Bon 100 zł do H&M za otwarcie Konta Otwartego na Ciebie w BNP Paribas

Promocja została zakończona.
BNP Paribas Bank Polska uruchomił bardzo prostą promocję nowego Konta Otwartego na Ciebie „Szykownie z kontem”. Za otwarcie konta wraz z kartą debetową i aktywne korzystanie z niego w miesiącu maju 2019 roku możesz otrzymać bon o wartości 100 zł do sklepu H&M. Promocja będzie trwać do wyczerpania puli 600 rejestracji, ale nie dłużej niż do 28 kwietnia 2018 roku.

Nagroda promocji „Szykownie z kontem”

Nagrodą w promocji „Szykownie z kontem” jest e-karta upominkowe w postaci kodu o wartości 100 zł. Kody możesz wykorzystać w sieci sklepów stacjonarnych i w sklepie internetowym H&M. Kod jest ważny do dnia 1 lutego 2020 roku. Z karty możesz korzystać wielokrotnie, aż do wyczerpania całkowitej kwoty znajdującej się na karcie.

Jak korzystać z kart podarunkowych H&M dowiesz się  z regulaminu Zasady i warunki korzystania z kart upominkowych H&M.

Warunkiem otrzymania nagrody jest otwarcie Konta Otwartego na Ciebie wraz z Kartę Otwartą na Dzisiaj i usługami bankowości elektronicznej oraz spełnienie prostych warunków aktywności w miesiącu maju 2019 roku.

Do kogo skierowana jest promocja?

W promocji „Szykownie z kontem” możesz wziąć udział, jeśli jesteś osobą pełnoletnią i w okresie 24 miesięcy przed dniem złożenia wniosku o otwarcie konta osobistego nie byłeś posiadaczem lub współposiadaczem rachunku oszczędnościowo – rozliczeniowego w BGŻ BNP Paribas oraz w przejętym w 2018 roku Raiffeisen Polbank. Posiadanie innych produktów (konto oszczędnościowe, karta kredytowa) nie wyklucza z promocji.

Do promocji możesz przystąpić do 28 kwietnia 2019 roku. Może się ona jednak zakończyć wcześniej, ponieważ w promocji przewidziano rejestrację tylko 600 uczestników.

100 zł do sklepów H&M

W celu zdobycia bonu o wartości 100 zł do sklepów H&M musisz spełnić następujące wymagania:

 • do 28 kwietnia 2019 roku lub do wyczerpania puli 600 rejestracji ( w zależności co nastąpi wcześniej) zarejestruj się na stronie promocji wypełniając prosty formularz. Zgodnie z regulaminem promocji zaakceptuj:
  • zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez Ad Astrę,
  • zgodę na przekazywanie Twoich danych przez Bank organizatorowi promocji w zakresie niezbędnym do jej prowadzenia,
  • regulamin promocji,
 • po otrzymaniu e-maila potwierdzającego przystąpienie do promocji, złóż wniosek o Konto Otwarte na Ciebie, Kartę Otwartą na Dzisiaj i usługami bankowości elektronicznej wykorzystując do tego celu link zawarty w przesłanym e-mailu.
 • do 13 maja 2019 roku zawrzyj umowę o Konto Otwarte na Ciebie, Kartę Otwartą na Dzisiaj i usługi bankowości elektronicznej,
 • w maju 2019 roku spełnij następujące wymagania:
  • aktywuj aplikację mobilną GOmobile,
  • wykonaj co najmniej 1 przelew za pośrednictwem bankowości internetowej Pl@net lub aplikacji mobilnej GOmobile. Nie brane są pod uwagę przelewy natychmiastowe oraz przelewy wykonane za pośrednictwem systemów płatności takich jak PayU, Dotpay, Przelewy 24, BLIK i inne. Możesz natomiast wykonać przelew na własne konto w innym banku.
  • wykonaj 3 dowolne transakcje bezgotówkowe kartą debetową.

Transakcje bezgotówkowe możesz wykonać w sklepach usługowo – handlowych i w sklepach internetowych. Nie brane są pod uwagę transakcje wykonane z wykorzystaniem internetowych systemów płatności podmiotów trzecich takich jak: BLIK, PayU, Przelewy 24, Dotpay, Blue Media. Nie dotyczy to operacji dokonanych przy wykorzystaniu cyfrowego portfela, w tym Google Pay i Apple Pay. Nie brane są również pod uwagę transakcje wykonane w punktach posiadających następujące Kody MCC:

 • 7995 – określający kasyna oraz zakłady bukmacherskie i im podobne,
 • 8999 – określający profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska),
 • 6012 – określający instytucje finansowe,
 • 6211 – określający brokerów ubezpieczeniowych,
 • 6051 – określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych,
 • 4829 – określający internetowe przekazy pieniężne.

Przekazanie nagrody

O przyznaniu nagrody zostaniesz powiadomiony za pośrednictwem wiadomości przesłanej na Twoją skrzynkę mailową najpóźniej do 21 czerwca 2019 roku. Sama nagroda zostanie przesłana do 30 czerwca 2019 roku.

Na dzień przekazania premii musisz posiadać otwarte konto osobiste wraz z kartę debetową i dostępem do usług bankowości elektronicznej.
Nagroda zwolniona jest z podatku dochodowego od osób fizycznych.

Regulamin promocji znajdziesz tutaj.

Konto Otwarte na Ciebie

Nowe Konto Otwarte na Ciebie jest rachunkiem bezwarunkowo darmowym. Do konta wydawana jest jedna spośród trzech kart debetowych z logo Mastercard. Podstawową karta jest Karta Otwarta na Dzisiaj. Pozostałe dwie to Karta Otwarta na eŚwiat i Karta Otwarta na Świat.

Karta Otwarta na Dzisiaj jest najtańszą z wszystkich oferowanych kart. Miesięczna opłata za użytkowanie karty wynosi 3 zł, ale można jej uniknąć wykonując nią jedną transakcję bezgotówkową. W przypadku osób poniżej 26 lat opłata nie jest pobierana. Gotówkę bez ponoszenia opłat można wypłacić w bankomatach BNP Paribas i Planet Cash. W pozostałych bankomatach opłata wynosi 5 zł. Za granicą za darmo wypłacić gotówkę można z bankomatów Grupy BNP Paribas i Global Alliance. Wypłata z bankomatów należących do innych banków lub sieci wynosi 10 zł.

Dokładny opis konta znajdziesz w tym artykule.

Podsumowanie

Nowa promocja duetu Ad Astra i BNP Paribas promująca Konto Otwarte na Ciebie jest bardzo atrakcyjna i bardzo prosta. Wystarczy w miesiącu maju aktywować aplikację GOmobile, wykonać 1 przelew za pośrednictwem bankowości internetowej Pl@net lub aplikacji mobilnej GOmobile i 3 transakcje kartą na dowolną kwotę.

Bardzo dużym plusem Konta Otwartego na Ciebie jest brak opłat za obsługę konta. Spośród trzech kart najtańsza jest Karta Otwarta na dzisiaj. Dla osób do 26 lat jest bezwarunkowo darmowa, natomiast osoby powyżej 26 lat będą musiały wykonać tylko 1 dowolną transakcję, aby uniknąć opłaty w wysokości 3 zł. Gotówkę bez opłaty można wypłacić  tylko z bankomatów własnych Banku i Planet Cash. Wypłata z pozostałych bankomatów kosztuje 5 zł, co na pewno jest minusem konta.