Do 1620 zł premii za otwarcie iKonta Biznes w promocji Bankier.pl i Alior Bank

W nowej promocji rachunku firmowego iKonto Biznes do zdobycia jest premia w wysokości 1 620 zł. Dodatkowo zostaną przyznane trzy nagrody w wysokości 10 000 zł, 5 000 zł i 2 000 zł osobom, które udzielą najbardziej kreatywnych odpowiedzi na 5 prostych pytań.

Organizatorem promocji „Zgarnij premię 120 zł z Alior Bank” jest firma Bonnier Business Polska właściciel serwisu Bankier.pl, który za założenie iKonta Biznes i jedną wpłatę na konto kwoty 500 zł wypłaci premię pieniężną w wysokości 120 zł.

Jednocześnie osoby biorące udział w promocji mogą wziąć udział w konkursie. Do zdobycia są trzy nagrody w wysokości 10 000 zł, 5 000 zł i 2 000 zł. Warunkiem ich otrzymania jest udzielenie odpowiedzi na 5 pytań. Nagrody te można wykorzystać na zakup reklamy w dowolnym serwisie prowadzonym przez Bonnier Business Polska.

Otwarcie iBiznes Konta wiąże się jednocześnie z możliwością udziału w trwającej już promocji Alior Banku „1 5000 zł dla firm”. Każdego miesiąca przez okres 12 miesięcy możesz otrzymać 125 zł, co daje łącznie 1 500 zł. Warunkiem otrzymania premii jest wykonanie określonych czynności w trakcie miesiąca np. przelew do ZUS i Urzędu Skarbowego, przelewy SEPA, przelew natychmiastowy lub operacje kartą.

W promocji „Zgarnij premię 120 zł z Alior Bank” mogą wziąć udział przedsiębiorcy, którzy nie posiadali w Alior Banku żadnego rachunku firmowego o danym numerze NIP do dnia 16 listopada 2017 roku.

120 zł od Bankier.pl

Warunkiem udziału w promocji „Zgarnij premię 120 zł z Alior Bank” jest spełnienie następujących wymagań:

 • do 31 grudnia 2017 roku zarejestruj się na stronie promocji podając adres e-mail oraz akceptując zgodę na przetwarzanie danych i akceptując regulamin promocji,
 • po otrzymaniu maila potwierdzającego rejestrację przejdź za pośrednictwem linka zawartego w mailu na stronę Alior Banku i złóż wniosek o iKonto Biznes – we wniosku zaakceptuj zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych przez Alior Bank i zgodę na przekazanie przez Bank danych organizatorowi promocji dla celów związanych z promocją,
 • w ciągu jednego miesiąca od wysłania wniosku, ale nie później jak do 31 stycznia 2018 roku zawrzyj umowę o iKonto Biznes,
 • w ciągu dwóch miesięcy od otwarcia konta, ale nie później jak do 31 marca 2018 roku wykonaj przelew na nowo otwarty rachunek kwoty 500 zł.

O przyznaniu premii zostaniesz powiadomiony za pośrednictwem e-mail’a najpóźniej do 30 kwietnia 2018 roku. W ciągu 5 dni, licząc od dnia otrzymania informacji o przyznaniu premii, zaloguj się na stronie promocji i podaj numer nowo otwartego rachunku. Premia pieniężna wpłynie na Twoje iKonto Biznes w ciągu 14 dni od dnia przesłania informacji o jej przyznaniu.

Nagrody dodatkowe na reklamę

Bonnier Business Polska uczestnikom promocji oferuje możliwość zdobycia dodatkowych źródeł finansowania swoich działań reklamowych. Do zdobycia są trzy bony o wartości 10 000 zł (Nagroda Dodatkowa Gold), 5 000 zł (Nagroda Dodatkowa Silver) i 2 000 zł (Nagroda Dodatkowa Bronze). Bony możesz wykorzystać na świadczenia reklamowe w serwisach internetowych grupy Bonnier Business Polska do dnia 30 czerwca 2018 roku.

Warunkiem udziału w konkursie jest powiadomienie organizatora promocji o udziale w nim najpóźniej do 31 stycznia 2018 roku. W tym celu musisz wysłać deklarację udziału w konkursie na adres: kontakt@zgarnijpremie.pl. Jednocześnie w informacji tej powinieneś zawrzeć odpowiedzi na następujące pytania:

 1. Co jest dla Ciebie najważniejsze w rachunku firmowym z punktu widzenia przedsiębiorcy?
 2. Dlaczego wybrałeś/wybrałaś właśnie iKonto Biznes w Alior Banku?
 3. Co zainspirowało/skłoniło Cię do otwarcia własnej działalności gospodarczej?
 4. Czy masz jeszcze jakieś rachunki firmowe – jeśli tak to w jakich bankach?
 5. Jak chciałbyś/chciałabyś, aby wyglądał proces otwarcia konta firmowego w przyszłości?

