Karta upominkowa o wartości 200 zł do IKEA za kartę kredytową BGŻ BNP Paribas

Promocja została zakończona.
W nowej akcji BGŻ BNP Paribas za wyrobienie karty kredytowej możesz zyskać kartę upominkową o wartości 200 zł do IKEA. Wystarczy w ciągu dwóch miesięcy od zawarcia umowy o kartę wykonać za jej pośrednictwem transakcje na łączną kwotę minimum 2 000 zł. W ramach akcji wydanych zostanie tylko  4 000 nagród.

Dla kogo promocja?

W promocji „200 zł na zakupy w sklepach IKEA z kartą kredytową” może wziąć udział każda osoba, która w okresie ostatnich 12 miesięcy licząc od dnia zawarcia umowy o kartę nie posiadała żadnej karty kredytowej BGŻ BNP Paribas .

Jakie są warunki promocji?

W celu otrzymania nagrody musisz spełnić następujące wymagania:

 • wypełnij formularz zgłoszeniowy na tej stronie promocji podając imię, nazwisko, numer telefonu komórkowego i adres e-mail, a także wyraź zgody:
  • na przetwarzanie Twoich danych osobowych w celach marketingowych,
  • na przesyłanie informacji handlowych drogą elektroniczną.
 • w ciągu kilku dni oddzwoni doradca Banku, z którym złożysz wniosek o kartę kredytową,
 • najpóźniej do 18 października 2018 roku zawrzyj umowę o kartę kredytową MasterCard,
 • w okresie dwóch pierwszych miesięcy licząc od dnia zawarcia umowy o kartę kredytową wykonaj transakcje otrzymaną kartą na łączną kwotę nie mniejszą niż 2 000 zł.

Transakcje kartą kredytową muszą być płatnościami bezgotówkowymi wykonanymi w sklepach handlowo – usługowych lub w sklepach internetowych. Brane są również pod uwagę przelewy środków pieniężnych z rachunku karty i wypłaty gotówki z bankomatów przy użyciu karty. Nie brane są pod uwagę transakcje zwrócone, transakcje wynikające z tytułu spłaty zadłużenia w innym banku oraz transakcje wykonane kartami dodatkowymi..

Karta upominkowa o wartości 200 zł

Nagrodą promocji jest karta upominkowa o wartości 200 zł do wykorzystania w sklepach stacjonarnych i w sklepie internetowym IKEA. Po spełnieniu wszystkich powyższych warunków otrzymasz ją najpóźniej do 20 lutego 2019 roku. BGŻ BNP Paribas prześle ją listem poleconym na adres, który podałeś podczas zawierania umowy o kartę. Z karty upominkowej możesz korzystać wielokrotnie, aż do momentu wyczerpania środków na karcie.

Regulamin promocji znajdziesz tutaj.

Karta kredytowa Mastercard Standard

Podstawowe opłaty i prowizje karty kredytowej Mastercard Standard:

 • 0 zł – wydawanie karty,
 • 72 zł – roczna obsługa karty,
 • 36 zł – opłata roczna za korzystanie z karty dodatkowej,
 • 0 zł – transakcje bezgotówkowe,
 • 3,50 zł – wypłata gotówki z bankomatów w oddziale Banku,
 • 4,90% lecz nie mniej niż 10 zł – wypłata gotówki z bankomatów w kraju i za granicą.
 • 4,90% min. 10 zł – przelew z rachunku karty,
 • 14,75% – rzeczywista roczna stopa oprocentowania – naliczana, gdy nie spłacisz zadłużenia na karcie w okresie bezodsetkowym wynoszącym 56 dni.

Tabelę opłat i prowizji znajdziesz tutaj.

mamBonus

MamBonus to program lojalnościowy. Za każdą płatność kartą kredytową MasterCard jego uczestnik otrzymuje punkty. Za wydaną 1 zł są przyznawane 2 pkt. Zgromadzone punkty można wymienić na nagrody, vouchery lub bilety do kina. Można również korzystać z rabatów przy zakupie u partnerów programu.

Przystępując do programu lojalnościowego otrzymasz dodatkowo 5 000 punktów, które możesz wymienić na nagrodę dostępną w katalogu programu. Warunkiem ich otrzymania jest wykonanie 4 transakcji kartą o wartości 50 zł każda do końca drugiego miesiąca następującego po miesiącu w którym została zawarta umowa o kartę.

Regulamin programu lojalnościowego MamBonus znajdziesz tutaj, a promocji „5 000 punktów na start” tutaj.