20 zł za płatności mobilne w BZ WBK

„Płać mobilnie i zyskaj 20 zł” to kolejna promocja płatności mobilnych Banku Zachodniego WBK. Za wykonanie 4 płatności BLIK na łączną kwotę 40 zł uczestnik promocji otrzyma 20 zł. Pula nagród jest ograniczona.

Bank Zachodni uruchomił kolejny raz promocję płatności mobilnych. W stosunku do poprzedniej wzrosła liczba wymaganych płatności z 3 do 4 oraz łączna kwota na jaką należy wykonać płatności. Dodatkowo należy wykonać przynajmniej jeden przelew na telefon.

Promocja „Płać mobilnie i zyskaj 20 zł” rozpoczęła się w dniu 17 sierpnia 2016 roku. Objęci są nią tylko klienci Banku posiadający w nim rachunek oszczędnościowo – rozliczeniowy. Uczestnik promocji powinien spełnić następujące wymagania

  • wykonać 4 płatności BLIK na łączną kwotę minimum 40 zł, płatności należy wykonać w terminalach POS lub w internecie,
  • wykonać przynajmniej jeden przelew na telefon.

Każdy uczestnik promocji po spełnieniu powyższych warunków otrzyma nagrodę w wysokości 20 zł. Promocja trwa do 11 września 2016 roku. Ponieważ pula nagród jest limitowana promocja może się zakończyć wcześniej. Nagrodę otrzyma tylko 3 000 osób, które pierwsze spełnią warunki promocji.

W ramach promocji „Płać mobilnie i zyskaj 20 zł” może otrzymać tylko jedną nagrodę bez względu na liczbę posiadanych rachunków w Banku. Nagroda zostanie przyznana tylko dla tego konta, które pierwsze spełniło wymogi promocji. Osoby będące współwłaścicielami rachunku również otrzymają tylko jedną nagrodę.

Nagroda zostanie przekazana przelewem na konto, z którego dokonano płatności BLIK, najpóźniej do 30 września 2016 roku.

Regulamin promocji znajdziesz na tej stronie.

Nie mam konta konta osobistego w BZ WBK.

Jeśli nie masz jeszcze rachunku oszczędnościowo – rozliczeniowego w Banku Zachodnim WBK to warto pomyśleć o założeniu darmowego i oprocentowanego Konta Godnego Polecenia.

Aktualnie BZ WBK prowadzi promocję ,,Konto na 4%” w ramach której można otworzyć 3 rachunki Konto Godne Polecenia. Będą one oprocentowane w wysokości 4% w skali roku do kwoty 4 000 zł i w wysokości 1% powyżej tej kwoty. Nie będzie pobierana także opłata miesięczna za kartę. Warunki te będą obowiązywać do 30 czerwca 2017 roku.

Więcej o promocji przeczytasz w tym artykule.

Podsumowanie

Konto Godne Polecenia to jedno z najlepszych kont osobistych oferowanych przez banki. Osoby, które skorzystają z promocji otrzymają darmowy rachunek, z bezpłatną kartą debetową i bezpłatnymi bankomatami. To wszystko jest zagwarantowane do 30 czerwca 2017 roku.

Bank Zachodni WBK jest organizatorem wielu atrakcyjnych promocji szczególnie promujących bankowość elektroniczną i płatności mobilne. Warunki jakie należy spełnić są banalne, a korzyści wymierne. Przykładem jest powyżej opisana promocja. Warto zastanowić się nad ofertą Banku Zachodniego WBK.