Zgarnij premię 250 zł za założenie Konta Otwartego na Ciebie w BNP Paribas

W związku z wyczerpaniem puli wniosków promocja została zakończona w dniu 7 czerwca 2019 roku.
Zgarnij premię 250 zł za otwarcie Konta Otwartego na Ciebie wraz z Kartą Dopasowaną na Dzisiaj w banku BNP Paribas. Dodatkowym warunkiem jest aktywne korzystanie z konta i rachunku przez okres 2 miesięcy. W promocji zostanie zarejestrowanych tylko 1 500 osób.

Nagroda promocji „Zgarnij premię”

Nagrodą w promocji „Zgarnij premię” jest gwarantowana nagroda pieniężna w łącznej wysokości 250 zł. Warunkiem otrzymania pierwszej premii w wysokości 150 zł  jest otwarcie Konta Otwartego na Ciebie wraz z Kartę Otwartą na Dzisiaj i usługami bankowości elektronicznej oraz dwóch warunków: wykonanie płatności kartą na łączną kwotę 300 zł i zapewnienie wpływu na konto kwoty 1 000 zł. Jeśli te dwa warunki spełnisz jeszcze w sierpniu 2019 roku zgarniesz drugą premię w wysokości 100 zł.

Do kogo skierowana jest promocja?

W promocji „Szykownie z kontem” możesz wziąć udział, jeśli jesteś osobą pełnoletnią i w okresie 12 miesięcy przed dniem złożenia wniosku o otwarcie konta osobistego nie byłeś posiadaczem lub współposiadaczem rachunku oszczędnościowo – rozliczeniowego w BGŻ BNP Paribas oraz w przejętym w 2018 roku Raiffeisen Polbank. Posiadanie innych produktów (konto oszczędnościowe, karta kredytowa) nie wyklucza z promocji.

Do promocji możesz przystąpić do 9 czerwca 2019 roku. Może się ona jednak zakończyć wcześniej, ponieważ w promocji przewidziano rejestrację tylko 1 500 uczestników.

Premia pieniężna 250 zł

W celu zdobycia nagrody w łącznej wysokości 250 zł musisz spełnić następujące wymagania:

 • do 9 czerwca 2019 roku lub do wyczerpania puli 1 500 rejestracji ( w zależności co nastąpi wcześniej) zarejestruj się na stronie promocji wypełniając prosty formularz. Zgodnie z regulaminem promocji zaakceptuj:
  • zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez Ad Astrę,
  • zgodę na przekazywanie Twoich danych przez Bank organizatorowi promocji w zakresie niezbędnym do jej prowadzenia,
  • regulamin promocji,
 • po otrzymaniu e-maila potwierdzającego przystąpienie do promocji, złóż wniosek o Konto Otwarte na Ciebie, Kartę Otwartą na Dzisiaj i usługami bankowości elektronicznej wykorzystując do tego celu link zawarty w przesłanym e-mailu.
 • do 30 czerwca 2019 roku zawrzyj umowę o Konto Otwarte na Ciebie, Kartę Otwartą na Dzisiaj i usługi bankowości elektronicznej,
 • w lipcu i w sierpniu 2019 roku, w każdym z tych miesięcy, spełnij następujące dwa warunki:
  • wykonaj transakcje bezgotówkowe kartą w sklepach usługowo – handlowych na kwotę nie mniejszą niż 300 zł,
  • zapewnij wpływ na Konto Otwarte na Ciebie w łącznej wysokości 1 000 zł.

Transakcje bezgotówkowe możesz wykonać w sklepach usługowo – handlowych i w sklepach internetowych. Nie brane są pod uwagę transakcje wykonane z wykorzystaniem internetowych systemów płatności podmiotów trzecich takich jak: BLIK, PayU, Przelewy 24, Dotpay, Blue Media. Nie dotyczy to operacji dokonanych przy wykorzystaniu cyfrowego portfela, w tym Google Pay i Apple Pay. Nie brane są również pod uwagę transakcje wykonane w punktach posiadających następujące Kody MCC:

 • 7995 – określający kasyna oraz zakłady bukmacherskie i im podobne,
 • 8999 – określający profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska),
 • 6012 – określający instytucje finansowe,
 • 6211 – określający brokerów ubezpieczeniowych,
 • 6051 – określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych,
 • 4829 – określający internetowe przekazy pieniężne.

