Bon 100 zł na zakupy na Allegro za otwarcie Konta Jakie Chcę w BZ WBK

Bardzo prostą i szybką promocje przygotował Bank Zachodni WBK dla nowych klientów. Za założenie Konta Jakie Chcę i zapewnienie wpływu w wysokości 500 zł możesz otrzymać bon o wartości 100 zł na zakupy na Allegro. Pula nagród jest ograniczona i wynosi 1000 sztuk.

Promocja została zakończona w dniu 22 grudnia 2017 roku!

W promocji „Zyskaj z Kontem Jakie Chcę – edycja I” możesz wziąć udział o ile nie byłeś posiadaczem rachunku oszczędnościowo – rozliczeniowego w Banku Zachodnim WBK na dzień 1 grudnia 2017 roku.

Jak zdobyć bon o wartości 100 zł na zakupy na Allegro?

W celu otrzymania bonu o wartości 100 zł na zakupy na Allegro musisz spełnić następujące warunki:

 • złóż wniosek o Konto Jakie Chcę wraz z dostępem do usług bankowości elektronicznej BZWBK24,
 • do 22 grudnia 2017 roku zawrzyj umowę Konto Jakie Chcę z usługami BZWBK24, umowę możesz podpisać wybierając jedną z następujących opcji:
  • za pomocą przelewu internetowego z konta w innym banku – przelew weryfikacyjny na 1 zł musisz wysłać z innego banku, w którym posiadasz konto osobiste. Pamiętaj , aby Twoje dane osobowe i adresowe w tym banku były zgodne z danymi w dowodzie osobistym i z danymi podanymi we wniosku. Dodatkowo będziesz musiał dołączyć skan dowodu osobistego do wysłanego wniosku.
  • za pośrednictwem kuriera –umowę podpiszesz w obecności kuriera w czasie i miejscu ustalonym z Doradcą Banku. Również musisz dołączyć skan dowodu osobistego.
  • za pośrednictwem weryfikacji w rozmowie wideo z doradcą – o ile posiadasz urządzenie wyposażone w kamerę z dostępem do internetu i przeglądarkę internetową inną niż Internet Explorer.
 • do 31 grudnia 2017 roku:
  • zapewnij łączny wpływ na nowo otwarte konto w łącznej wysokości 500 zł,
  • zaloguj się do usług BZBWK24 internet lub BZWBK24 mobile.

Wydanie nagrody

Po spełnieniu wszystkich warunków otrzymasz bon o wartości 100 zł do wykorzystania na Allegro.pl. Bon zostanie przekazany na adres e-mail, który podałeś w trakcie rejestracji wniosku. Nagrodę otrzymasz najpóźniej do 15 stycznia 2018 roku. Nagroda zwolniona jest z podatku dochodowego od osób fizycznych.

Regulamin promocji znajdziesz tutaj.

Krótka charakterystyka rachunku Konto Jakie Chcę

Otwarcie i prowadzenie rachunku Konto Jakie Chcę jest bezpłatne. Za wydanie karty nic nie zapłacisz. Wybór opłaty miesięcznej zależy od Ciebie. Masz jedną z następujących możliwości:

 • 3 zł – opłata stała,
 • 5 zł – opłaty można uniknąć wykonując w danym miesiącu 5 transakcji bezgotówkowych kartą,
 • 5 zł – opłaty można uniknąć wykonując w danym miesiącu płatności bezgotówkowe kartą na kwotę minimum 500 zł.

Osoby do 26 lat wypłacą gotówkę ze wszystkich bankomatów w kraju za darmo. Osoby powyżej 26 lat za darmo wypłacą gotówkę tylko z bankomatów należących do Banku Zachodniego WBK. Za wypłatę gotówki z pozostałych bankomatów zapłacą 5 zł.

Szczegółowy opis Konta Jakie Chcę znajdziesz w tym artykule.