Bon 100 zł na Allegro za założenie Konta dla Młodych w PKO Bank Polski

Bardzo prostą promocję przygotował bank PKO Bank Polski dla młodych klientów. Za otwarcie darmowego Konta dla Młodych wraz z kartą debetową i wyrażenie zgody na otrzymywanie informacji marketingowych można otrzymać kartę podarunkową o wartości 100 zł do wykorzystania na Allegro.

Promocja została zakończona.

Nowa promocja „Wolność na koncie”  skierowana jest do osób w wieku od 18 do 26 lat. Mogą oni wziąć w niej udział, jeśli w okresie od 1 stycznia 2017 roku do 31 sierpnia 2018 roku, nie posiadali żadnego rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego w PKO Bank Polski  oraz w Inteligo.

Do promocji można przystąpić do 19 października 2018 roku. Może się ona jednak skończyć wcześniej, ponieważ Bank przewidział wydanie tylko 8 000 nagród. Liczba ta może się zwiększyć, o czym Bank poinformuje na stronie promocji www.pkobp.pl/wolnoscnakoncie.

Jak mogę wziąć udział w promocji?

Warunki udziału w promocji są bardzo proste. Wystarczy, że spełnisz następujące wymagania:

  • w terminie do 19 października 2018 roku:
    • złóż wniosek  na tej stronie PKO Bank Polski o otwarcie i prowadzenie Konta dla Młodych wraz z kartą debetową MasterCard i bankowością internetową,
    • w trakcie podpisywania umowy wyraź zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych i handlowych drogą elektroniczną,
    • zarejestruj się na stronie promocji,
  • do 2  listopada 2018 roku wykonaj przynajmniej 1 płatność kartą wydaną do konta w punktach handlowo-usługowych lub w Internecie lub przelew na telefon BLIK.

I to jest wszystko co trzeba zrobić, żeby otrzymać kartę podarunkową  o wartości 100 zł na zakupy na Allegro.

Bon 100 zł na Allegro

Nagrodą jest karta podarunkowa w postaci kodu elektronicznego o wartości 100 zł do wykorzystania na Allegro. Aby odebrać nagrodę wystarczy zalogować się do serwisu internetowego iPKO. Wydanie nagrody nastąpi w dwóch etapach:

  • do 28 wrzesnia 2018 roku, jeśli spełnisz warunki promocji do 21 wrzesnia 2018 roku,
  • do 9 listopada 2018 roku, jeśli spełnisz warunki promocji do 2 listopada 2018 roku.

Nagroda zwolniona jest z podatku dochodowego od osób fizycznych.

Regulamin promocji znajdziesz na tej stronie.

Podstawowe opłaty Konta dla Młodych

Konto dla Młodych jest rachunkiem skierowanym do osób w wieku od 18 do 26 lat. Rachunek prowadzony jest bezpłatnie. Za wypłatę gotówki z bankomatów w kraju i za granicą właściciel konta nic nie zapłaci. Karta wydawana jest bezpłatnie, ale miesięczna opłata za jej użytkowanie mieści się w granicach od 0 zł do 5 zł i zależy od liczby transakcji wykonanych w danym miesiącu.

Szczegółowy opis konta można znaleźć  w tym artykule.

Podsumowanie

Promocja PKO Bank Polski skierowana do młodych osób jest jedną z najprostszych. Wystarczy otworzyć konto, zarejestrować się promocji i wyrazić zgody marketingowe. Bank nie stawia żadnych dodatkowych warunków. Po ich spełnieniu właściciel konta otrzyma bon 100 zł na Allegro. Warto się pospieszyć, bo nie wiadomo, czy Bank powiększy pulę nagród.