20 zł dla obecnych klientów od Santander za odpowiedź na proste pytanie

Santander Bank Polska przygotował bardzo prostą promocję dla swoich klientów. Wystarczy odpowiedzieć na proste pytanie i zalogować się do bankowości internetowej lub mobilnej, żeby otrzymać 20 zł. Warto się pospieszyć, ponieważ nagrodzonych zostanie tylko 2 500 osób, które jako pierwsze udzielą prawidłowej odpowiedzi. 

Kto może wziąć udział w promocji?

W promocji może wziąć udział osoba pełnoletnia posiadająca pełną zdolność do czynności prawnych i która jest posiadaczem konta osobistego w Santander Bank Polska wraz z dostępem do bankowości internetowej.

Co muszę zrobić?

W celu otrzymania nagrody o wartości 20 zł musisz najpóźniej do 6 grudnia 2018 roku spełnić następujące wymagania:

  • zarejestruj się na stronie promocji wypełniając prosty formularz oraz udziel odpowiedzi na zawarte w nim pytanie „Wymień minimum 3 produkty dostępne w zakładce Oferta banku w usługach Santander internet lub Santander mobile”,
  • zaakceptuj regulamin promocji oraz wyraź zgody marketingowych w celu realizacji promocji w zakresie obejmującym przyznanie i dostarczenie nagrody,
    zaloguj się do bankowości internetowej Santander online lub aplikacji Santander mobile.

Przekazanie nagrody

Nagrodę w wysokości 20 zł otrzyma 2 500 osób, które jako pierwsze udzielą odpowiedzi na pytanie promocyjne.  Nagrodę Bank przeleje na Twoje konto najpóźniej do 21 grudnia 2018 roku. Na dzień wypłaty nagrody musisz posiadać otwarte konto w Santander Bank Polska.

Zgodnie z regulaminem promocji każda osoba może zgłosić się do promocji tylko raz. Nagroda zwolniona jest z podatku dochodowego od osób fizycznych.

Co znajdę w zakładce Oferta banku?

Po zalogowaniu się do bankowości internetowej Santander online i po kliknięciu w zakładkę „Oferta banku” będą widoczne następujące produkty:

  • Kredyt gotówkowy NA KLIK,
  • Kredyt gotówkowy na spłatę innych zobowiązań – konsolidacja,
  • Karta kredytowa NA KLIK,
  • Kredyt w rachunku płatniczym (Limit kredytowy w koncie osobistym) NA KLIK.
  • Ubezpieczenie domu i mieszkania,
  • Konto Firmowe Godne Polecenia.

Podsumowanie

Nagroda w nowej promocji Santander Bank Polska nie jest wielka bo tylko 20 zł, ale warunki do jej otrzymania są banalnie proste. Dlatego nie warto czekać, tylko wejść na stronę promocji i wysłać wypełniony formularz z odpowiedzią. Należy pamiętać jeszcze o zalogowaniu się do bankowości internetowej Santander online lub do aplikacji Santander mobile.