5% zwrotu za paliwo z kartą kredytową MasterCard TU i TAM w Alior Bank

Nowa promocja karty kredytowej MasterCard TU i TAM uruchomiona przez Alior Bank skierowana jest do wszystkich osób, które chciałyby zaoszczędzić na opłatach za paliwo. Wystarczy wyrobić kartę kredytową TU i TAM, płacić nią na stacjach paliwowych, żeby zgarnąć premię 150 zł. Dodatkowym bonusem jest zwolnienie z miesięcznej opłaty  za użytkowanie karty w całym okresie promocji.

Promocja została zakończona 31 grudnia 2018 roku.

Kto może skorzystać z promocji?

W promocji „Płać mniej na stacjach paliw” może wziąć udział każda pełnoletnia osoba , która w okresie od 6 lipca 2017 roku do 5 lipca 2018 roku nie posiadała żadnej karty kredytowej w Alior Bank.

Jak otrzymać 150 zł za paliwo?

W celu otrzymania nagrody musisz spełnić następujące wymagania:

  • do 31 grudnia 2018 roku:
    • złóż wniosek o kartę kredytową MasterCard TU i TAM – możesz to zrobić za pośrednictwem tej strony Alior Banku,
    • po otrzymaniu pozytywnej oceny Twojej zdolności kredytowej zawrzyj umowę o kartę kredytową,
  • każdego miesiąca przez okres 6 kolejnych miesięcy począwszy od miesiąca następującego po miesiącu wydania karty wykonaj płatności otrzymaną kartą kredytową na stacjach paliw na łączną kwotę co najmniej 100 zł.

Każdego miesiąca otrzymasz 5% zwrotu za płatności na stacjach paliw oznaczonych następującym kodem MCC: 5172, 5541, 5542 i 5983. Zwrot będzie dotyczył nie tylko zakupionego paliwa, ale także innych nabytych produktów. Warunkiem otrzymania zwrotu jest wykonanie płatności na minimalną kwotę 100 zł. Maksymalny zwrot w danym miesiącu nie może być większy niż 25 zł. Chcąc go otrzymać musisz dokonać zakupów na kwotę 500 zł.  Spełniając ten warunek w ciągu 6 miesięcy otrzymasz 150 zł.

Przy rozliczaniu zwrotu nie brane są pod uwagę transakcje zwrócone i anulowane.

Przekazanie premii

Premia w postaci 5% zwrotu za płatności kartą kredytową MasterCard TU i TAM następować będzie do końca każdego miesiąc następującego po miesiącu, w którym zostały wykonane płatności. Premia zwolniona jest z podatku dochodowego od osób fizycznych.

Regulamin promocji znajdziesz tutaj.

Karta kredytowa MasterCard TU i TAM

Karta kredytowa MasterCard TU i TAM wydawana jest bezpłatnie. Dla osób biorących udział w promocji obsługa karty do końca 2018 roku jest darmowa. Od stycznia 2019 roku miesięczna opłata za obsługę karty wynosić będzie 19 zł. Opłaty tej można będzie uniknąć wykonując w danym miesiącu płatności na łączną kwotę 1 500 zł. Opłata za wznowienie karty wynosi 10 zł.

Za wypłatę gotówki z bankomatów własnych i innych w kraju i za granicą trzeba zapłacić 5% wartości transakcji, nie mniej jednak jak 10 zł. Taką samą opłatę Alior Bank pobiera za przelew internetowy z rachunku karty.

Okres bezodsetkowy wynosi 59 dni. Jeśli w tym czasie nie zostanie spłacone zadłużenie na karcie, RRSO (Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania) wyniesie 16,60%.

Właściciele karty mogą skorzystać z programu rabatowego Priceless Specials oraz zarobić w ciągu roku dodatkowe 300 zł za płatności kartą w walutach obcych.

Tabelę opłat i prowizji znajdziesz na tej stronie Alior Bank.