180 zł do sklepów Żabka lub Freshmarket za Konto Optymalne w BGŻ BNP Paribas

W nowej promocji Skocz po premię banku BGŻ BNP Paribas możesz zyskać bony o łącznej wartości 180 zł do sklepów Żabka lub Freshmarket. Wystarczy otworzyć Konto Optymalne wraz z kartą debetową i aktywnie z niej korzystać płacąc za zakupy w sklepach usługowo – handlowych. W promocji przewidziano rejestrację tylko 1 500 wniosków. 

Zgodnie z regulaminem promocja została zakończona w dniu 31 stycznia 2019 roku.

Co mogę zyskać?

W promocji „Skocz po premię” do zgarnięcia są bony o wartości 5 zł. Będą one przyznawane za każdą wykonaną w danym miesiącu kalendarzowym transakcję bezgotówkową na kwotę powyżej 10 złotych. W miesiącu kalendarzowym możesz otrzymać maksymalnie 6 bonów o łącznej wartości do 30 zł. Bony możesz zdobywać w okresie 6  miesięcy – od lutego do lipca 2019 roku. Łącznie do zdobycia jest 36 bonów o łącznej wartości 180 zł.

Bony możesz wykorzystać płacąc nimi za zakupy w sklepach Żabka lub Freshmarket. Czas na wykorzystanie bonów masz do 10 stycznia 2020 roku.

Chcąc zdobyć bony musisz się pospieszyć. Do promocji możesz przystąpić do 31 stycznia 2019 roku, ale warto się pospieszyć ponieważ może zakończyć się ona wcześniej po wyczerpaniu puli 1 500 rejestracji.

Do kogo skierowana jest promocja „Skocz po premię”?

W promocji „Skocz po premię” możesz wziąć udział, jeśli jesteś osobą pełnoletnią i w okresie 24 miesięcy przed dniem złożenia wniosku o otwarcie konta osobistego nie byłeś posiadaczem lub współposiadaczem rachunku oszczędnościowo – rozliczeniowego w BGŻ BNP Paribas oraz w przejętym niedawno Raiffeisen Polbank. Posiadanie innych produktów (konto oszczędnościowe, karta kredytowa) nie wyklucza z promocji.

180 zł za otwarcie Konta Optymalnego

W celu zdobycia bonów o łącznej wartości 180 zł do sklepów Żabka lub Freshmarket musisz spełnić wszystkie poniższe wymagania:

 • najpóźniej do 31 stycznia 2019 roku:
  • zarejestruj się na stronie promocji wypełniając prosty formularz. Zgodnie z regulaminem promocji zaakceptuj:
  • zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez Ad Astrę,
  • zgodę na przekazywanie Twoich danych przez Bank organizatorowi promocji w zakresie niezbędnym do jej prowadzenia,
  • regulamin promocji,
 • po otrzymaniu e-maila potwierdzającego przystąpienie do promocji, złóż wniosek o Konto Optymalne wraz z kartą debetową i usługami bankowości elektronicznej wykorzystując do tego celu link zawarty w e-mailu.
 • do 14 lutego 2019 roku podpisz umowę ramową o Konto Optymalne, kartę debetową i usługi bankowości elektronicznej,
 • w okresie od lutego do lipca 2019 roku, w każdym z tych miesięcy, wykonuj transakcje bezgotówkowe kartą wydaną do konta na kwotę co najmniej 10 zł każda. (transakcje te możesz wykonywać w różnych miejscach – nie muszą to być sklepy Żabka czy Freshmarket).

Przekazanie nagród

O przyznaniu nagrody za dany miesiąc zostaniesz powiadomiony za pośrednictwem wiadomości przesłanej na Twoją skrzynkę mailową najpóźniej do dnia 19 miesiąca następującego po miesiącu w którym spełniłeś warunki do jej otrzymania.  Nagrodę w formie wiadomości sms otrzymasz do końca miesiąca, w którym otrzymałeś informację o jej otrzymaniu.

Na dzień przekazania nagród musisz posiadać otwarte konto osobiste wraz z kartę debetową i dostępem do usług bankowości elektronicznej. Nagroda zwolniona jest z podatku dochodowego od osób fizycznych.

Regulamin promocji znajdziesz tutaj.

Konto Optymalne – najważniejsze opłaty

 • 0 zł – otwarcie i prowadzenie konta,
 • 0 zł – wydanie karty debetowej,
 • 0 zł – miesięczna opłata za użytkowanie karty debetowej,
 • 0 zł – wypłata gotówki z bankomatów własnych i Planet Cash,
 • 5 zł – wypłata gotówki z pozostałych bankomatów w kraju,
 • 10 zł – wypłata gotówki z bankomatów za granicą.

Dokładny opis konta znajdziesz w tym artykule.