150 zł do sklepów jubilerskich Ania Kruk za Konto Jakie Chcę w BZ WBK

W nowej promocji Banku Zachodniego WBK nowi klienci za otwarcie Konta Jakie Chcę mogą otrzymać dwa vouchery o łącznej wartości 150 zł. Nagrodę można wykorzystać podczas zakupów w sieci sklepów jubilerskich Ania Kruk. W promocji przewidziano tylko 1 000 nagród. 

W promocji „Kobieca strona Konta Jakie Chcę” mogą wziąć osoby pełnoletnie, które w okresie 12 miesięcy licząc od dnia przystąpienia do obecnej promocji nie posiadały konta osobistego prowadzonego w złotych polskich w Banku Zachodnim WBK.

Jak zdobyć 2 vouchery o wartości 150 zł?

W celu otrzymania dwóch voucherów o łącznej wartości 150 zł na zakupy w sieci sklepów Ania Kruk musisz spełnić następujące wymagania:

  • do 30 marca 2018 roku złóż wniosek na tej stronie promocji, a następnie zawrzyj umowę o Konto Jakie Chcę wraz z kartą debetową i usługami bankowości elektronicznej, w trakcie składania wniosku wyraź zgodę na kontakt telefoniczny i kontakt drogą elektroniczną w celach marketingowych,
  • do 20 kwietnia 2018 roku wykonaj płatności kartą debetową lub BLIK’iem na łączną kwotę minimum  150 zł.

Umowę możesz zawrzeć wybierając jedną z następujących opcji:

  • przelew internetowy z konta w innym banku – przelew weryfikacyjny na 1 zł musisz wysłać z innego banku, w którym posiadasz konto osobiste. Pamiętaj , aby Twoje dane osobowe i adresowe w tym banku były zgodne z danymi w dowodzie osobistym i z danymi podanymi we wniosku. Dodatkowo będziesz musiał dołączyć skan dowodu osobistego do wysłanego wniosku.
  • za pośrednictwem kuriera –umowę podpiszesz w obecności kuriera w czasie i miejscu ustalonym z Doradcą Banku. Również musisz dołączyć skan dowodu osobistego.
  • weryfikacja w rozmowie wideo z doradcą – o ile posiadasz urządzenie wyposażone w kamerę z dostępem do internetu i przeglądarkę internetową inną niż Internet Explorer.

Wydanie nagród

Po spełnieniu wszystkich warunków otrzymasz nagrodę o łącznej wartości 150 zł do wykorzystania w sieci sklepów Ania Kruk. Po założeniu Konta Jakie Chcę otrzymasz pierwszą nagrodę w wysokości 50 zł. Drugą nagrodę otrzymasz po wykonaniu transakcji na kwotę min. 150 zł.

Nagrody zostaną przekazane na adres e-mail, który podałeś w trakcie rejestracji wniosku. Nagrodę otrzymasz najpóźniej do 20 maja 2018 roku. Vouchery możesz wykorzystać w trakcie zakupów do 30 listopada 2018 roku.

Regulamin promocji znajdziesz tutaj.

Krótka charakterystyka rachunku Konto Jakie Chcę

Otwarcie i prowadzenie rachunku Konto Jakie Chcę jest bezpłatne. Za wydanie karty nic nie zapłacisz. Wybór opłaty miesięcznej zależy od Ciebie. Masz jedną z następujących możliwości:

  • 3 zł – opłata stała,
  • 5 zł – opłaty można uniknąć wykonując w danym miesiącu 5 transakcji bezgotówkowych kartą,
  • 5 zł – opłaty można uniknąć wykonując w danym miesiącu płatności bezgotówkowe kartą na kwotę minimum 500 zł.

Osoby do 26 lat wypłacą gotówkę ze wszystkich bankomatów w kraju za darmo. Osoby powyżej 26 lat za darmo wypłacą gotówkę tylko z bankomatów należących do Banku Zachodniego WBK. Za wypłatę gotówki z pozostałych bankomatów zapłacą 5 zł.

Szczegółowy opis Konta Jakie Chcę znajdziesz w tym artykule.