2 bilety do Cinema City za Wymarzone Konto Osobiste w Raiffeisen Polbank

Dwa bilety do kin sieci Cinema City możesz otrzymać za założenie Wymarzonego Konta  Osobistego w Raiffeisen Polbank i za wykonanie płatności kartą debetową na łączną kwotę 50 zł.

W promocji „Nasi klienci idą do kina” możesz wziąć udział jeśli w okresie roku licząc od dnia zawarcia umowy o Wymarzone Konto nie byłeś posiadaczem żadnego rachunku oszczędnościowego- rozliczeniowego w Raiffeisen Polbank.

Za założenie rachunku Wymarzone Konto Osobiste możesz otrzymać 2 bilety do sieci kin Cinema City. Pula voucherów jest ograniczona do 3 000 sztuk. O kolejności ich przyznaniu decyduje kolejność spełnienia wymagań promocji.

Jak wziąć udział w promocji?

Warunki udziału w promocji są bardzo proste. Wystarczy spełnić następujące wymagania:

 • do dnia 31 grudnia 2017 roku powinieneś zawrzeć umowę o Wymarzone Konto Osobiste i umowę o kartę debetową MasterCard Debit, wniosek o konto musisz złożyć za pośrednictwem strony promocji, która znajduje się tutaj,
 • w trakcie podpisywania umowy wyraź zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną,
 • aktywuj kartę debetową, karta nie może być zastrzeżona w trakcie trwania promocji,
 • w okresie miesiąca od dnia zawarcia umowy o konto wykonaj płatności kartą MasterCard Debit w sklepach usługowo – handlowych na łączną kwotę minimum 50 zł.

W promocji przewidziano pulę 3000 nagród. O ich przyznaniu decyduje kolejność spełnienia wymagań promocji. Promocja może się zakończyć przed czasem o czym Raiffeisen Polbank poinformuje na stronie promocji. Bank zastrzegł sobie prawo ewentualnego przedłużenia czasu trwania promocji.

2 bilety do Cinema City

Jeśli spełniłeś wszystkie wymagania promocji otrzymasz dwa bilety w postaci kodu na seanse 2D do sieci kin  Cinema City. Kody zostaną przesłane za pośrednictwem wiadomości SMS na Twój telefon podany podczas rejestracji najpóźniej do 31 stycznia 2018 roku.

Kody należy wymienić w kasie kina na bilety na seanse 2D. Czas na ich wykorzystanie masz do 30 kwietnia 2018 roku. Z oferty wyłączone są wszystkie seanse specjalne. Listę kin znajdziesz na tej stronie Cinema City.

Regulamin promocji znajdziesz tutaj.

Podstawowe opłaty Wymarzonego Konta Osobistego

 • konto jest oprocentowane:
  • 0,225% dla kwot od 0,00 do 10 000 zł,
  • 0,525% dla kwot od 10 000,01 zł do 100 000 zł.
 • 0 zł – otwarcie i prowadzenie konta,
 • 0 zł – przelew za pośrednictwem bankowości internetowej i mobilnej,
 • 0 zł – wydanie i korzystanie z karty w pierwszym i kolejnych latach,
 • 6 zł – miesięczna opłata za używanie karty,
 • 0 zł – wypłata gotówki z bankomatów w kraju.

Dokładny opis konta znajdziesz w tym artykule.

Podsumowanie

Promocja Raiffeisen Polbank jest bardzo prosta i nie powinna nikomu sprawić kłopotów. Wystarczy w ciągu miesiąca od dnia podpisania umowy wykonać transakcje kartą debetową na łączną kwotę 50 zł. W zamian otrzymuje się dwa bilety do kina sieci Cinema City.

Wymarzone Konto Osobiste jest kontem darmowym. Wypłaty gotówki ze wszystkich bankomatów w kraju są również darmowe. Na plus zaliczyć należy oprocentowanie konta, natomiast minusem konta jest miesięczna opłata za kartę debetową, której nie można uniknąć.

Promocja Raiiffeisen Polbank nie jest zbyt atrakcyjna w porównaniu z aktualnie prowadzonymi przez inne banki. Mogą być nią jednak zainteresowani fani kina.

 

 

Dodaj komentarz

  Subscribe  
Powiadom o