Do 140 zł premii za otwarcie Konta z Lwem Mobi w ING Bank Śląski

Promocja została zakończona w dniu 30 czerwca 2019 roku.
Ruszyła kolejna edycja promocji banku ING Bank Śląski skierowana do osób w wieku poniżej 26 lat. Do zdobycia jest premia o łącznej wartości 140 zł. Warunkiem jej otrzymania jest otwarcie Konta z Lwem Mobi wraz z Otwartym Kontem Oszczędnościowym i spełnienie prostych warunków aktywności.

Premia 140 zł

Gwarantowaną premię 100 zł otrzymasz po otwarciu konta osobistego i konta oszczędnościowego oraz po wykonaniu 10 płatności kartą lub Blikiem. Dwie dodatkowe premie, każda po 20 zł, otrzymasz:

  • za wykonanie 3 płatności usługą BLIK za zakupy w sklepach internetowych (premia 20 zł),
  • za wykonanie 2 przelewów na telefon BLIK do dwóch różnych odbiorców (premia 20 zł).

Kto może wziąć udział w promocji?

Promocja skierowana jest do osób pełnoletnich posiadających pełną zdolność do czynności prawnych i które nie skończyły jeszcze 26 lat. Z promocji wykluczone są osoby, które w okresie od 1 stycznia 2018 roku do dnia 31 marca 2019 roku były posiadaczem lub współposiadaczem jednego z następujących rachunków oszczędnościowo – rozliczeniowych Konto z Lwem: Direct, Komfort, Premium, Klasyczne, Student, Mobi lub PRP.

Premia 100 zł

W celu wzięcia udziału w promocji i otrzymania premii w wysokości 100 zł powinieneś  spełnić następujące wymagania:

  • do 30 czerwca 2019 roku złóż wniosek na stronie promocji, a następnie zawrzyj umowę o Konto Mobi, umowę o kartę debetową, umowę o Otwarte Konto Oszczędnościowe i umowę o dostęp do bankowości internetowej, nie zapomnij o wyrażeniu zgody na przetwarzanie przez ING Bank Śląski Twoich danych osobowych w celach marketingowych.
  • do 30 czerwca 2019 roku wykonaj 10 transakcji bezgotówkowych kartą wydaną do konta lub Blikiem.

Płatności możesz wykonać w sklepach usługowo – handlowych lub w internecie. Do rozliczenia nie będą brane pod uwagę transakcje wycofane lub anulowane oraz wypłaty gotówki.

Po spełnieniu powyższych warunków otrzymasz premię w wysokości 100 zł. Ale to nie wszystko. Możesz jeszcze zdobyć dwie premie, każda o wartości 20 zł.

2 premie po 20 zł

Spełniając dwa kolejne wymagania promocji możesz otrzymać za każde z nich 20 zł. W ten sposób możesz dodatkowo zyskać 40 zł. W celu otrzymania dodatkowych premii powinieneś w terminie do 30 czerwca 2019 roku wykonać:

  • przynajmniej 3 transakcje bezgotówkowe Blikiem za zakupy w sklepach internetowych – płatności te mogą być wykonane w ramach powyżej opisanych,
  • przynajmniej 2 przelewy na telefon BLIK do dwóch różnych odbiorców (na różne numery telefonu) na kwotę nie mniejszą niż 5 zł każdy. Nie zostaną uwzględnione transakcje wycofane lub anulowane.

Przekazanie premii

Łączną premię za spełnienie warunków promocji otrzymasz do 15 sierpnia 2019 roku na konto oszczędnościowe. Na dzień wypłaty premii powinieneś mieć aktywne konto osobiste, konto oszczędnościowe i kartę debetową.

Premia zwolniona jest z podatku dochodowego od osób fizycznych.

Regulamin promocji znajdziesz tutaj.

Krótka charakterystyka Konta z Lwem Mobi

Konto z Lwem Mobi otwierane i prowadzone jest bezpłatnie. Również karta debetowa nic nie kosztuje. Darmowe są wypłaty gotówki z bankomatów własnych i Planet Cash. Z pozostałych bankomatów w kraju pierwsza wypłata gotówki nic nie kosztuje, natomiast za każdą kolejną trzeba zapłacić 2,50 zł. Darmowe są przelewy internetowe i za pośrednictwem bankowości mobilnej oraz polecenie zapłaty i zlecenie stałe.

Podsumowanie

Promocja Konta z Lwem Mobi jest bardzo prosta i niezbyt wymagająca. Wystarczy wykonać 10 transakcji  kartą lub Blikiem na dowolną kwotę. Czas na ich wykonanie masz aż do 30 czerwca 2019 roku. Jeśli 3 z tych płatności będą płatnościami Blik wykonanymi w internecie premia wzrośnie do 120 zł. Spełnienie warunku wykonania dwóch przelewów na telefon BLIK zwiększy premię o kolejne 20 zł, czyli do 140 zł.