Premia 150 zł za Konto Jakże Osobiste w Alior Banku

Alior Bank uruchomił trzecią edycję promocji Konta Jakże Osobistego. Tym razem do zyskania jest premia pieniężna w wysokości 150 zł. Poza otwarciem konta wymagane jest spełnienie warunków aktywności. Czas na przystąpienie do promocji masz do 22 lipca 2018 roku.

Co mogę zyskać?

Organizatorem promocji „Zgarnij premię z Kontem Jakże Osobistym Alior Banku – edycja 3″ jest firma Bonnier Business Polska sp. z o.o. – właściciel portalu Bankier.pl. Ona też wypłaci premię pieniężną w wysokości 150 zł. Warunkiem jej otrzymania jest założenie Konta Jakie Chcę wraz z kartą debetową i bankowością elektroniczną oraz spełnienie dwóch prostych warunków aktywności: zasilenie konta kwotą 1 000 zł i wykonanie 3 płatności kartą lub Blikiem.

Dla kogo promocja?

W promocji możesz wziąć udział, jeśli jesteś osobą pełnoletnią posiadającą pełną zdolność do czynności prawnych i nie posiadałeś rachunku oszczędnościowego – rozliczeniowego w złotych lub walutach, konta w Kantorze Walutowym lub Karty Kibica od dnia 10 czerwca 2018 roku.

Posiadanie konta oszczędnościowego w złotych lub walutach oraz konta firmowego nie powoduje wykluczenia z promocji.

150 zł za Konto Jakże Osobiste

Warunkiem otrzymania premii 150 zł za Konto Jakże Osobiste w ramach „Zgarnij premię z Kontem Jakże Osobistym Alior Banku – edycja 3” jest spełnienie przez Ciebie następujących wymagań:

 • do 22 lipca 2019 roku zarejestruj się na stronie promocji,
 • po otrzymaniu e-maila z linkiem aktywacyjnym przejdź za jego pośrednictwem na stronę Banku i złóż wniosek o Konto Jakże Osobiste i o kartę debetową. We wniosku wyraź zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Bank w celach marketingowych i zgodę na przekazanie przez Bank Twoich danych osobowych organizatorowi promocji w zakresie związanym z prowadzoną promocją,
 • w ciągu 30 dni od daty złożenia wniosku, ale nie później niż do 21 sierpnia 2019 roku,podpisz umowę o konto i kartę debetową,
 • w ciągu 60 dni od zawarcia umowy o konto, ale nie później niż do 20 października 2019 roku:
  • aktywuj aplikację mobilną Alior Banku,
  • wybierz minimum jedną Korzyść do Konta,
  • zapewnij wpływ na konto na łączną kwotą nie mniejszą niż 1 000 zł,
  • wykonaj co najmniej 3 płatności kartą debetową lub BLIKiem w sklepach stacjonarnych lub w internecie.

Wykonując transakcje zwróć uwagę, aby nie były to transakcje z następującymi kodami MCC:

 • 7995 – kasyna oraz zakłady bukmacherskie i im podobne,
 • 8999 – profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska),
 • 4111 – m.in. usługi transportowe,
 • 6012 – instytucje finansowe,
 • 6211 – brokerzy ubezpieczeniowi,
 • 6051 – przekazy pieniężne w instytucjach finansowych,
 • 4829 – internetowe przekazy pieniężne,
 • 4900 – narzędzia elektryczne, gazowe, sanitarne i wodne.

Przekazanie premii

O przyznaniu nagrody zostaniesz poinformowany za pośrednictwem e-mail’a do dnia 30 listopada 2019 roku. Po jego otrzymaniu w ciągu 5 dni zaloguj się na stronie promocji i uzupełnij swoje dane podając numer nowo otwartego rachunku w Alior Banku.

Premia zostanie wypłacona przez Bankier.pl w ciągu 14 dni od wysłania wiadomości o jej przyznanej (pod warunkiem, że uzupełnisz dane). Dodatkowo w dniu otrzymania premii musisz posiadać aktywne konto. Przyznana premia zwolniona jest z podatku dochodowego od osób fizycznych.

Regulamin promocji znajdziesz tutaj.

Charakterystyka rachunku Konto Jakże Osobiste

Konto Jakże Osobiste otwierane i prowadzone za darmo, jeśli właściciel rachunku nie ukończył 26 roku życia. Osoby powyżej 26 lat unikną opłaty, jeżeli na rachunek wpłynie w danym miesiącu kwota 1 500 zł z innego banku lub konta firmowego w Alior Banku. Nie spełnienie tego warunku spowoduje naliczenie opłaty w wysokości 10 zł.

Za wydanie karty debetowej Bank pobiera opłatę w wysokości 10 zł. Opłata miesięczna za jej użytkowanie wynosi 5 zł. Żeby jej uniknąć trzeba dokonać transakcji bezgotówkowych na kwotę minimum 300 zł.

Gotówkę bez opłaty można wypłacić tylko w bankomatach własnych Alior Banku. Wypłata gotówki z pozostałych bankomatów w kraju z użyciem karty debetowej wynosi 2,50 zł. Korzystając z usługi BLIK gotówkę można wypłacić za darmo z każdego bankomatu w kraju.

W ramach Pakietu Korzyści można skorzystać z dodatkowych korzyści. Pierwsze dwie są darmowe, za każdą następną trzeba zapłacić 3,50%.  Przykładowe korzyści to między innymi: darmowe bankomaty w kraju, darmowe bankomaty za granicą, wyższe oprocentowanie na koncie oszczędnościowym.

Szczegółowy opis Konta Jakże Osobistego znajdziesz w tym artykule.

Podsumowanie

Premia 150 zł za Konto Jakże Osobiste otwarte w ramach promocji „Zgarnij premię z Kontem Jakże Osobistym Alior Banku – edycja 3″ jest bardzo atrakcyjna. Wystarczy spełnić 2 proste wymagania: zasilić konto kwotą 1 000 zł i wykonać tylko 3 płatności kartą debetową lub Blikiem na dowolną kwotę.