Bon 200 zł do Rossmann za otwarcie Nest Konta

W nowej promocji Nest Bank oferuje nowym klientom kartę podarunkową o wartości 200 zł do Rossmann. Warunkiem uzyskania bonu jest założenie konta osobistego.

Promocja została zakończona!

W promocji „Coraz bliżej święta” za założenie Nest Konta otrzymasz kartę podarunkową o wartości 200 zł na zakupy do sieci sklepów Rossmann . W promocji przewidziano wydanie tylko 1 000 kart. Wniosek o konto musisz złożyć najpóźniej do 17 listopada 2017 roku. Nie warto czekać, ponieważ w promocji zostanie otwartych tylko 1 000 rachunków. W przypadku wyczerpania puli przed 17 listopada promocja zostanie zakończona.

Pomimo, że Nest Bank nie wymaga spełnienia dodatkowych wymagań w postaci płatności kartą przez określony okres na określona kwotę, otwierając Nest Konto musisz zapewnić wpływ wynagrodzenia. Zgodnie z regulaminem promocji wpływ wynagrodzenia to:

suma wpływów na Rachunek ROR realizowanych na rzecz Klienta z tytułu:

  • wynagrodzenia z tytułu umowy o pracę dokonanego bezpośrednio na Rachunek ROR przez pracodawcę lub
  • renty lub emerytury dokonanego bezpośrednio na Rachunek ROR przez organ wypłacający świadczenie lub
  • stypendium dokonanego bezpośrednio na Rachunek ROR przez uczelnię wyższą lub inny organ wypłacający świadczenie lub
  • świadczenia z programu Rodzina 500 plus dokonanego bezpośrednio na Rachunek ROR przez organ wypłacający świadczenie

Promocja przeznaczona jest dla nowych klientów Banku, którzy nie byli posiadaczami, ani współposiadaczami rachunku oszczędnościowo – rozliczeniowego w Nest Banku oraz w dawnym SMART Banku w okresie 24 miesięcy przed złożeniem wniosku. Z promocji wykluczone są również osoby będące aktualnie w trakcie otwierania rachunku.

Jak zdobyć kartę podarunkową do Rossmann?

Warunkiem otrzymania karty podarunkowej do Rossmann jest spełnienie następujących warunków:

  • do 17 listopada 2017 roku złóż wniosek o otwarcie konta osobistego na stronie promocji (wnioski złożone z innych stron nie będą brane pod uwagę),
  • wyraź zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych oraz zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną,
  • do 8 grudnia 2017 roku zapewnij pierwszy wpływ wynagrodzenia w kwocie 2 000 zł na nowo otwarte konto,
  • nie zamykaj przynajmniej do 15 grudnia 2017 roku konta oraz nie wycofuj udzielonych wcześniej zgód.

Bon 200 zł do Rossmann

Po spełnieniu wszystkich powyższych warunków otrzymasz kartę podarunkową do Rossmann o wartości 200 zł. Karta zostanie przesłana kurierem na adres podany przy otwieraniu konta w terminie do  15 grudnia 2017 roku. Czas na wykorzystanie środków na karcie masz do 30 października 2018 roku.

Przyznana premia jest zwolniona z opodatkowania podatkiem dochodowym od osób fizycznych.

Regulamin promocji znajdziesz tutaj.

Nest Konto

Nest Konto jest kontem bezwarunkowo darmowym. Nie zapłacisz ani za otwarcie i prowadzenie rachunku, ani też za wydanie karty i jej użytkowanie. Gotówkę z bankomatów na terenie kraju wypłacisz również za darmo.

Nest Bank oferuje posiadaczom konta dodatkowe produkty. Na początek Nest Lokatę Witaj z oprocentowaniem 4% na okres 3 lub 6 miesięcy. Możesz również skorzystać z bardzo dobrze oprocentowanego konta oszczędnościowego. Aktualne oprocentowanie wynosi 2,25%.

Dokładny opis Nest Konta znajdziesz w tym artykule.

Podsumowanie

Promocja „Coraz bliżej święta” jest bardzo prosta i nie wymaga spełnienia dodatkowych warunków w postaci  wykonania transakcji bezgotówkowych kartą lub Blikiem. Nie ma też wymogu zakładania karty debetowej. Wystarczy otworzyć rachunek i zapewnić wpływ wynagrodzenia na konto. W odróżnieniu od wielu inny promocji wpływ ten nie może pochodzić z dowolnego źródła np. z innego Banku.

Nest Konto jest jednym z najlepszych całkowicie darmowych rachunków. Dodatkową zaletą konta są bardzo dobre produkty oszczędnościowe. Osoby poszukującego konta bez opłat mają okazję założyć taki rachunek i dodatkowo zgarnąć premię 200 zł.

 

 

Dodaj komentarz

  Subscribe  
Powiadom o