Wpływy na konto nie może pochodzić z rachunków prowadzonych przez BNP Paribas i/lub BGŻOptima, których jesteś właścicielem lub współwłaścicielem, z rachunków służących do obsługi kredytów lub pożyczek udzielonych przez Bank i nie mogą to być wpłaty gotówkowe. Mogą to być wpływy nawet z Twojego rachunku, który posiadasz w innym banku.

Przekazanie nagrody

Pierwszą premię w wysokości 150 zł otrzymasz za otwarcie Konta Otwartego na Ciebie i spełnienie warunków aktywności w lipcu 2019 roku. Informację o jej przyznaniu zostanie przesłana na Twoją skrzynkę mailową najpóźniej do 19 sierpnia 2019 roku. Zwróć uwagę na link przesłany w wiadomości. Po kliknięciu w niego przejdziesz na stronę organizatora promocji w celu podania numeru nowo otwartego rachunku. Czas na podanie numeru nowo otwartego rachunku masz do 25 sierpnia 2019 roku. Premię otrzymasz na swoje nowo otwarte konto do 31 sierpnia 2019 roku.

Informację o przyznaniu drugiej premii w wysokości 100 zł za spełnienie warunków aktywności w sierpniu 2019 roku otrzymasz do 18 września 2019 roku, a nagrodę do 30 września 2019 roku.

Na dzień przekazania premii musisz posiadać otwarte konto osobiste wraz z kartę debetową i dostępem do usług bankowości elektronicznej.
Nagroda zwolniona jest z podatku dochodowego od osób fizycznych.

Regulamin promocji znajdziesz tutaj.

Konto Otwarte na Ciebie

Nowe Konto Otwarte na Ciebie jest rachunkiem bezwarunkowo darmowym. Do konta wydawana jest jedna spośród trzech kart debetowych z logo Mastercard. Podstawową karta jest Karta Otwarta na Dzisiaj. Pozostałe dwie to Karta Otwarta na eŚwiat i Karta Otwarta na Świat.

Karta Otwarta na Dzisiaj jest najtańszą z wszystkich oferowanych kart. Miesięczna opłata za użytkowanie karty wynosi 3 zł, ale można jej uniknąć wykonując nią jedną transakcję bezgotówkową. W przypadku osób poniżej 26 lat opłata nie jest pobierana. Gotówkę bez ponoszenia opłat można wypłacić w bankomatach BNP Paribas i Planet Cash. W pozostałych bankomatach opłata wynosi 5 zł. Za granicą za darmo wypłacić gotówkę można z bankomatów Grupy BNP Paribas i Global Alliance. Wypłata z bankomatów należących do innych banków lub sieci wynosi 10 zł.

Dokładny opis konta znajdziesz w tym artykule.

Podsumowanie

Nowa promocja duetu Ad Astra i BNP Paribas promująca Konto Otwarte na Ciebie jest bardzo atrakcyjna i bardzo prosta. Wystarczy w każdym z dwóch miesięcy zrobić zakupy na kwotę 300 zł i zapewnić wpływ gotówki na konto, żeby otrzymać premię pieniężną w wysokości 250 zł. Wpływy na konto mogą pochodzić nawet z Twojego konta w innym banku.

Bardzo dużym plusem Konta Otwartego na Ciebie jest brak opłat za obsługę konta. Spośród trzech kart najtańsza jest Karta Otwarta na dzisiaj. Dla osób do 26 lat jest bezwarunkowo darmowa, natomiast osoby powyżej 26 lat będą musiały wykonać tylko 1 dowolną transakcję, aby uniknąć opłaty w wysokości 3 zł. Gotówkę bez opłaty można wypłacić  tylko z bankomatów własnych Banku i Planet Cash. Wypłata z pozostałych bankomatów kosztuje 5 zł, co na pewno jest minusem konta.