150 zł na zakupy z Kontem Optymalnym do Decathlon, H&M lub Biedronki w BGŻ BNP Paribas

Promocja została zakończona.
BGŻ BNP Paribas uruchomił nową promocję „Zakupy z kontem”, w której możesz zdobyć trzy bony o łącznej wartości 150 zł. Tym razem możesz wybrać do jakiego sklepu chciałbyś je otrzymać. Do wyboru masz sklepy Biedronki, H&M lub Decathlonu. 

Warunkiem udziału w promocji i otrzymania bonów jest otwarcie Konta Optymalnego wraz z kartą debetową i usługami bankowości elektronicznej. Następnie w każdym z trzech kolejnych miesięcy kalendarzowych po pierwszym zalogowaniu do bankowości elektronicznej należy wykonać płatności kartą na łączną kwotę min. 300 zł oraz przynajmniej jeden dowolny przelew za pośrednictwem bankowości internetowej lub aplikacji mobilnej GOmobile.

Nagrodę za spełnienie warunków promocji stanowią trzy karty podarunkowe w wersji elektronicznej o łącznej wartości 150 zł do wykorzystania w sklepach Biedronki lub w sklepach stacjonarnych i internetowych H&M lub Decathlon.

Promocja, której organizatorem jest spółka Ad Astra,  będzie trwać do 30 czerwca 2018 roku. Może się jednak zakończyć wcześniej, po zarejestrowaniu  35 000 wniosków.

W promocji „Zakupy z kontem” mogą wziąć udział osoby pełnoletnie, które w okresie 24 miesięcy przed przystąpieniem do niej nie były posiadaczem lub współposiadaczem konta osobistego w BGŻ BNP Paribas. Warunek ten nie dotyczy osób, które posiadają inny produkt w BGŻ BNP Paribas, np. kartę kredytową.

Jak zdobyć trzy bony do Biedronki, H&M lub Decathlon?

W celu zdobycia trzech bonów o łącznej  wartości 150 zł musisz spełnić następujące wymagania:

 • do 30 czerwca 2018 roku (pamiętaj, że pula rejestracji jest ograniczona):
  • zarejestruj się na dedykowanej stronie promocji wypełniając prosty formularz, wybierz do którego sklepu chciałbyś otrzymać bony i zaakceptuj:
   • zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez Ad Astrę,
   • zgodę na przekazywanie Twoich danych przez Bank organizatorowi promocji w zakresie niezbędnym do jej prowadzenia,
   • regulamin promocji,
  • po otrzymaniu e-maila potwierdzającego przystąpienie do promocji, złóż wniosek o Konto Optymalne wraz z kartą debetową i usługami bankowości elektronicznej wykorzystując do tego celu link zawarty w e-mailu.
 • najpóźniej do 15 lipca 2018 roku – podpisz umowę ramową o Konto Optymalne i kartę za pośrednictwem kuriera i zaloguj się do bankowości internetowej lub aplikacji mobilnej,
 • w każdym z trzech kolejnych miesięcy kalendarzowych następujących po miesiącu pierwszego logowania do bankowości elektronicznej:
  • wykonaj transakcje bezgotówkowe kartą wydaną do konta na łączną kwotę nie mniejszą niż 300 zł,
  • wykonaj przynajmniej jeden dowolny przelew za pośrednictwem aplikacji mobilnej GOmobile.

Jak korzystać z bonów?

O przyznaniu nagrody za dany miesiąc zostaniesz powiadomiony najpóźniej do 16 dnia kalendarzowego następującego po miesiącu w którym spełniłeś warunki do otrzymania bonu.  Informację otrzymasz na swój adres e-mail podany podczas rejestracji. Nagrodę w formie wiadomości sms otrzymasz najpóźniej do 20 dnia kalendarzowego.

E-kartę podarunkową Decathlon możesz wykorzystać w sklepach stacjonarnych i w sklepach internetowych Decathlon do dnia 31 maja 2020 roku. Regulamin korzystania z kart podarunkowych znajdziesz na tej stronie Decathlon.

E-kartę upominkową H&M możesz wykorzystać w sklepach stacjonarnych i w sklepach internetowych do dnia 2 listopada 2019 roku. Regulamin korzystania z kart podarunkowych znajdziesz na tej stronie H&M.

E-kod Jeronimo Martins możesz wykorzystać w sklepach stacjonarnych Biedronki do dnia 31 maja 2019  roku. Regulamin korzystania z kart podarunkowych znajdziesz na tej stronie Biedronki.

Z każdej karty możesz korzystać wielokrotnie, aż do wyczerpania całkowitej kwoty znajdującej się na karcie. Nagroda jest zwolniona z podatku dochodowego od osób fizycznych.

Regulamin promocji znajdziesz tutaj.

Konto Optymalne – najważniejsze opłaty

 • 0 zł – otwarcie i prowadzenie konta,
 • 0 zł – wydanie karty debetowej,
 • 0 zł – miesięczna opłata za użytkowanie karty debetowej,
 • 0 zł – wypłata gotówki z bankomatów własnych i Planet Cash,
 • 5 zł – wypłata gotówki z pozostałych bankomatów w kraju,
 • 10 zł – wypłata gotówki z bankomatów za granicą.

Dokładny opis konta znajdziesz w tym artykule.