Do 15 000 punktów w Programie Priceless Specials za kartę Citi Simplicity w Citibanku

W kolejnej promocji Citi Handlowy możesz zyskać nawet 15 000 punktów w ramach programu Priceless Specials za wyrobienie darmowej karty kredytowej Citi Simplicity. Punkty wymienisz na nagrody rzeczowe dostępne w katalogu programu.

Promocja została zakończona.

Kto może wziąć udział w promocji?

Promocja  „Do 15000 punktów w Programie Priceless Specials z Kartami Kredytowymi Citibank  skierowana jest do osób pełnoletnich posiadających pełną zdolność do czynności prawnych i które nie posiadały żadnej głównej karty kredytowej Citibanku od dnia 1 stycznia 2017 roku.

Warunkiem ubiegania się o karty kredytowe Citibanku jest spełnienie następujących wymagań:

 • osoba fizyczna – wiek 18 lat, zatrudnienie w obecnej firmie co najmniej 3 miesiące i posiadanie dochodów netto nie mniejszych niż 1 200 zł,
 • osoba prowadząca działalność gospodarczą – wiek 18 lat, prowadzenie działalności przez okres 2 lat i dochód netto minimum 2 500 zł.

Jak są zdobyć 15 000 punktów?

Warunkiem zdobycia nagrody w postaci 15 000 punktów Programu Pricless Specials jest spełnienie następujących wymagań:

 • do 12 lutego 2019 roku wypełnij formularz kontaktowy na tej stronie promocji oraz zaakceptuj regulamin promocji,
 • w ciągu kilku dni skontaktuje się z Tobą Doradca Banku wspólnie z którym złożysz wniosek o kartę kredytową  Citi Simplicity, w trakcie składania wniosku wyraź zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych oraz zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną i telefonicznie,
 • dostarcz wymagane dokumenty, w tym aktualny dokument dochodowy – wykaz wymaganych dokumentów , które powinieneś dostarczyć znajdziesz w załączniku regulaminu promocji, o rodzaju dokumentu poinformuje Cię również Doradca Citibanku,
 • po akceptacji Twojego wniosku przez Citibank otrzymasz kurierem umowę, która powinieneś podpisać, a po kilku dniach od podpisania umowy otrzymasz kartę kredytową,
 • do końca pierwszego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu, w którym zawarłeś umowę o kartę:
  • zaloguj się co najmniej jeden raz w serwisie bankowości internetowej Citibank Online lub za pomocą aplikacji mobilnej Citi Mobile,
  • zapisz się do Programu Priceless Specials.
 • przez 3 kolejne miesiące następującego po miesiącu, w którym zawarłeś umowę o kartę, w każdym z tych miesięcy, wykonaj płatności kartą na sumę co najmniej 500 zł u partnerów Programu Priceless Specials.

Przekazanie nagrody

Za spełnienie warunku płatności kartą na kwotę 500 zł w danym miesiącu otrzymasz nagrodą w w postaci 5 000 punktów Programu Priceless Specials. Łącznie możesz zdobyć 15 000 punktów. Nie spełnienie warunków w jednym miesiącu nie powoduje możliwości uzyskania nagrody w kolejnym miesiącu.

O przyznaniu nagrody za dany miesiąc zostaniesz powiadomiony za pośrednictwem wiadomości w serwisie Citibank Online do końca kolejnego miesiąca. W tym czasie zostanie również przekazana nagroda poprzez zasilenie Twojego konta w Programie. Do czasu przekazania ostatniej nagrody musisz mieć aktywną kartę.

Nagroda zwolniona jest z podatku dochodowego od osób fizycznych.

Regulamin promocji znajdziesz tutaj, a tabelę opłat i prowizji pod tym adresem.

Karta kredytowa Citi Simplicity

Spośród kilku kart kredytowych Citi Handlowy najatrakcyjniejszą i zarazem darmową kartą jest Citi Simplicity. Wydanie i obsługa karty nic nie kosztuje. Pamiętaj, aby wyłączyć usługę Citi Phone, która w pierwszym miesiącu jest bezpłatna. Z usługi zrezygnujesz po zalogowaniu się do bankowości internetowej Citibanku i wysłaniu odpowiedniej informacji. Długość okresu bezodsetkowego wynosi 56 dni.

Unikać należy wypłat gotówki z bankomatów, które obarczone są nie małą prowizją. W przypadku Citi Simplicity  wynosi ona 6% wartości transakcji, ale nie mniej niż 10 zł. Dobrze jest zwrócić uwagę na dodatkowe produkty, takie jak chociażby naklejka zbliżeniowa. Opłata miesięczna za jej korzystanie wynosi 5 zł. Można z naklejki zrezygnować i w ten sposób uniknąć opłaty. Podobnie można postąpić z usługą CityPhone, za którą Bank pobiera każdego miesiąc 6 zł.