Szansa na bonus 200 zł za założenie Konta Otwartego na Ciebie w BNP Paribas

Szansa na bonus 200 zł dla osób zainteresowanych otwarciem Konta Otwartego na Ciebie w banku BNP Paribas. Wystarczy założyć konto wraz z Kartą Otwartą na Dzisiaj i aktywne z nich korzystać przez okres 2 miesięcy. W promocji zostanie zarejestrowanych tylko 1 500 osób.

 Promocja zakończyła się w dniu 17 maj 2019 roku. 

Nagroda promocji „Szansa na bonus”

Nagrodą w promocji „Szansa na bonus” jest gwarantowana nagroda pieniężna w wysokości 200 zł. Warunkiem jej otrzymania jest otwarcie Konta Otwartego na Ciebie wraz z Kartę Otwartą na Dzisiaj i usługami bankowości elektronicznej oraz spełnienie prostych warunków aktywności w miesiącu czerwcu i lipcu 2019 roku.

Do kogo skierowana jest promocja?

W promocji „Szykownie z kontem” możesz wziąć udział, jeśli jesteś osobą pełnoletnią i w okresie 24 miesięcy przed dniem złożenia wniosku o otwarcie konta osobistego nie byłeś posiadaczem lub współposiadaczem rachunku oszczędnościowo – rozliczeniowego w BGŻ BNP Paribas oraz w przejętym w 2018 roku Raiffeisen Polbank. Posiadanie innych produktów (konto oszczędnościowe, karta kredytowa) nie wyklucza z promocji.

Do promocji możesz przystąpić do 17 maja 2019 roku. Może się ona jednak zakończyć wcześniej, ponieważ w promocji przewidziano rejestrację tylko 1 500 uczestników.

Bonus 200 zł

W celu zdobycia nagrody w wysokości 200 zł musisz spełnić następujące wymagania:

 • do 17 maja 2019 roku lub do wyczerpania puli 1500 rejestracji ( w zależności co nastąpi wcześniej) zarejestruj się na stronie promocji wypełniając prosty formularz. Zgodnie z regulaminem promocji zaakceptuj:
  • zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez Ad Astrę,
  • zgodę na przekazywanie Twoich danych przez Bank organizatorowi promocji w zakresie niezbędnym do jej prowadzenia,
  • regulamin promocji,
 • po otrzymaniu e-maila potwierdzającego przystąpienie do promocji, złóż wniosek o Konto Otwarte na Ciebie, Kartę Otwartą na Dzisiaj i usługami bankowości elektronicznej wykorzystując do tego celu link zawarty w przesłanym e-mailu.
 • do 31 maja 2019 roku zawrzyj umowę o Konto Otwarte na Ciebie, Kartę Otwartą na Dzisiaj i usługi bankowości elektronicznej,
 • w czerwcu i w lipcu 2019 roku, w każdym z tych miesięcy, spełnij następujące dwa warunki:
  • wykonaj transakcje bezgotówkowe kartą w sklepach usługowo – handlowych na kwotę nie mniejszą niż 300 zł,
  • zapewnij wpływ na Konto Otwarte na Ciebie w łącznej wysokości 1 000 zł.

Transakcje bezgotówkowe możesz wykonać w sklepach usługowo – handlowych i w sklepach internetowych. Nie brane są pod uwagę transakcje wykonane z wykorzystaniem internetowych systemów płatności podmiotów trzecich takich jak: BLIK, PayU, Przelewy 24, Dotpay, Blue Media. Nie dotyczy to operacji dokonanych przy wykorzystaniu cyfrowego portfela, w tym Google Pay i Apple Pay. Nie brane są również pod uwagę transakcje wykonane w punktach posiadających następujące Kody MCC:

 • 7995 – określający kasyna oraz zakłady bukmacherskie i im podobne,
 • 8999 – określający profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska),
 • 6012 – określający instytucje finansowe,
 • 6211 – określający brokerów ubezpieczeniowych,
 • 6051 – określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych,
 • 4829 – określający internetowe przekazy pieniężne.

Wpływy na konto nie może pochodzić z rachunków prowadzonych przez BNP Paribas i/lub BGŻOptima, których jesteś właścicielem lub współwłaścicielem, z rachunków służących do obsługi kredytów lub pożyczek udzielonych przez Bank i nie mogą to być wpłaty gotówkowe. Mogą to być wpływy nawet z Twojego rachunku, który posiadasz w innym banku.

Przekazanie nagrody

O przyznaniu nagrody za maj zostaniesz powiadomiony za pośrednictwem wiadomości przesłanej na Twoją skrzynkę mailową najpóźniej do 22 czerwca 2019 roku. Zwróć uwagę na link przesłany w wiadomości. Po kliknięciu w niego przejdziesz na stronę organizatora promocji w celu podania numeru nowo otwartego rachunku. Czas na to masz do 26 lipca 2019 roku. Premię otrzymasz na swoje nowo otwarte Konto do 31 lipca 2019 roku.

Informację o przyznaniu premii za miesiąc lipiec 2019 roku otrzymasz do 23 sierpnia 2019 roku, a nagrodę do 31 sierpnia 2019 roku.

Na dzień przekazania premii musisz posiadać otwarte konto osobiste wraz z kartę debetową i dostępem do usług bankowości elektronicznej.
Nagroda zwolniona jest z podatku dochodowego od osób fizycznych.

Regulamin promocji znajdziesz tutaj.

Konto Otwarte na Ciebie

Nowe Konto Otwarte na Ciebie jest rachunkiem bezwarunkowo darmowym. Do konta wydawana jest jedna spośród trzech kart debetowych z logo Mastercard. Podstawową karta jest Karta Otwarta na Dzisiaj. Pozostałe dwie to Karta Otwarta na eŚwiat i Karta Otwarta na Świat.

Karta Otwarta na Dzisiaj jest najtańszą z wszystkich oferowanych kart. Miesięczna opłata za użytkowanie karty wynosi 3 zł, ale można jej uniknąć wykonując nią jedną transakcję bezgotówkową. W przypadku osób poniżej 26 lat opłata nie jest pobierana. Gotówkę bez ponoszenia opłat można wypłacić w bankomatach BNP Paribas i Planet Cash. W pozostałych bankomatach opłata wynosi 5 zł. Za granicą za darmo wypłacić gotówkę można z bankomatów Grupy BNP Paribas i Global Alliance. Wypłata z bankomatów należących do innych banków lub sieci wynosi 10 zł.

Dokładny opis konta znajdziesz w tym artykule.

Podsumowanie

Nowa promocja duetu Ad Astra i BNP Paribas promująca Konto Otwarte na Ciebie jest bardzo atrakcyjna i bardzo prosta. Wystarczy w każdym z dwóch miesięcy zrobić zakupy na kwotę 300 zł i zapewnić wpływ gotówki na konto. Wpływ ten może pochodzić nawet z Twojego konta w innym banku.

Bardzo dużym plusem Konta Otwartego na Ciebie jest brak opłat za obsługę konta. Spośród trzech kart najtańsza jest Karta Otwarta na dzisiaj. Dla osób do 26 lat jest bezwarunkowo darmowa, natomiast osoby powyżej 26 lat będą musiały wykonać tylko 1 dowolną transakcję, aby uniknąć opłaty w wysokości 3 zł. Gotówkę bez opłaty można wypłacić  tylko z bankomatów własnych Banku i Planet Cash. Wypłata z pozostałych bankomatów kosztuje 5 zł, co na pewno jest minusem konta.