150 zł za założenie Konta 360° z aplikacją Goodie w Banku Millennium

W nowej promocji Banku Millennium za założenie Konta 360° lub Konta 360° Student wraz z kartą debetową i spełnienie warunków promocji otrzymasz nagrodę pieniężną o wartości 150 zł.

Promocja została zakończona w dniu 20 grudnia 2017 roku!

Pierwszym warunkiem jaki musisz spełnić jest pobranie, a następnie zarejestrowanie w aplikacji Goodie. Następnie w dwóch kolejnych miesiącach – styczniu i lutym 2018, w każdym z nich musisz:

 • zasilić konto kwotą 1 000 zł,
 • wykonać jedną transakcję bezgotówkową kartą lub za pośrednictwem usługi Blik.

Jeśli spełnisz wszystkie powyższe warunki otrzymasz od Banku Millennium na swoje nowo otwarte konto nagrodę pieniężną w wysokości 150 zł.

W promocji możesz wziąć udział, jeśli nie jesteś właścicielem żadnego rachunku, ani innego produktu w Banku od dnia 1 kwietnia 2015 roku. Dotyczy to również właścicieli, współwłaścicieli, pełnomocników konta oraz przedstawicieli ustawowych i opiekunów posiadacza rachunku w Banku Millennium. Nie możesz również wziąć udziału w promocji, jeżeli złożyłeś wniosek o jakikolwiek produkt i wniosek ten jest aktualnie w realizacji.

Warunki otrzymania premii 150 zł

W celu wzięcia udziału w akcji „Zyskaj 150 zł z Bankiem Millennium i Goodie” i otrzymania nagrody pieniężnej w wysokości 150 zł musisz spełnić następujące wymagania:

 • do 20 grudnia 2017 roku złóż wniosek o Konto 360° lub Konto 360° Student wraz z kartą debetową za pośrednictwem  strony promocji,
  • we wniosku wyraź zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Bank w celach marketingowych  i zgodę na przekazanie przez Bank Twoich danych osobowych Goodie w zakresie związanym z promocją,
  • zaakceptuj regulamin promocji.
 • do 31 grudnia 2017 roku podpisz umowę o prowadzenie wybranego rachunku i umowę o kartę debetową, umowę możesz podpisać za pośrednictwem kuriera lub w oddziale Banku.
 • do 31 grudnia 2017 roku pobierz, zainstaluj i zarejestruj się w aplikacji mobilnej Goodie, rejestrując się w aplikacji podaj koniecznie ten sam adres mailowy, który podałeś we wniosku o konto,  
 • w styczniu i lutym 2018 roku, w każdym z tych miesięcy:
  • zasil nowo otwarte konto łączną kwotą w wysokości przynajmniej  1 000 zł,
  • wykonaj przynajmniej jedną płatność bezgotówkową kartą debetową lub za pomocą usługi BLIK w punktach handlowo – usługowych lub w Internecie.

Jeżeli spełniłeś wszystkie powyższe warunki promocji otrzymasz premię pieniężną w wysokości 150 zł.  Zostanie ona przelana na Twoje nowo otwarte i aktywne konto najpóźniej do 14 marca 2018 roku. Również do końca trwania promocji nie odinstaluj aplikacji Goodie.

Regulamin promocji znajdziesz tutaj.

Goodie

Goodie to bezpłatna aplikacja mobilna oraz strona internetowa należąca do Millennium Goodie. Biorąc pod uwagę lokalizację użytkownika, aplikacja prezentuje informacje o zniżkach i promocjach w sklepach, centrach handlowych, restauracjach oraz sklepach on-line.

Stronę Goodie znajdziesz tutaj.

Charakterystyka Konta 360° i Konta 360° Student

Opłaty za prowadzenie Konta 360°, obsługę karty debetowej oraz za wypłatę gotówki z bankomatów na terenie kraju uzależnione są od spełnienia warunku bezpłatności konta. Polega on na zapewnieniu w danym miesiącu kalendarzowym wpływu na konto kwoty nie mniejszej niż 1 000 zł i wykonaniu jednej płatności kartą debetową lub usługą BLIK.

Jeżeli kryteria powyższe spełnisz wówczas Bank nie pobiera opłaty za otwarcie i prowadzenie konta, za obsługę karty debetowej i za wypłatę gotówki z bankomatów na terenie kraju.

Nie spełnienie warunków bezpłatnego konta spowoduje, że miesięczna opłata za prowadzenie konta wyniesie 8 zł, a za miesięczną obsługę karty zapłacisz 7 zł. Opłaty za wypłaty gotówki z bankomatów będą wyglądać następująco:
0 zł – wypłata gotówki w bankomatach Banku Millennium,
1 zł – wypłata gotówki z bankomatów BZ WBK i Cash4You,
5 zł – wypłata gotówki z pozostałych bankomatów w kraju.

Konto 360° Student

Konto 360° Student przeznaczone jest dla osób od 18 do 26 roku życia. W odróżnieniu od Konta 360° Bank nie wymaga zapewnienia wpływu na konto jakiejkolwiek kwoty.  Wystarczy tylko wykonać jedną transakcję kartą debetową lub płatność BLIK, aby prowadzenie rachunku, miesięczna obsługa karty debetowej i wypłaty z bankomatów w kraju i za granicą były darmowe.

Opis Konta 360° znajdziesz w tym artykule.