Komisja konkursowa wyłoni trzech laureatów najbardziej  kreatywnych i atrakcyjnych odpowiedzi. O przyznaniu nagrody zwycięzcy zostaną powiadomieni za pośrednictwem maila do 30 kwietnia 2018 roku. Ponieważ nagroda podlega podatkowi dochodowemu organizator przyzna dodatkową nagrodę w celu pokrycia tego podatku. Koniecznym będzie w terminie 7 dni od otrzymania powiadomienia przesłać oświadczenie o formie opodatkowania. Brak tego oświadczenia spowoduje utratę nagrody.

Regulamin promocji znajdziesz tutaj.

1500 zł premii za aktywność

Biorąc udział w akcji Bankier.pl masz szansę wzięcia udziału w promocji przygotowanej przez Alior Bank. Za wykonanie określonych operacji (aktywności) otrzymasz od Banku premię.  Łączna premia ze wszystkich aktywności w danym miesiącu wynosi 155 zł, ale maksymalnie możesz otrzymać w danym miesiącu tylko 125 zł.

Poniżej lista premiowanych aktywności:

 • 25 zł za pierwszy przelew do ZUS –  należy wykonać z rachunku przelew składek do ZUS w wysokości min. 250 zł.
 • 25 zł za pierwszy przelew do US – należy wykonać z rachunku przelew do US w wysokości min. 500 zł.
 • 10 zł za pierwszy przelew SEPA – należy wykonać z rachunku przelew SEPA w wysokości min. 100 EUR.
 • 10 zł za pierwszy przelew natychmiastowy – należy wykonać z rachunku przelew natychmiastowy w wysokości min. 500 zł.
 • 10 zł za transakcje kartą – należy wykonać transakcje kartą lub kartami wydanymi do rachunku w kwocie min. 500 zł.
 • 10 zł za skorzystanie z oferty terminali za pośrednictwem Alior Banku – premia zostanie naliczona jeżeli na rachunek wpłynie kwota min. 5000,00 zł z tytułu przetworzenia transakcji kartowych, pochodzących z uznań na terminalach First Data Polska.
 • 5 zł za skorzystanie z oferty kas fiskalnych Alior Banku – premia zostanie naliczona jeżeli na rachunek wpłynie bonusowy przelew z PCKF (Polskie Centrum Kas Fiskalnych) w kwocie 100 zł.
 • premia za średniomiesięczne saldo na rachunku premia uzależniona jest od wysokości salda i może wynieść:
  • 0 zł za saldo do 2 500,01 zł,
  • 5 zł za saldo od 2 500,01 do 10 000 zł,
  • 15 zł za saldo od 10 000,01 do 25 000 zł,
  • 30 zł za saldo od 25 000,01 do 50 000 zł,
  • 60 zł za saldo od 50 000,01 zł.

Premie będą przyznawane przez okres 12 miesięcy licząc od dnia podpisania umowy o iKonto Biznes. Otrzymasz ją każdego miesiąca następującego po miesiącu, w którym spełniłeś warunki do jej otrzymania.

Regulamin promocji znajdziesz tutaj.

Podstawowe opłaty rachunku iKonto Biznes

Otwarcie rachunku jest darmowe, ale za jego miesięczną obsługę trzeba zapłacić 15 zł. Opłaty tej można uniknąć, jeśli średnie miesięczne saldo na rachunku było nie mniejsze niż 1 000 zł. Dla osób biorących udział w promocji „1 5000 zł dla firm” rachunek jest bezwarunkowo darmowy.

Wydanie karty debetowej nic nie kosztuje. Miesięczna opłata za jej obsługę wynosi 8 zł. Można jej uniknąć wykonując co najmniej cztery transakcje bezgotówkowe w danym miesiącu.

Wypłata gotówki w bankomatach Alior Banku jest darmowa. W pozostałych bankomatach darmowych jest 5 pierwszych wypłat, za każdą kolejną trzeba zapłacić 2 zł. Również darmowych jest 5 pierwszych wpłat we wpłatomatach Planet Cash.

Czy warto otworzyć iKonto Biznes?

iKonto Biznes należy do jednych z lepszych kont oferowanych przedsiębiorcom. Bank pobiera opłaty za obsługę rachunku i karty debetowej, ale można ich dość łatwo uniknąć. Należy tylko utrzymać średnie miesięczne saldo na poziomie 1 000 zł i wykonać w danym miesiącu cztery dowolne transakcje bezgotówkowe kartą.

Udział w promocji Bankier.pl jest również bardzo prosty. Po założeniu konta wystarczy wykonać przelew na kwotę 500 zł i czekać na premię. Udział w kolejnej promocji proponowanej przez Alior Bank może przynieść kolejne korzyści. Pierwszą korzyścią jest bezwarunkowo darmowy rachunek na czas trwania promocji. Kolejne premie zależą już od Twojej aktywności i charakteru prowadzonej działalności. Na pewno możesz otrzymać 70 zł wykonując przelewy do ZUS i US, przelew natychmiastowy i transakcje kartą. Premia za średnoiomiesięczne saldo na rachunku może powiększyć twoją premię, ale jej kwota zależy od Twoich możliwości. Wszystkie te premię mogą wyczerpać limit przysługującego zwrotu.