50 zł do Biedronki i 50 zł na Allegro za płatności mobilne w BGŻ BNP Paribas

Klienci BGŻ BNP Paribas posiadający aplikację mobilną Google Play lub Apple Pay mogą skorzystać z nowej promocji, w której do zdobycia są dwie nagrody o łącznej wartości 100 zł. Pierwsza nagrodę o wartości 50 zł należy wykorzystać w sklepie Biedronki, natomiast drugą nagrodę, również o wartości 50 zł, na stronie internetowej Allegro lub w Aplikacji Allegro.

Kto może wziąć udział w promocji?

Promocja „Kupuj mobilnie”, której organizatorem jest Ad Astra Sp. z o.o., skierowana jest do osób pełnoletnich posiadających pełną zdolność do czynności prawnych.Mogą one wziąć w niej udział, jeśli posiadają kartę płatniczą MasterCard wydaną przez BGŻ BNP Paribas i przed dniem 23 sierpnia 2018 roku nie były zarejestrowane w aplikacji Apple Pay lub Google Pay oraz nie dodały przed tą datą karty do tych aplikacji. Z promocji wykluczone są osoby, które brały udział w konkursie „Wygraj z Android Pay” oraz promocji „Kupuj z Apple Pay”.

Jak zdobyć bony do Biedronki i Allegro?

W celu zdobycia bonów o łącznej wartości 100 zł musisz w terminie do 30 października 2018 roku:

  • zarejestrować się na dedykowanej stronie promocji wypełniając prosty formularz i akceptując wymagane zgody i regulamin promocji,
  • zarejestrować się w aplikacji Apple Pay lub Google Pay,
  • dodać kartę debetową lub kredytową wydaną przez BGŻ BNP Paribas.

Nagroda 50 zł do Biedronki

Aby otrzymać pierwszą nagrodę musisz w ciągu 14 dni kalendarzowych od momentu dodania karty do aplikacji Apple Pay albo Google Pay wykonać co najmniej 3 transakcje Apple Pay lub Google Pay.

Nagroda 50 zł na Allegro

W miesiącu kalendarzowym następującym po miesiącu dodania karty do aplikacji Apple Pay lub Google Pay wykonaj co najmniej 8 kolejnych transakcji Apple Pay lub Google Pay. Transakcje wykonane na potrzeby pierwszej nagrody nie są brane pod uwagę przy rozliczaniu transakcji drugiej nagrody.  Otrzymanie drugiej nagrody uzależnione jest od spełnienie warunków do otrzymana pierwszej nagrody

Jak korzystać z bonów?

Pierwszą nagrodą jest e-kod Jeronimo Martins o wartości 50 zł do wykorzystania w sklepach stacjonarnych Biedronki. Drugą nagrodą jest voucher w formie karty podarunkowej  o wartości 50 zł do wykorzystania w sklepie internetowym Allegro lub Aplikacji Allegro.

O przyznaniu pierwszej nagrody zostaniesz powiadomiony za pośrednictwem wiadomości e-mail przesłanej najpóźniej do 25 dnia od dnia dodania karty do aplikacji Apple Pay lub Google Pay. Wiadomość o przyznaniu drugiej nagrody otrzymasz do 10 dnia miesiąca następującego po miesiącu, w którym spełniłeś warunki promocji. Nagrody w formie wiadomości sms otrzymasz na swój telefon w ciągu 5 dni od dnia wysłania informacji o przyznaniu nagrody.

Regulamin korzystania z e-kodów znajdziesz na tej stronie Biedronki, a regulamin korzystania z kart podarunkowych na tej stronie Allegro.

Regulamin promocji znajdziesz tutaj.

Nie mam jeszcze konta w BGŻ BNP Paribas

Możesz jeszcze skorzystać  z promocji Konta Maksymalnego w której do zdobycia są dwie nagrody. Pierwszą w wysokości nawet 200 zł otrzymasz za aktywne korzystanie z konta. Drugą w wysokości  150 zł otrzymasz za transakcje kartą debetową. Biorąc udział w promocji możesz zarobić łącznie nawet 350 zł.

Najważniejsze opłaty Konta Maksymalnego przedstawiają się następująco:

  • 0 zł – otwarcie i prowadzenie konta,
  • 0 zł – wydanie karty debetowej,
  • 0 zł – miesięczna opłata za użytkowanie karty debetowej w przypadku osób do 26 lat, dla osób powyżej 26 lat będzie ono również darmowe pod warunkiem wykonania płatności kartą na kwotę min. 300 zł w miesiącu poprzedzającym opłatę , jeżeli warunek nie zostanie spełniony opłata wyniesie 12 zł.
  • 0 zł – wypłata gotówki z bankomatów w kraju i za granicą.

Opis promocji znajdziesz w tym artykule.