Premia 100 zł za założenie eKonta standard w mBanku

W bardzo prostej promocji mBanku za otwarcie eKonta standard wraz z kartą debetową i aktywne korzystanie z niego możemy otrzymać premię pieniężną w wysokości 100 zł. Czas na przystąpienie do promocji mamy do 30 kwietnia 2018 roku.

mBank przyzwyczaił nas do wysokich premii za założenie eKonta standard. Nie mniej w porównaniu z innymi promocjami warunki obecnej promocji są o wiele prostsze i mniej wymagające, a czas na otrzymanie premii bardzo krótki. Wystarczy w ciągu miesiąca wpłacić na konto 500 zł i wykonać 5 dowolnych transakcji – mogą to być płatności kartą, BLIKiem, wypłaty z bankomatów lub przelewy z konta. Po spełnieniu tych warunków premia 100 zł jest nasza.

Promocja „100 zł dla aktywnych” skierowana jest do osób fizycznych, mających pełną zdolność do czynności prawnych  i które są nowymi klientami mBanku. Nowy klienta to osoba, która od dnia 1 stycznia 2016 roku do dnia przystąpienia do promocji nie posiadała w mBanku rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego lub rachunku oszczędnościowego o numerze rozliczeniowym 1140 2004 lub 1140 2017. Dotyczy to kont indywidualnych i kont wspólnych.

Jak przystąpić do promocji?

Warunek jest bardzo prosty. Wystarczy, że do 30 kwietnia 2018 roku złożymy wniosek o otwarcie eKonta standard wraz z kartą debetową. Wniosek możemy złożyć na tej stronie mBanku. Następnie, musimy zawrzeć umowę o eKonto w taryfie standard i umowę o kartę debetową. Umowę możemy podpisać za pośrednictwem kuriera lub w wybranej przez nas placówce mBanku.

Premia 100 zł za aktywność

W celu otrzymania premii w wysokości 100 zł musimy spełnić dwa następujące wymagania:

  • w ciągu 3 dni kalendarzowych licząc od dnia następującego po dniu podpisania umowy musimy zasilić jednorazowo konto kwotą 500 zł (jeśli umowę podpiszemy 19 lutego 2018 roku, to mamy czas na wykonanie transakcji do 22 lutego 2018 roku),
  • do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym podpisaliśmy umowę, musimy wykonać przynajmniej 5 transakcji (jeśli umowę podpisaliśmy 19 lutego 2018 roku, to mamy czas na wykonanie 5 transakcji do 30 marca 2018 roku). Transakcjami mogą być płatności kartą debetową, BLIKiem, wypłaty z bankomatów, czy też przelewy z konta .

Jeśli spełnimy te bardzo proste wymagania mBank prześle nam zdobytą premię najpóźniej do 30 czerwca 2018 roku. Premia nie podlega podatkowi dochodowemu od osób fizycznych.

Regulamin promocji znajdziesz tutaj.

Podstawowe opłaty eKonta standard

eKonto standard jest rachunkiem darmowym. Za otwarcie i prowadzenie konta mBank nie pobiera opłaty. Kartę debetową otrzymamy za darmo, ale za jej obsługę będziemy musieli zapłacić 4 zł, o ile nie wykonamy nią w danym miesiącu 5 transakcji bezgotówkowych.  Za wypłatę gotówki powyżej kwoty 100 zł z bankomatów własnych i z bankomatów sieci Euronet, Planet Cash i Banku Zachodniego WBK nic nie zapłacimy. Poniżej tej kwoty bank pobiera opłatę 1,30 zł. Opłata gotówki z pozostałych bankomatów w kraju kosztuje  3% min. 5 zł, max. 9 zł.

Szczegółowy opis eKonta standard znajdziesz w artykule eKonto standard w mBanku – premia 750 i gwarancja niezmienności opłat przez 2 lata.

Podsumowanie

Promocja „100 zł dla aktywnych” jest bardzo prosta i niezbyt wymagająca. Wystarczy zasilić konto kwotą 500 zł, np. z własnego rachunku w innym banku i wykonać minimum 5 transakcji. W przeciwieństwie do innych promocji mogą to być nawet wypłaty gotówki z bankomatów czy przelewy z konta (np. zwracamy sobie 500 zł w 5 ratach). I to wszystko.

Samo eKonto standard jest rachunkiem darmowym. Wystarczy wykonać 5 dowolnych transakcji kartą, żeby uniknąć jedynej opłaty za obsługę karty.

Osoby, które chciałyby zarobić trochę więcej, mogą skorzystać z dwóch innych promocji mBanku. Opis tych promocji znajduje się w poniższych artykułach:

Bon 100 zł do Decathlon i do 650 zł zwrotu za zakupy z eKontem w mBanku

650 zł moneyback w promocji Lepiej z eKontem w mBanku