200 zł za zakupy na Merlin.pl od mBanku

mBank uruchomił promocję w której za założenie eKonta Standard i zakupy na Merlin.pl można otrzymać zwrot w wysokości 200 zł.

Warunkiem uzyskania zwrotu w wysokości 200 zł jest wykonanie przez okres 8 miesięcy zakupów na Merlin.pl na kwotę nie mniejszą niż 25 zł. Za każdy miesiąc mBank zwróci na eKonto kwotę 25 zł.

Do promocji można przystąpić do dnia 31 sierpnia 2017 roku. W ramach promocji zostanie otwartych tylko 2 000 kont. W przypadku wyczerpania dostępnej puli przed czasem promocja zostanie zakończona. Informację o liczbie dostępnych kont znaleźć możesz na stronie promocji.

Promocja skierowana jest do osób, które od dnia 1 stycznia 2016 roku nie były posiadaczem ani współposiadaczem rachunku oszczędnościowo – rozliczeniowego i/lub konta oszczędnościowego o numerach rozliczeniowych 1140 2004 lub 1140 2017.

Warunki udziału w promocji „Zakupy na Merlin.pl z eKontem”

Warunkiem otrzymania premii jest spełnienie następujących warunków:

 • do 31 sierpnia 2017 roku:
  • złóż wniosek o prowadzenie rachunku eKonto z taryfą standard na stronie promocji,
  • zawrzyj umowę o eKonto,
  • zaloguj się do serwisu transakcyjnego mBanku i wyraź zgodę na otrzymywanie i korzystanie z mOkazji.
 • przez okres kolejnych 8 miesięcy – pierwszym miesiącem jest wrzesień – dokonuj zakupów w sklepie Merlin.pl na kwotę nie mniejszą niż 25 zł. Zakupy możesz wykonać za pośrednictwem karty debetowej lub serwisu transakcyjnego mBanku ( z wyłączeniem transakcji kartą kredytową).

Zwrot w wysokości 25 zł za dany miesiąc otrzymasz na swój nowo otwarty rachunek najpóźniej w ciągu 60 dni od dnia rozliczenia transakcji. Spełniając warunki promocji w każdym z ośmiu miesięcy otrzymasz łącznie 200 zł.

Regulamin promocji znajdziesz tutaj.

Wniosek eKonto standard złożysz na tej stronie.

Charakterystyka rachunku eKonto standard

Poniżej zostały przedstawione najważniejsze parametry eKonta standard:

 • 0 zł – otwarcie i prowadzenie rachunku,
 • 0 zł – opłata za wydanie i odnowienie karty,
 • 4 zł – opłata miesięczna za użytkowanie karty, można jej uniknąć wykonując 5 transakcji bezgotówkowych kartą debetową,
 • 0 zł – wypłata gotówki w bankomatach własnych i w bankomatach sieci Euronet, Planet Cash i Banku Zachodniego WBK powyżej kwoty 100 zł, poniżej 1,30 zł,
 • 3% min. 5 zł, max. 9 zł – wypłata gotówki w pozostałych bankomatach w kraju,
 • 0 zł – wypłata gotówki w kasie sklepu – cashback.

Analizę rachunku eKonto znajdziesz tutaj.

Podsumowanie

Nowa promocja eKonta standard nie jest zbyt wymagająca. Wystarczy wykonać w danym miesiącu zakupy na kwotę nie mniejszą niż 25 zł, aby otrzymać zwrot w wysokości 25 zł. Zwrot ten będzie przyznawany przez okres 8 miesięcy.

 

Dodaj komentarz

  Subscribe  
Powiadom o