200 zł zwrot za paliwo z eKontem standard w mBanku

Korzystasz często z samochodu?  mBank oferuje właśnie nowym klientom, którzy otworzą eKonto standard zwrot za paliwo zakupione na stacjach BP. Maksymalnie możesz otrzymać zwrot w wysokości 200 zł.

Do promocji „Paliwo na BP tańsze z eKontem” możesz przystąpić do 3 kwietnia 2018 roku. Warto się jednak pospieszyć ponieważ przewidziano otwarcie tylko 2 500 rachunków. Informacja o liczbie otwartych kont będzie aktualizowana codziennie na tej stronie promocji.

W promocji możesz wziąć udział, jeśli jesteś osobą pełnoletnią i od dnia 1 stycznia 2016 roku do dnia przystąpienia do promocji nie posiadałeś rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego lub rachunku oszczędnościowego o numerze rozliczeniowym 1140 2004 lub 1140 2017.

Warunki udziału w promocji?

Podstawowym warunkiem, jaki musisz spełnić jest złożenie wniosku o otwarcie eKonta standard na dedykowanej stronie promocji – znajdziesz ją pod tym adresem. Masz na to czas do 3 kwietnia 2018 roku. Następnie zawrzyj umowę o konto. Ostatnim warunkiem jest wyrażenie zgody na mOkazje w serwisie transakcyjnym. To wszystko.

200 zł – zwrot  za paliwo

Po spełnieniu powyższych warunków otrzymasz od mBanku 10 mOkazji „Paliwo na BP tańsze z eKontem”, które będą się pojawiać w Twoim serwisie transakcyjnym w kolejnych 10 miesiącach. Pierwsza mOkazja pojawi się najpóźniej w terminie 14 dni kalendarzowych od dnia zawarcia umowy.

W celu otrzymania zwrotu w danym miesiącu musisz dokonać płatności kartą płatniczą na stacji BP na minimalną kwotę 50 zł. Maksymalny zwrot w danym miesiącu wynosi 20 zł, co oznacza, że w ciągu 10 miesięcy możesz otrzymać maksymalnie 200 zł.

mBank pozwala na płacenie za zakupy na stacjach BP kartą debetową lub kartą kredytową. Jeśli jesteś już posiadaczem karty kredytowej nie musisz zakładać w promocji karty debetowej.

Pomimo, że tytuł promocji brzmi „Paliwo na BP tańsze z eKontem” jej regulamin nie definiuje, jakiego rodzaju to mają być zakupy. Możesz zapłacić za paliwo, a także za inne produkty dostępne na stacji.

Zwrot za dany miesiąc otrzymasz maksymalnie w ciągu 60 dni od dnia wykonania transakcji spełniającej wymagania mOkazji. Zwroty nie podlegają podatkowi dochodowemu od osób fizycznych.

Regulamin promocji znajdziesz tutaj.

Podstawowe opłaty eKonta standard

eKonto standard jest rachunkiem darmowym. Za otwarcie i prowadzenie konta mBank nie pobiera opłaty. Kartę debetową otrzymamy za darmo, ale za jej obsługę będziemy musieli zapłacić 4 zł, o ile nie wykonamy nią w danym miesiącu 5 transakcji bezgotówkowych.  Za wypłatę gotówki powyżej kwoty 100 zł z bankomatów własnych i z bankomatów sieci Euronet, Planet Cash i Banku Zachodniego WBK nic nie zapłacimy. Poniżej tej kwoty bank pobiera opłatę 1,30 zł. Opłata gotówki z pozostałych bankomatów w kraju kosztuje  3% min. 5 zł, max. 9 zł.

Szczegółowy opis eKonta standard znajdziesz w tym artykule.

Podsumowanie

Promocja „Paliwo na BP tańsze z eKontem” jest bardzo prosta i niezbyt wymagająca. Wystarczy założyć konto i wykonać 10 płatności na minimalną kwotę 50 zł każda przez okres 10 miesięcy. Samo eKonto standard jest rachunkiem darmowym. Wystarczy wykonać 5 dowolnych transakcji kartą, żeby uniknąć jedynej opłaty za obsługę karty debetowej.