Bon 150 zł do Biedronki za Konto Otwarte na Ciebie w BNP Paribas

Promocja została zakończona w dniu 31 lipca 2019 roku.
Bon 150 zł do Biedronki za otwarcie Konta Otwartego na Ciebie wraz z Kartą Otwartą na Dzisiaj w nowej promocji banku BNP Paribas. Dodatkowym warunkiem otrzymania bonu jest wykonanie przynajmniej 3 transakcji o łącznej wartości 300 zł. W promocji będzie mogło wziąć udział tylko 1 200 osób.

Co można zyskać?

Nagrodą w „Promocji otwartej na dzisiaj” jest bon w postaci E-kodu w wysokości 150 zł do wykorzystania w sklepach Biedronki. Warunkiem jego otrzymania jest otwarcie Konta Otwartego na Ciebie wraz z Kartę Otwartą na Dzisiaj i usługami bankowości elektronicznej oraz aktywowanie aplikacji mobilnej GOmobile i wykonanie przynajmniej trzech płatności kartą na kwotę minimum 300 zł.

Kto może wziąć udział w promocji?

W promocji możesz wziąć udział, jeśli jesteś osobą pełnoletnią posiadającą pełną zdolność do czynności prawnych i w okresie ostatnich 12 miesięcy przed dniem złożenia wniosku o otwarcie konta osobistego nie byłeś posiadaczem lub współposiadaczem rachunku oszczędnościowo – rozliczeniowego w BGŻ BNP Paribas. Wymóg ten dotyczy również klientów przejętego w 2018 roku Raiffeisen Polbank. Posiadanie innych produktów (konto oszczędnościowe, karta kredytowa) nie wyklucza z promocji.

Chcąc wziąć udział w promocji musisz wypełnić formularza rejestracyjny na internetowej stronie promocji w terminie do 31 lipca 2019 roku. Ponieważ w promocji przewidziano rejestrację tylko 1 200 uczestników nie warto długo czekać z decyzją.

Bon 150 zł do Biedronki

Warunkiem otrzymania bonu 150 zł do Biedronki jest spełnienie wszystkich wymagań ujętych w regulaminie promocji. I tak:

 • do 31 lipca 2019 roku lub do wyczerpania puli 1 200 rejestracji (w zależności co nastąpi wcześniej) zarejestruj się na stronie promocji wypełniając prosty formularz. Zgodnie z regulaminem promocji zaakceptuj:
  • zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez Ad Astrę,
  • zgodę na przekazywanie Twoich danych przez Bank organizatorowi promocji w zakresie niezbędnym do jej prowadzenia,
  • regulamin promocji,
 • po otrzymaniu e-maila potwierdzającego przystąpienie do promocji, złóż wniosek o Konto Otwarte na Ciebie, Kartę Otwartą na Dzisiaj i usługi bankowości elektronicznej wykorzystując do tego celu link zawarty w przesłanym e-mailu.
 • do 14 sierpnia 2019 roku zawrzyj umowę o Konto Otwarte na Ciebie, Kartę Otwartą na Dzisiaj i usługi bankowości elektronicznej,
 • do 31 sierpnia 2019 roku aktywuj aplikację mobilną GOmobile,
 • w miesiącu następującym po miesiącu, w którym aktywowałeś aplikację GOmobile wykonaj transakcje bezgotówkowe kartą w sklepach usługowo – handlowych na kwotę nie mniejszą niż 300 zł.

Przykładowo:

Jeśli zarejestrowałeś się w akcji i złożyłeś wniosek o konto, a następnie zawarłeś umowę i aktywowałeś aplikację GOmobile w maju, to transakcje bezgotówkowe musisz wykonać w czerwcu 2019 roku.

W przypadku złożenia wniosku o konto, a następnie zawarcia umowy i aktywowania aplikacji GOmobile w czerwcu, transakcje bezgotówkowe musisz wykonać w lipcu 2019 roku.

Transakcje bezgotówkowe możesz wykonać w sklepach usługowo – handlowych i w sklepach internetowych. Nie brane są pod uwagę transakcje wykonane z wykorzystaniem internetowych systemów płatności podmiotów trzecich takich jak: BLIK, PayU, Przelewy 24, Dotpay, Blue Media. Nie dotyczy to operacji dokonanych przy wykorzystaniu cyfrowego portfela, w tym Google Pay i Apple Pay. Nie brane są również pod uwagę transakcje wykonane w punktach posiadających następujące Kody MCC:

 • 7995 – określający kasyna oraz zakłady bukmacherskie i im podobne,
 • 8999 – określający profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska),
 • 6012 – określający instytucje finansowe,
 • 6211 – określający brokerów ubezpieczeniowych,
 • 6051 – określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych,
 • 4829 – określający internetowe przekazy pieniężne.

Przekazanie nagrody

O przyznaniu nagrody zostaniesz powiadomiony za pośrednictwem wiadomości przesłanej na Twoją skrzynkę mailową najpóźniej do 17. dnia miesiąca następującego po miesiącu, w którym spełniłeś warunki promocji. Do końca miesiąca, w którym otrzymałeś informację o nagrodzie, otrzymasz na podany podczas rejestracji numer telefonu wiadomość sms z elektronicznym voucherem do Biedronki.

Na dzień przekazania premii musisz posiadać otwarte konto osobiste wraz z kartę debetową i dostępem do usług bankowości elektronicznej.
Nagroda zwolniona jest z podatku dochodowego od osób fizycznych.

Voucher będziesz mógł wykorzystać do 31 maja 2020 roku. Szczegółowe zasady korzystania z e-kodów znajdziesz w regulaminie korzystania z kart podarunkowych.

Regulamin promocji znajdziesz tutaj.

Konto Otwarte na Ciebie

Nowe Konto Otwarte na Ciebie jest rachunkiem bezwarunkowo darmowym. Do konta wydawana jest jedna spośród trzech kart debetowych z logo Mastercard. Podstawową karta jest Karta Otwarta na Dzisiaj. Pozostałe dwie to Karta Otwarta na eŚwiat i Karta Otwarta na Świat.

Karta Otwarta na Dzisiaj jest najtańszą z wszystkich oferowanych kart. Miesięczna opłata za użytkowanie karty wynosi 3 zł, ale można jej uniknąć wykonując nią jedną transakcję bezgotówkową. W przypadku osób poniżej 26 lat opłata nie jest pobierana. Gotówkę bez ponoszenia opłat można wypłacić w bankomatach BNP Paribas i Planet Cash. W pozostałych bankomatach opłata wynosi 5 zł. Za granicą za darmo wypłacić gotówkę można z bankomatów Grupy BNP Paribas i Global Alliance. Wypłata z bankomatów należących do innych banków lub sieci wynosi 10 zł.

Dokładny opis konta znajdziesz w tym artykule.

Podsumowanie

Nowa akcja duetu Ad Astra i BNP Paribas promująca Konto Otwarte na Ciebie jest bardzo atrakcyjna i bardzo prosta. Wystarczy założyć Konto Otwarte na Ciebie z Kartą Otwartą na Dzisiaj, aktywować aplikacje mobilną i wykonać przynajmniej 3 płatności kartą na kwotę 300 zł. W zamian otrzymasz voucher o wartości 150 zł do wykorzystania w sklepach Biedronki.

Bardzo dużym plusem Konta Otwartego na Ciebie jest brak opłat za obsługę konta. Spośród trzech kart najtańsza jest Karta Otwarta na Dzisiaj. Dla osób do 26 lat jest bezwarunkowo darmowa, natomiast osoby powyżej 26 lat będą musiały wykonać tylko 1 dowolną transakcję, aby uniknąć opłaty w wysokości 3 zł. Gotówkę bez opłaty można wypłacić  tylko z bankomatów własnych Banku i Planet Cash. Wypłata z pozostałych bankomatów kosztuje 5 zł, co na pewno jest minusem konta.