21 000 punktów Priceless Specials z kartą kredytową Citi Simplicity

Citi Handlowy ponownie oferuje za kartę kredytową nagrodę w postaci 21 000 punktów programu lojalnościowego Mastercard Priceless Specials. Poza wyrobieniem karty City Simplicity trzeba jeszcze spełnić dość proste warunki promocji.

Nagroda

Nagrodą w promocji „21 000 punktów w Programie Priceless Specials z Kartą Kredytową Citi Simplicity – edycja II” są punkty zdobyte w ramach programu lojalnościowego Priceless Specials. Program skierowany do posiadaczy kart płatniczych Mastercard lub Maestro. Warunkiem udziału w nim jest rejestracja karty płatniczej.

Za transakcje bezgotówkowe u partnerów programu otrzymujesz punkty, które następnie wymieniasz na nagrody dostępne w katalogu nagród obejmujący wiele kategorii od biletów do kina i voucherów na zakupy, przez podróże, sport i multimedia, aż po akcesoria kuchenne i zabawki dla dzieci.

W ramach programu Priceless Specials prowadzone są akcje specjalne. Przykładem jest obecna promocja Citi Handlowy. W ramach niej otrzymujesz punkty za wszystkie transakcje bezgotówkowe wykonane w dowolnych punktach usługowo – handlowych, a nie tylko u partnerów programu.

Jeśli uzbierasz 3 000 punktów możesz je wymienić na voucher o wartości 50 zł. W przypadku promocji Citibanku pula 21 000 punktów pozwala je wymienić na vouchery o łącznej wartości 350 zł, które z kolei zamienisz na paliwo na stacjach K Circle.

Kto może wziąć udział w promocji?

Promocja  „21 000 punktów w Programie Priceless Specials z Kartą Kredytową Citi Simplicity – edycja 2”  skierowana jest do osób pełnoletnich posiadających pełną zdolność do czynności prawnych i które nie posiadały żadnej głównej karty kredytowej Citibanku od dnia 1 stycznia 2017 roku.

O karty kredytowe Citibanku możesz się starać, jeśli masz 18 lat, osiągasz dochody netto nie mniejsze niż 1 200 zł i jesteś zatrudniony w obecnej firmie nie krócej niż 3 miesiące. Jeśli prowadzisz działalności gospodarczą musisz mieć 18 lat i prowadzić swoja firmę nie krócej jak 2 lata i posiadać dochód netto minimum 2 500 zł.

Jak zdobyć 21 000 punktów Pricless Specials?

W celu zdobycia nagrody w postaci 21 000 punktów Pricless Specials powinieneś spełnić następujące wymagania:

  • do 30 września 2019 roku wypełnij formularz kontaktowy na stronie promocji oraz wyraź zgodę na kontakt telefoniczny z pracownikiem Citibanku,
  • złóż wniosek o kartę kredytową  Citi Simplicity w trakcie rozmowy z przedstawicielem Citibanku, który zadzwoni do Ciebie po otrzymaniu Twojego  formularza kontaktowego,
  • dostarcz wymagane dokumenty, w tym aktualny dokument dochodowy – wykaz wymaganych dokumentów znajdziesz w załączniku regulaminu promocji, o rodzaju dokumentu poinformuje Cię również przedstawiciel Citibanku,
  • podpisz umowę (dostarczy ją kurier),
  • do końca pierwszego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu, w którym zawarłeś umowę o kartę:
    • zaloguj się co najmniej jeden raz w serwisie bankowości internetowej Citibank Online lub za pomocą aplikacji mobilnej Citi Mobile,
    • zapisz się do Programu Priceless Specials – w tym celu skorzystaj z formularza rejestracyjnego dostępnego w bankowości internetowej Citibanku.
  • do końca drugiego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu, w którym zawarłeś umowę o kartę, wykonaj transakcje kartą na łączną kwotę co najmniej 1 500 zł. Nie brane są pod uwagę transakcje zwrócone, przelewy z rachunku karty oraz tzw. transakcje szczególne (wypłata środków z limitu kredytu, transakcje u podmiotów świadczących usługi w zakresie gier losowych, hazardowych, transakcja w urzędzie pocztowym,transakcja u podmiotów świadczących usługi w zakresie wymiany walut, walut wirtualnych i środków płatniczych oraz pośredniczących w wymianie.

Przekazanie nagrody

O przyznaniu nagrody za dany miesiąc zostaniesz powiadomiony za pośrednictwem wiadomości w serwisie Citibank Online do końca kolejnego miesiąca. W tym czasie zostanie również przekazana nagroda poprzez zasilenie Twojego konta w Programie. Swoje punkty możesz  sprawdzić logując się na stronie programu pl.priceless.com.

Do czasu przekazania nagrody musisz mieć aktywną kartę. Nagroda zwolniona jest z podatku dochodowego od osób fizycznych.

Karta kredytowa Citi Simplicity

Spośród kilku kart kredytowych Citi Handlowy najatrakcyjniejszą i zarazem darmową kartą jest Citi Simplicity. Wydanie i obsługa karty nic nie kosztuje. Pamiętaj, aby wyłączyć usługę Citi Phone, która w pierwszym miesiącu jest bezpłatna. Z usługi zrezygnujesz po zalogowaniu się do bankowości internetowej Citibanku i wysłaniu odpowiedniej informacji. Długość okresu bezodsetkowego wynosi 56 dni.

Unikać należy wypłat gotówki z bankomatów, które obarczone są prowizją. W przypadku Citi Simplicity  wynosi ona 6% wartości transakcji, ale nie mniej niż 10 zł. Dobrze jest zwrócić uwagę na dodatkowe produkty, takie jak chociażby naklejka zbliżeniowa. Opłata miesięczna za jej korzystanie wynosi 5 zł. Można z naklejki zrezygnować i w ten sposób uniknąć opłaty. Podobnie można postąpić z usługą CityPhone, za którą Bank pobiera każdego miesiąc 6 zł.

 

 

Przydatne dokumenty: