Karta upominkowa o wartości 200 zł do IKEA za kartę kredytową BGŻ BNP Paribas

W nowej akcji BGŻ BNP Paribas za wyrobienie karty kredytowej możesz zyskać kartę upominkową o wartości 200 zł do IKEA. Wystarczy w ciągu dwóch miesięcy od zawarcia umowy o kartę wykonać za jej pośrednictwem transakcje na łączną kwotę minimum 2 000 zł. W ramach akcji wydanych zostanie tylko  4 000 nagród.

Promocja została zakończona!

Dla kogo promocja?

W promocji „200 zł na zakupy w sklepach IKEA z kartą kredytową” może wziąć udział każda osoba, która w okresie ostatnich 12 miesięcy licząc od dnia zawarcia umowy o kartę nie posiadała żadnej karty kredytowej BGŻ BNP Paribas .

Jakie są warunki promocji?

W celu otrzymania nagrody musisz spełnić następujące wymagania:

 • wypełnij formularz zgłoszeniowy na tej stronie promocji podając imię, nazwisko, numer telefonu komórkowego i adres e-mail, a także wyraź zgody:
  • na przetwarzanie Twoich danych osobowych w celach marketingowych,
  • na przesyłanie informacji handlowych drogą elektroniczną.
 • w ciągu kilku dni oddzwoni doradca Banku, z którym złożysz wniosek o kartę kredytową,
 • najpóźniej do 18 października 2018 roku zawrzyj umowę o kartę kredytową MasterCard,
 • w okresie dwóch pierwszych miesięcy licząc od dnia zawarcia umowy o kartę kredytową wykonaj transakcje otrzymaną kartą na łączną kwotę nie mniejszą niż 2 000 zł.

Transakcje kartą kredytową muszą być płatnościami bezgotówkowymi wykonanymi w sklepach handlowo – usługowych lub w sklepach internetowych. Brane są również pod uwagę przelewy środków pieniężnych z rachunku karty i wypłaty gotówki z bankomatów przy użyciu karty. Nie brane są pod uwagę transakcje zwrócone, transakcje wynikające z tytułu spłaty zadłużenia w innym banku oraz transakcje wykonane kartami dodatkowymi..

Karta upominkowa o wartości 200 zł

Nagrodą promocji jest karta upominkowa o wartości 200 zł do wykorzystania w sklepach stacjonarnych i w sklepie internetowym IKEA. Po spełnieniu wszystkich powyższych warunków otrzymasz ją najpóźniej do 20 lutego 2019 roku. BGŻ BNP Paribas prześle ją listem poleconym na adres, który podałeś podczas zawierania umowy o kartę. Z karty upominkowej możesz korzystać wielokrotnie, aż do momentu wyczerpania środków na karcie.

Regulamin promocji znajdziesz tutaj.

Stronę promocji znajdziesz na tej stronie BGŻ BNP Paribas.

Karta kredytowa Mastercard Standard

Podstawowe opłaty i prowizje karty kredytowej Mastercard Standard:

 • 0 zł – wydawanie karty,
 • 72 zł – roczna obsługa karty,
 • 36 zł – opłata roczna za korzystanie z karty dodatkowej,
 • 0 zł – transakcje bezgotówkowe,
 • 3,50 zł – wypłata gotówki z bankomatów w oddziale Banku,
 • 4,90% lecz nie mniej niż 10 zł – wypłata gotówki z bankomatów w kraju i za granicą.
 • 4,90% min. 10 zł – przelew z rachunku karty,
 • 14,75% – rzeczywista roczna stopa oprocentowania – naliczana, gdy nie spłacisz zadłużenia na karcie w okresie bezodsetkowym wynoszącym 56 dni.

Tabelę opłat i prowizji znajdziesz tutaj.

mamBonus

MamBonus to program lojalnościowy. Za każdą płatność kartą kredytową MasterCard jego uczestnik otrzymuje punkty. Za wydaną 1 zł są przyznawane 2 pkt. Zgromadzone punkty można wymienić na nagrody, vouchery lub bilety do kina. Można również korzystać z rabatów przy zakupie u partnerów programu.

Przystępując do programu lojalnościowego otrzymasz dodatkowo 5 000 punktów, które możesz wymienić na nagrodę dostępną w katalogu programu. Warunkiem ich otrzymania jest wykonanie 4 transakcji kartą o wartości 50 zł każda do końca drugiego miesiąca następującego po miesiącu w którym została zawarta umowa o kartę.

Regulamin programu lojalnościowego MamBonus znajdziesz tutaj, a promocji „5 000 punktów na start” tutaj.

 

 

Dodaj komentarz

  Subscribe  
Powiadom o