150 zł do sklepów Ania Kruk i 50 zł do Douglas za Konto Jakie Chcę w BZ WBK

Bank Zachodni WBK wznowił promocję Konta Jakie Chcę, w której możesz zdobyć dwa vouchery o łącznej wartości 150 zł do wykorzystania podczas zakupów w sieci sklepów jubilerskich Ania Kruk. W promocji przewidziano tylko 900 nagród. Dodatkowo 125 osób, które jako pierwsze, zawrą umowę w rozmowie wideo z doradcą Banku, otrzyma voucher o wartości 50 zł do sklepu Douglas.

W promocji „Kobieca strona Konta Jakie Chcę – edycja II” możesz wziąć udział, jeśli w okresie 12 miesięcy licząc od dnia przystąpienia do promocji nie posiadałeś lub nie byłeś współposiadaczem konta osobistego prowadzonego w złotych polskich w Banku Zachodnim WBK.

Jak zdobyć 2 vouchery o wartości 150 zł?

W celu otrzymania dwóch voucherów o łącznej wartości 150 zł na zakupy w sieci sklepów Ania Kruk musisz spełnić następujące wymagania:

  • do 30 czerwca 2018 roku złóż wniosek na tej stronie promocji, a następnie zawrzyj umowę o Konto Jakie Chcę wraz z kartą debetową i usługami bankowości elektronicznej, w trakcie składania wniosku wyraź zgodę na kontakt telefoniczny i kontakt drogą elektroniczną w celach marketingowych,
  • do 31 lipca 2018 roku wykonaj płatności kartą debetową lub BLIK’iem na łączną kwotę minimum  150 zł.

Umowę o konto możesz zawrzeć wybierając jedną z następujących opcji:

  • przelew internetowy z konta w innym banku – przelew weryfikacyjny na 1 zł musisz wysłać z innego banku, w którym posiadasz konto osobiste. Pamiętaj , aby Twoje dane osobowe i adresowe w tym banku były zgodne z danymi w dowodzie osobistym i z danymi podanymi we wniosku. Dodatkowo będziesz musiał dołączyć skan dowodu osobistego do wysłanego wniosku.
  • za pośrednictwem kuriera –umowę podpiszesz w obecności kuriera w czasie i miejscu ustalonym z Doradcą Banku. Również musisz dołączyć skan dowodu osobistego.
  • weryfikacja w rozmowie wideo z doradcą – o ile posiadasz urządzenie wyposażone w kamerę z dostępem do internetu i przeglądarkę internetową inną niż Internet Explorer.

Dodatkowe 50 zł do sklepu Douglas

Dodatkową nagrodą jest voucher w postaci karty podarunkowej na zakupy do perfumerii Douglas. Otrzyma go tylko 125 osób, które jako pierwsze otworzą konto osobiste wraz z kartą debetową za pośrednictwem rozmowy wideo z doradcą Banku Zachodniego WBK.

Wydanie nagród

Po spełnieniu wszystkich warunków otrzymasz nagrodę o łącznej wartości 150 zł do wykorzystania w sieci sklepów Ania Kruk. Po założeniu Konta Jakie Chcę otrzymasz pierwszą nagrodę w wysokości 50 zł. Drugą nagrodę otrzymasz po wykonaniu transakcji na kwotę min. 150 zł.

Nagrody zostaną przekazane na adres e-mail, który podałeś w trakcie rejestracji wniosku. Nagrodę otrzymasz najpóźniej do 20 sierpnia 2018 roku. Vouchery możesz wykorzystać w trakcie zakupów do 30 listopada 2018 roku.

Karta podarunkowa do Douglas zostanie przesłana listem poleconym do 20 sierpnia 2018 roku. Karta jest bezterminowa.

Regulamin promocji znajdziesz tutaj.

300 zł za wynagrodzenie

W ramach promocji „300 zł za wynagrodzenie” możesz zarobić dodatkowo 50 zł miesięczne pod warunkiem zapewnienia wpływu wynagrodzenia na konto Jakie Chcę. Łącznie możesz otrzymać 6 nagród o łącznej wartości 300 zł.

W promocji możesz wziąć udział jeśli jesteś osobą o pełnej zdolności do czynności prawnych i od dnia 1 stycznia 2018 roku nie otrzymywałeś wynagrodzenia na Konto Jakie Chcę.

W celu otrzymania nagrody musisz spełnić następujące wymagania:

  • do 30 września 2018 roku złóż dyspozycję przekazywania swojego wynagrodzenia na Konto Jakie Chcę. Dyspozycję przekazywania wynagrodzenia powinieneś złożyć za pośrednictwem BZWBK24 internet lub przez kontakt z infolinią 1 9999.
  • najpóźniej do końca drugiego miesiąca następujących po miesiącu złożenia dyspozycji na Twoje konto powinno wpłynąć wynagrodzenie w kwocie minimum 1 500 zł.

Nagrodę otrzymasz w miesiącu następującym po miesiącu, w którym spełniłeś warunki promocji. Nie spełnienie warunków w jednym miesiącu nie wyklucza otrzymania nagrody w kolejnym miesiącu.

Regulamin promocji znajdziesz tutaj.

Krótka charakterystyka rachunku Konto Jakie Chcę

Otwarcie i prowadzenie rachunku Konto Jakie Chcę jest bezpłatne. Za wydanie karty nic nie zapłacisz. Wybór opłaty miesięcznej zależy od Ciebie. Masz jedną z następujących możliwości:

  • 3 zł – opłata stała,
  • 5 zł – opłaty można uniknąć wykonując w danym miesiącu 5 transakcji bezgotówkowych kartą,
  • 5 zł – opłaty można uniknąć wykonując w danym miesiącu płatności bezgotówkowe kartą na kwotę minimum 500 zł.

Osoby do 26 lat wypłacą gotówkę ze wszystkich bankomatów w kraju za darmo. Osoby powyżej 26 lat za darmo wypłacą gotówkę tylko z bankomatów należących do Banku Zachodniego WBK. Za wypłatę gotówki z pozostałych bankomatów zapłacą 5 zł.

Szczegółowy opis Konta Jakie Chcę znajdziesz w tym artykule.