180 zł zwrotu za zakupy z Kontem Proste Zasady w Getin Bank

Getin Bank uruchomił bardzo prostą promocję dla nowych klientów, którzy założą Konto Proste Zasady.  Otrzymają oni możliwość zwrotu w wysokości 5% za zakupy dokonane kartą debetową lub BLIKiem. Do promocji można przystąpienie w terminie do 15 kwietnia 2018 roku.

Promocja „5% zwrotu na prostych zasadach” skierowana jest do osób fizycznych, mających pełną zdolność do czynności prawnych  i które są nowymi klientami Getin Banku. Zgodnie z regulaminem promocji nowym klientem jest osoba, która nie posiadała rachunku oszczędnościowo – rozliczeniowego od 18 lutego 2017 roku.

Jaki warunki spełnić, żeby otrzymać 180 zł zwrotu?

Warunki jakie musimy spełnić są bardzo proste. Wystarczy, że do 15 kwietnia 2018 roku:

  • złożymy wniosek o otwarcie Konta Proste Zasady wraz z kartą debetową. Wniosek możemy złożyć na tej stronie Getin Banku. W trakcie składania wniosku musimy  wyrazić zgody marketingowe.
  • podpisać umowę o prowadzenie Konta Proste Zasady i umowę o kartę debetową.

Nagrodę w promocji Getin Banku jest zwrot w wysokości 5% za zakupy wykonane kartą debetową lub BLIKiem. Zwrot będzie przysługiwał przez okres 6 miesięcy. Maksymalny zwrot w danym miesiącu nie może być wyższy niż 30 zł.

Premia za dany miesiąc zostanie wypłacona do 15-go dnia kolejnego miesiąca. Nie podlega ona podatkowi dochodowemu od osób fizycznych.

Regulamin promocji znajdziesz tutaj.

Podstawowe opłaty Konta Proste Zasady

Konto Proste Zasady jest jednym z tańszych rachunków. Miesięczna opłata za prowadzenie konta wynosi 8 zł, ale możemy jej uniknąć wykonując w miesiącu ją poprzedzającym przynajmniej jedną dowolną płatność kartą debetową lub BLIKiem. W przypadku osób w wieku od 18 do 26 lat prowadzenie konta jest bezwarunkowo darmowe.

Za obsługę karty debetowej Getin Bank nie pobiera opłaty. Gotówkę wypłacimy za darmo ze wszystkich bankomatów na terenie kraju.

Szczegółowy opis konta znajdziesz w artykule Nowe Konto Proste Zasady w Getin Bank.

Podsumowanie

Promocja Getin Banku jest bardzo prosta i niezbyt wymagająca. Wystarczy płacić kartą debetową za zakupy i zgarniać co miesiąc premię w wysokości 30 zł. Aby ją otrzymać musimy wydać w danym miesiącu maksymalnie 600 zł. Nie powinien to być warunek trudny do spełnienia.

Samo Konto Proste Zasady jest rachunkiem darmowym dla osób do 26 lat. Osoby powyżej 26 lat wystarczy, że wykonają jedną płatność na dowolną kwotę kartą debetową, aby rachunek był darmowy.  Za obsługę karty debetowej i za wypłatę gotówki z bankomatów na terenie kraju Bank nie pobiera opłaty.