Bon 150 zł do Zalando za otwarcie Konta 360° w Banku Millennium

Kartę upominkową o wartości 150 zł do Zalando możesz otrzymać w nowej promocji Banku Millennium. Wystarczy otworzyć Konto 360° lub Konto 360° Student i zasilić je kwotą  1 000 zł oraz wykonać jedną płatność kartą debetową w czerwcu i lipcu 2018 roku.

Kto może wziąć udział w promocji?

W promocji 150 zł do Zalando z Kontem 360° mogą wziąć udział osoby, które nie miały do tej pory żadnego kontaktu z Bankiem Millennium. Wyłączone są nie tylko osoby, które posiadały jakikolwiek produkt banku, ale także osoby które miały w przeszłości zawartą jakąkolwiek umowę z Bankiem Millennium.

Warunek ten dotyczy także współposiadaczy, pełnomocników, przedstawicieli ustawowych, opiekunów lub kuratorów posiadacza rachunku oraz użytkowników kart pre-prepaid, dodatkowych kart kredytowych, poręczycieli kredytów lub posiadaczy jednostek Millennium TFI.

Z promocji wykluczone są również osoby, które uczestniczyły już we wcześniejszych akcjach promocyjnych Konta 360° lub Konto 360° Student i osoby, które złożyły wniosek o konto i jest on w trakcie procesowania przez Bank.

Do promocji można przystąpić do 20 maja 2018 roku.

Jak zgarnąć 150 zł do Zalando?

W celu otrzymania karty upominkowej o wartości 150 zł do sklepu internetowego Zalando powinieneś spełnić następujące wymagania:

 • do 20 maja 2018 roku:
  • złóż wniosek o Konto 360° lub Konto 360° Student  za pośrednictwem strony promocji podając imię, nazwisko oraz adres email,
  • składając wniosek wyraź zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Bank w celach marketingowych  i zaakceptuj regulamin promocji,
 • do 27 maja 2018 roku podpisz umowę o prowadzenie wybranego rachunku,
 • w czerwcu i lipcu 2018 roku, w każdym z tych miesięcy:
  • zasil nowo otwarte konto kwotą co najmniej 1 000 zł,
  • wykonaj przynajmniej jedną płatność bezgotówkową kartą debetową lub za pomocą usługi BLIK w punktach handlowo – usługowych,
 • do 21 sierpnia 2018 roku utrzymaj otwarte konto.

Jeżeli spełniłeś wszystkie warunki promocji otrzymasz kartę upominkową w postaci 16-cyfrowego kodu o wartości 150 zł.  Karta jest bezterminowa do wykorzystania w sklepie internetowym Zalando. O jej przyznaniu Bank Millennium poinformuje Cię za pośrednictwem wiadomości SMS, która zostanie przesłana do dnia 21 sierpnia 2018 roku na numer telefonu podanego do kontaktu z Bankiem. W wiadomości SMS  znajdować się będzie kod stanowiący nagrodę.

Regulamin dla zamówień na Zalando znajdziesz pod tym adresem, a regulamin promocji tutaj.

Charakterystyka Konta 360° i Konta 360° Student

Opłaty za prowadzenie Konta 360°, obsługę karty debetowej oraz za wypłatę gotówki z bankomatów na terenie kraju uzależnione są od spełnienia warunku bezpłatności konta. Polega on na zapewnieniu w danym miesiącu kalendarzowym wpływu na konto kwoty nie mniejszej niż 1 000 zł i wykonaniu jednej płatności kartą debetową lub usługą BLIK.

Jeżeli kryteria powyższe spełnisz wówczas Bank nie pobiera opłaty za otwarcie i prowadzenie konta, za obsługę karty debetowej i za wypłatę gotówki z bankomatów na terenie kraju.

Nie spełnienie warunków bezpłatnego konta spowoduje, że miesięczna opłata za prowadzenie konta wyniesie 8 zł, a za miesięczną obsługę karty zapłacisz 7 zł. Opłaty za wypłaty gotówki z bankomatów będą wyglądać następująco:

 • 0 zł – wypłata gotówki w bankomatach Banku Millennium,
 • 1 zł – wypłata gotówki z bankomatów BZ WBK i Cash4You,
 • 5 zł – wypłata gotówki z pozostałych bankomatów w kraju.

Konto 360° Student

Konto 360° Student przeznaczone jest dla osób od 18 do 26 roku życia. W odróżnieniu od Konta 360° Bank nie wymaga zapewnienia wpływu na konto jakiejkolwiek kwoty.  Wystarczy tylko wykonać jedną transakcję kartą debetową lub płatność BLIK, aby prowadzenie rachunku, miesięczna obsługa karty debetowej i wypłaty z bankomatów w kraju i za granicą były darmowe.

Opis Konta 360° znajdziesz w tym artykule.