150 zł do Biedronki z Kontem Jakie Chcę w Santander Bank Polska

Promocja zakończyła się w dniu 31 sierpnia 2019 roku.
Santander Bank Polska uruchomił promocję w której za otwarcie Konta Jakie Chcę wraz z kartą debetową i usługami bankowości elektronicznej możesz otrzymać bony o wartości 150 zł do wykorzystania w sklepach Biedronki.

Co mogę zyskać?

W promocji „Mam Konto Jakie Chcę z premią” możesz zgarnąć 2 bony w postaci elektronicznych voucherów o łącznej wartości 150 zł do wykorzystania w sklepach Biedronka. Pierwszy bon o wartości 50 zł otrzymasz po założeniu Konta Jakie Chcę wraz z kartą debetową i usługami bankowości elektronicznej. Drugi bon o wartości 100 zł otrzymasz po zapewnieniu wpływu na konto w łącznej wysokości 1 000 zł i wykonaniu 5 płatności kartą debetową.

To jeszcze nie wszystko. Możesz skorzystać z trzech innych promocji i powiększyć swoje zyski o kolejne premie w wysokości:

 • 80 zł za założenie konta z polecenia,
 • 150 zł za wpływ wynagrodzenia,
 • do 300 zł rocznie w postaci zwrotu za rachunki.

Korzystając ze wszystkich promocji możesz łącznie zgarnąć kwotę do 680 zł.

Kto może skorzystać z promocji?

W promocji  możesz wziąć udział, jeśli jesteś osobą pełnoletnią posiadającą pełną zdolność do czynności prawnych i nie posiadałeś konta osobistego w Santander Bank Polska w okresie od dnia 1 lipca 2018 roku. Posiadanie innych produktów, na przykład karty kredytowej, lokaty, nie wyklucza z promocji.

Jak zgarnąć 150 zł do Biedronki?

Poniżej zostały przedstawione wszystkie wymagania jakie powinieneś spełnić w celu otrzymania 2 bonów do Biedronki. Aby otrzymać pierwszy bonu o wartości 50 zł powinieneś:

 • do 31 sierpnia 2019 roku zawnioskuj na stronie promocji o Konto Jakie Chcę wraz z kartą debetową i usługami bankowości elektronicznej,
  • w trakcie składania wniosku wyraź:
   • zgodę na kontakt w sprawie realizacji wniosku i dostarczenie regulacji bankowych,
   • zgodę na kontakt telefoniczny i kontakt drogą elektroniczną w celach marketingowych,
   • zgodę na elektroniczny kanał kontaktu (EKK  – to serwis służący do przekazywania przez bank informacji oraz wymiany korespondencji z klientem),
  • podaj numer telefonu komórkowego oraz adres mailowy do kontaktu.
 • do 15 września 2019 roku zawrzyj umowę Konto Jakie Chcę, kartę debetową i usługi bankowości internetowej. W tym terminie powinieneś otrzymać od Banku sms lub e-mail z informacją o aktywacji konta.

I to wszystko co musisz zrobić, aby otrzymać pierwszy bon do Biedronki o wartości 50 zł. Kolejny bon o wartości 100 zł otrzymasz, jeśli w ciągu 30 dni od aktywacji konta, najpóźniej do 15 października 2019 roku:

 • zapewnisz wpływ na konto kwoty na łączną wartość co najmniej 1 000 zł – może to być przelew z Twojego rachunku w innym banku,
 • wykonasz co najmniej 5 płatności kartą w punktach handlowo-usługowych i/lub w Internecie.

Przekazanie nagród

Nagroda zostanie przekazana w formie wiadomości sms na numer telefonu podany przez Ciebie we wniosku o konto do 31 października 2019 roku. Bony możesz wykorzystać w terminie do 31 lipca 2020 roku.

Jak powiększyć zysk do wysokości 680 zł?

Korzystając z aktualnie prowadzonych promocji przez Santander Bank Polska możesz zgarnąć pulę nagród do wysokości 680 zł.

80 zł za założenie konta z polecenia

Najprościej zdobędziesz 80 zł za założenie Konta Jakie Chcę z polecenia. Wystarczy, że w trakcie składania wniosku o konto podasz kod polecenia otrzymany od osoby biorącej udział w programie poleceń Santander Bank Polska. Po założeniu konta możesz sam przystąpić do programu i polecać konto swoim znajomym za co otrzymasz dodatkowe premie.

Jeśli nie znasz osoby posiadającej kod poleceń Santander Bank Polska możesz skorzystać z tego kodu: 1010316788.

150 zł za wpływ wynagrodzenia

Ze zdobyciem premii 150 zł za wpływ wynagrodzenia również nie powinieneś mieć większych problemów, ponieważ warunki tej promocji są niemal identyczne z opisaną promocją. W miesiącu, w którym podpiszesz umowę o Konto Jakie Chcę, złóż za pośrednictwem Santander internet dyspozycję przekazywania wynagrodzenia na nowo otwarte konto. Następnie w każdym z 3 kolejnych miesięcy zapewnij wpływ na konto łącznej kwoty min. 1 000 zł i wykonaj co najmniej 5 płatności kartą debetową.

Do 300 zł rocznie zwrotu za rachunki

Jeśli zdecydujesz się opłacać swoje rachunki za media z Konta Jakie Chcę wówczas otrzymasz od Banku zwrot w wysokości 1% kwoty transakcji. Maksymalnie w danym miesiącu możesz otrzymać zwrot w wysokości 25 zł, czyli łącznie do 300 zł w ciągu roku.

Krótka charakterystyka rachunku Konto Jakie Chcę

Otwarcie i prowadzenie rachunku Konto Jakie Chcę jest bezpłatne. Za wydanie karty nic nie zapłacisz. Wybór opłaty miesięcznej zależy od Ciebie. Masz jedną z następujących możliwości:

 • 3 zł – opłata stała,
 • 5 zł – opłaty można uniknąć wykonując w danym miesiącu 5 transakcji bezgotówkowych kartą,
 • 5 zł – opłaty można uniknąć wykonując w danym miesiącu płatności bezgotówkowe kartą na kwotę minimum 500 zł.

Osoby do 26 lat wypłacą gotówkę ze wszystkich bankomatów w kraju za darmo. Osoby powyżej 26 lat za darmo wypłacą gotówkę tylko z bankomatów należących do Banku Zachodniego WBK. Za wypłatę gotówki z pozostałych bankomatów zapłacą 5 zł.

Szczegółowy opis Konta Jakie Chcę znajdziesz w tym artykule.

Przydatne dokumenty: