150 zł na zakupy na stacjach Orlen za założenie PKO Konto Firmowe

PKO Bank Polski uruchomił promocję dla przedsiębiorców, w ramach której za założenie rachunku firmowego wraz z kartą debetową możesz otrzymać voucher o wartości 150 zł na zakupy na stacjach Orlen.

W promocji „ Szerokiej drogi z PKO Bankiem Polskim” możesz wziąć udział, o ile nie posiadałeś żadnego rachunku firmowego dla danego NIP w PKO Bank Polski.

Za założenie rachunku PKO Konto Firmowe lub PKO Rachunek dla Biznesu wraz z kartą debetową możesz otrzymać jeden voucher – kartę podarunkową o wartości 150 zł na zakupy na stacjach Orlen. Dodatkowo w ciągu 30 dni od daty podpisania umowy musisz dokonać zakupów kartą debetową na łączną kwotę minimum 200 zł.

Promocja podzielona jest na dwa etapy. W ramach pierwszego etapu trwającego do dnia 11 września 2017 roku zostanie wydanych 3 500 voucherów, w drugim trwającym od dnia 1 listopada 2017 roku do 31 grudnia 2017 roku – 2 000 voucherów.

Jak zdobyć voucher na zakupy na stacjach Orlen?

Warunki udziału w promocji są bardzo proste. Wystarczy, że spełnisz następujące wymagania:

  • w okresie 15 lipca 2017 roku do 31 października 2017 roku  lub od 1 listopada 2107 roku do 31 grudnia 2017 roku złożysz wniosek i podpiszesz umowę o prowadzenie PKO Konto Firmowe lub PKO Rachunek dla Biznesu i umowę o kartę debetową MasterCard,
  • zaakceptuj regulamin promocji,
  • w ciągu 30 dni od podpisania umowy zapłać kartą debetową za zakupy na łączną kwotę nie mniejszą niż 200 zł – transakcje nie mogą być zwrócone, ani anulowane.

Po spełnieniu powyższych wymagań otrzymasz kartę podarunkową o wartości 150 zł do wykorzystania na stacjach Orlen. Karta zostanie przesłana pocztą w ciągu 30 dni po zakończeniu miesiąca kalendarzowego, w którym spełniłeś warunki promocji. Voucher możesz wykorzystać w ciągu 12 miesięcy – dokładna data zostanie podana na karcie podarunkowej.

W promocji przyznanych zostanie 3 500 nagród w etapie 1 i 2 000 voucherów w etapie drugim. W przypadku ich wyczerpania PKO Bank Polski poinformuje o tym fakcie na swojej stronie internetowej.

Regulamin promocji znajdziesz tutaj.

Podstawowe opłaty rachunku PKO Konto Firmowe

Poniżej zostały przedstawione najważniejsze opłaty dotyczące rachunku PKO Konto Firmowe. Opis konta znajdziesz w tym artykule.

  • 0 zł – przez 6 miesięcy brak opłaty miesięcznej dla osób prowadzących działalność krócej niż 12 miesięcy,
  • 25 zł – miesięczna opłata za prowadzenie rachunku, opłaty można uniknąć wykonując w danym miesiącu jeden przelew do ZUS oraz wykonując transakcje bezgotówkowe na kwotę minimum 500 zł,
  • 30 zł – roczna opłata za obsługę karty debetowej, w pierwszym roku opłata nie jest pobierana,
  • 0 zł – wypłata gotówki w bankomatach PKO Bank Polski,
  • 3,5% min. 5 zł – wypłata gotówki w pozostałych bankomatach na terenie kraju,
  • 0 zł – pierwsze 30 przelewów internetowych krajowych ELIXIR, każdy kolejny 1 zł,
  • 0 zł – przelew internetowy do ZUS i Urzędu Skarbowego.

Taryfę opłat i prowizji znajdziesz tutaj.

Podsumowanie

Promocja Banku PKO BP jest bardzo prosta. Wystarczy wykonać płatności kartą debetową na kwotę 200 zł.  W zamian możesz otrzymać kupon podarunkowy o wartości 150 zł.

Samo PKO Konto Firmowe jest jednym z lepszych rachunków firmowych. Miesięcznej opłaty można uniknąć wykonując jeden przelew do ZUS i transakcje bezgotówkowe kartą na kwotę 500 zł. Karta debetowa jest darmowa w pierwszym roku. Zaletą jest również pakiet 30 darmowych przelewów do wykorzystania w danym miesiącu.

 

Dodaj komentarz

  Subscribe  
Powiadom o