20 zł za płatności BLIK w Banku Zachodnim WBK

Bank Zachodni WBK uruchomił kolejną promocję płatności BLIK. Za wykonanie 3 płatności na łączną kwotę 50 zł możesz otrzymać nagrodę w wysokości 20 zł. Oferta Banku jest limitowana.

Promocja „W internecie płacę BLIKIEM” skierowana jest do klientów Banku posiadający rachunek oszczędnościowo – rozliczeniowy. Podstawowym wymaganiem promocji jest wykonanie 3 płatności BLIK na łączną kwotę minimum 50 zł. Płatności należy wykonać w internecie.

20 zł za płatności BLIK

Każdy uczestnik promocji za spełnienie powyższego warunku otrzyma nagrodę w wysokości 20 zł. Pomimo, że promocja trwa do 31 sierpnia 2017 roku, warto się pospieszyć, ponieważ liczba nagród jest limitowana. Otrzyma ją tylko 2 500 uczestników promocji, którzy pierwsi spełnią jej wymagania.

Warunkiem udziału w promocji jest wypełnienie formularza zgłoszeniowego znajdującego się na stronie Banku oraz akceptacja Regulaminu i wyrażenie zgód na przetwarzanie danych osobowych i na przesyłanie informacji handlowej za pomocą środków komunikacji elektronicznej do celów związanych z prowadzoną promocją.

Każdy uczestnik może otrzymać tylko jedną nagrodę bez względu na liczbę posiadanych rachunków w Banku. Nagroda zostanie przyznana tylko dla tego konta, które pierwsze spełniło wymogi promocji. Osoby będące współwłaścicielami rachunku również otrzymają tylko jedną nagrodę.

Nagroda zostanie przekazana przelewem na konto, z którego dokonano płatności BLIK, najpóźniej do 15 września 2017 roku.

Regulamin promocji znajdziesz na tej stronie.

Podsumowanie

Bank Zachodni WBK dość często prowadzi dla swoich klientów promocje dotyczące bankowości elektronicznej, w tym płatności BLIkiem. Nagrody są niewielkie, ale promocje wyjątkowo proste. Jeśli chciałbyś z nich korzystać wystarczy założyć konto osobiste.

Standardowym rachunkiem dla osób indywidualnych jest Konto Godne Polecenia. Za otwarcie Konta Godnego Polecenia i jego prowadzenie Bank nie pobiera opłat.

Do konta wydawane są dwie karty płatnicze MasterCard Omni i Visa Sol. Dostaniesz ja bezpłatnie. W przypadku MasterCard opłata miesięczna wyniesie 7 zł i nie można jej uniknąć. Miesięczna opłata za użytkowanie karty Visa Sol wynosi 4 zł, ale możesz jej uniknąć wykonując w danym miesiącu 5 transakcji bezgotówkowych.

Korzystając z karty MasterCard Omni gotówkę wypłacisz ze wszystkich bankomatów w kraju za darmo. W przypadku Visa Sol za darmo wypłacisz gotówkę tylko z bankomatów należących do BZ WBK.

Opis Konta Godnego Polecenia znajdziesz w tym artykule.