następujące wymagania:

 • wykonać transakcje bezgotówkowe w sklepach usługowo – handlowych kartą płatniczą i/lub za pośrednictwem usługi BLIK na kwotę nie mniejszą niż 250 zł (moneyback będzie naliczany od pierwszego miesiąca następującego po miesiącu w którym zawarłeś umowę),
 • zapewnić jednorazowy wpływ w wysokości 1 000 zł na nowo otwarte konto, wpływ ten nie może pochodzić z Twojego konta w mBanku,
 • przynajmniej jeden raz w danym miesiącu zalogować się do aplikacji mobilnej mBanku.

Premię za dany miesiąc otrzymasz do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym spełniłeś wszystkie wymagane warunki do jej otrzymania. W danym miesiącu kalendarzowym możesz otrzymać premię nie wyższą niż 130 zł. Łączna wartość premii za 5 miesięcy może wynieść maksymalnie 650 zł.

Charakterystyka rachunku eKonto standard i eKonto plus

Poniżej zostały przedstawione najważniejsze parametry eKonta standard:

 • 0 zł – otwarcie rachunku,
 • 0 zł – miesięczna opłata za prowadzenie rachunku.
 • 0 zł – opłata za przelewy internetowe,
 • 0 zł – opłata za wydanie i odnowienie karty,
 • 4 zł – opłata miesięczna za użytkowanie karty, można jej uniknąć wykonując 5 transakcji bezgotówkowych kartą.
 • 0 zł – wypłata gotówki w bankomatach własnych i w bankomatach sieci Euronet, Planet Cash i Banku Zachodniego WBK powyżej kwoty 100 zł, poniżej 1,30 zł,
 • 3% min. 5 zł, max. 9 zł – wypłata gotówki w pozostałych bankomatach w kraju,
 • 3% min. 9 zł – wypłata gotówki w bankomatach za granicą,
 • 0 zł – wypłata gotówki w kasie sklepu – cashback.

Dla uczestników promocji opłata za kartę nie będzie pobierana przez okres 2 lat. mBank również gwarantuje niezmienność przez okres 2 lat następujących opłat:

 • miesięcznej opłaty za kartę debetową,
 • opłaty za prowadzenia eKonta,
 • wypłat z bankomatów wykonanych kartą wydaną do promocyjnego eKonta,
 • realizacji wewnętrznych i zewnętrznych przelewów w złotych polskich dokonanych przez Internet.

eKonto plus w odróżnieniu od eKonta standard obarczone jest miesięczną opłatą za jego prowadzenie w wysokości 5 zł. Można jej uniknąć przelewając na nie wynagrodzenie w wysokości nie mniejszej niż 1 000 zł. Plusem konta jest brak opłaty za wypłaty gotówki z bankomatów na terenie całego kraju. Pozostałe opłaty powyżej przedstawione są takie same dla obu kont.

Dokładny opis eKonta znajdziesz w tym artykule.

Podsumowanie

Wspólna promocja Bankier.pl i  mBanku umożliwia zarobienie nawet 750 zł. Wystarczy założyć eKont i spełnić bardzo proste i niezbyt wymagające warunki promocji.

W celu nagrody od Bankier.pl, którą jest bon 100 zł do Decathlon, wystarczy wykonać tylko 5 transakcji bezgotówkowych o dowolnej kwocie. Mogą to być płatności kartą debetową lub przelewy do innego banku.

Kolejne 650 zł zostanie wypłacone przez mBank w postaci moneyback’u ciągu 5 miesięcy – w każdym miesiącu maksymalnie 130 zł. Wystarczy płacić za zakupy w sklepach usługowo-handlowych kartą debetową lub usługą BLIK. Dodatkowo w każdym miesiącu należy zasilić konto kwotą 1 000 zł oraz zalogować się przynajmniej jeden raz do aplikacji mobilnej mBanku.