100 zł na Pyszne.pl za założenie Konta Jakie Chcę w Santander Bank Polska

Santander Bank Polska uruchomił promocję w której za otwarcie Konta Jakie Chcę wraz z kartą debetową i usługami bankowości elektronicznej możesz otrzymać voucher o wartości 100 zł na Pyszne.pl. Voucher ten otrzyma tylko 900 osób, które jako pierwsze spełnią warunki promocji. Kolejne 600 osób otrzyma voucher o wartości 50 zł.

Zgodnie z regulaminem promocja została zakończona w dniu 23 listopad 2018 roku.

W promocji „Pyszna jesień z Kontem Jakie Chcę 2” możesz wziąć udział, jeśli jesteś osobą posiadającą pełną zdolność do czynności prawnych i nie byłeś posiadaczem, ani współposiadaczem konta osobistego prowadzonego w złotych polskich w Santander Bank Polska (dawny Bank Zachodni WBK) na dzień 13 listopada 2018 roku. Posiadanie innych produktów, na przykład karty kredytowej, lokaty, nie wyklucza z promocji.

Bon 100 zł na Pyszne.pl

W celu otrzymania vouchera na zakupy na Pyszne.pl  musisz spełnić następujące wymagania:

 • do 23 listopada 2018 roku zawnioskuj na stronie promocji o Konto Jakie Chcę wraz z kartą debetową i usługami bankowości internetowej (nie musisz, jeśli już ją posiadasz), a następnie zawrzyj umowę o konto wybierając jedną z następujących opcji:
  • przelew internetowy z konta w innym banku – przelew weryfikacyjny na 1 zł musisz wysłać z innego banku, w którym posiadasz konto osobiste. Pamiętaj , aby Twoje dane osobowe i adresowe w tym banku były zgodne z danymi w dowodzie osobistym i z danymi podanymi we wniosku. Dodatkowo będziesz musiał dołączyć skan dowodu osobistego do wysłanego wniosku.
  • za pośrednictwem kuriera –umowę podpiszesz w obecności kuriera w czasie i miejscu ustalonym z Doradcą Banku. Również musisz dołączyć skan dowodu osobistego.
  • weryfikacja w rozmowie wideo z doradcą – o ile posiadasz urządzenie wyposażone w kamerę z dostępem do internetu i przeglądarkę internetową inną niż Internet Explorer.
 • w trakcie składania wniosku wyraź zgodę na kontakt telefoniczny w celach marketingowych i zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną.

I to wszystko co należy zrobić, żeby otrzymać voucher o wartości 100 zł lub 50 zł. Warto się pospieszyć, ponieważ poza wymogiem założenia konta nie ma innych dodatkowych warunków.

Przekazanie nagród

Po spełnieniu wszystkich warunków otrzymasz voucher o wartości 100 zł lub 50 zł do wykorzystania na Pyszne.pl. Nagroda zostanie przekazana w formie wiadomości sms na numer telefonu podany we wniosku o konto lub na pocztę w usługach Santander online do 30 listopada 2018 roku. Vouchery możesz wykorzystać w terminie do 31 grudnia 2018 roku.

Regulamin promocji znajdziesz tutaj.

Krótka charakterystyka rachunku Konto Jakie Chcę

Otwarcie i prowadzenie rachunku Konto Jakie Chcę jest bezpłatne. Za wydanie karty nic nie zapłacisz. Wybór opłaty miesięcznej zależy od Ciebie. Masz jedną z następujących możliwości:

 • 3 zł – opłata stała,
 • 5 zł – opłaty można uniknąć wykonując w danym miesiącu 5 transakcji bezgotówkowych kartą,
 • 5 zł – opłaty można uniknąć wykonując w danym miesiącu płatności bezgotówkowe kartą na kwotę minimum 500 zł.

Osoby do 26 lat wypłacą gotówkę ze wszystkich bankomatów w kraju za darmo. Osoby powyżej 26 lat za darmo wypłacą gotówkę tylko z bankomatów należących do Banku Zachodniego WBK. Za wypłatę gotówki z pozostałych bankomatów zapłacą 5 zł.

Szczegółowy opis Konta Jakie Chcę znajdziesz w tym artykule.