Premia 250 zł za otwarcie mBiznes konta Standard w mBanku

Równolegle z akcją dla osób fizycznych Agora uruchomiła promocję skierowaną do osób prowadzących działalność gospodarczą. Za założenie mBiznes konta Standard możesz otrzymać premię pieniężną w wysokości 150 zł. Kolejną nagrodę w kwocie 100 zł otrzymasz od mBanku wykonując jedną płatność kartą debetową.

Organizatorem akcji „Same korzyści na Bank – edycja 3” jest Agora, a partnerem mBank. Za założenie mBiznes konta  Standard wraz z kartą debetową za pośrednictwem strony akcji możesz otrzymać premię pieniężną o wartości 150 zł.

Udział w akcji Agory nie wyklucza możliwości skorzystania z promocji mBanku „Proste Konto i 100 zł zwrotu – edycja II”. Za spełnienie warunków promocji możesz otrzymać kolejną nagrodę w wysokości 100 zł oraz preferencyjne warunki prowadzenia konta przez okres 24 miesięcy.

W promocji mogą wziąć udział osoby fizyczne prowadzące jednoosobową działalność gospodarczą, wspólnicy w spółek cywilnych, spółki jawne, partnerskie, spółki z ograniczoną odpowiedzialnością, fundacje, stowarzyszenia rejestrowe i spółdzielnie. Z akcji wyłączone są wszystkie osoby, które posiadały jakikolwiek aktywny rachunek bieżący w mBanku dla danego numeru NIP w dniu 2 kwietnia 2018 roku.

Promocja rozpoczęła się w dniu dzisiejszym i trwać będzie do 31 maja 2018 roku.

Jak wziąć udział w akcji „Same korzyści na Bank – edycja 3”?

Warunkiem udziału w akcji Agory jest spełnienie w terminie do 31 maja 2018 roku następujących wymagań:

 • zarejestruj się na stronie akcji podając swoje imię, nazwisko, adres e-mail i numer telefonu oraz zaakceptuj regulamin promocji i zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych,
 • zaloguj się do aplikacji i za pośrednictwem udostępnionego w niej linku przejdź na stronę mBanku, gdzie złożysz wniosek o otwarcie mBiznes konto Standard,
 • zaakceptuj wymagane zgody,
 • podpisz umowę o prowadzenie mBiznes konto Standard, umowę możesz podpisać  za pośrednictwem kuriera, w oddziale lub placówce mBanku, w mKiosku,
 • do 30 czerwca 2018 roku wykonaj przelew do ZUS na kwotę minimum 250 zł.

Wypłata premii

Do 25 lipca 2018 roku otrzymasz od Agory na adres e-mail podany podczas rejestracji wiadomość o przyznaniu nagrody. W terminie do 2 sierpnia 2018 roku zaloguj się do aplikacji akcji i uzupełnij dane niezbędne do wykonania przelewu (głownie chodzi o podanie numeru nowo otwartego rachunku). Premia zostanie przelana na Twoje konto do dnia 10 sierpnia 2018 roku.

Wypłacona premia stanowi przychód z prowadzonej działalności gospodarczej. Do Ciebie należny jej rozliczenie z fiskusem.

Regulamin promocji znajdziesz tutaj.

Przejdź na stronę akcji i zgarnij premię 150 zł

Premia 100 zł i dodatkowe bonusy od mBanku

Warunkiem otrzymania kolejnej premii pieniężnej w wysokości 100 zł od mBanku jest udział w promocji „Proste Konto i 100 zł zwrotu -edycja II”. Wystarczy, że w ciągu 30 dni kalendarzowych licząc od dnia podpisania umowy o konto wykonasz:

 • przelew do ZUS z nowo otwartego rachunku w kwocie nie mniejszej niż 250 zł,
 • przynajmniej jedną płatność kartą debetową wydaną do konta.

Wymaganie dotyczące wykonania przelewu do ZUS pokrywa się z wymaganiem poprzedniej promocji. W związku z tym musisz tylko spełnić drugi warunek.

Premię otrzymasz do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym spełniłeś warunki promocji.

Dodatkowo mBank przyznana Ci następujące preferencyjne warunki, które będą obowiązywać przez okres 24 miesięcy licząc od dnia zawarcia umowy:

 • 0 zł – miesięczna opłata za prowadzenie rachunku,
 • darmowy miesięczny nielimitowany pakiet krajowych przelewów internetowych  Elixir,
 • 0 zł – miesięczna opłata za obsługę karty debetowej,
 • 0 zł – wypłata gotówki z bankomatów własnych, BZ WBK, Planet Cash i Euronetu na trenie kraju,
 • 0 zł – wpłata gotówki we wpłatomatch własnych i Euronetu.

Dokładny opis promocji znajdziesz w tym artykule.

50 zł za udział w programie „PolecamBank”

Dodatkowo możesz zarobić jednorazową premię w wysokości 50 zł, jeśli jesteś osobą poleconą i spełnisz warunki uczestnictwa programu „PolecamBank”. W trakcie wypełniania wniosku o otwarcie mBiznes konta Standard powinieneś podać numer identyfikacyjny osoby polecającej, biorącej udział w programie „PolecamBank”.

Dokładny opis programu poleceń znajdziesz pod tym adresem.

mBiznes konto Standard

Poniżej zostały przedstawione podstawowe  standardowe parametry rachunku mBiznes konto Standard:

 • 9 zł – miesięczna opłata za prowadzenie rachunku, opłata nie jest pobierana, jeśli w danym miesiącu zostanie wykonany przelew do ZUS (brak opłaty przez 2 lata dla uczestników promocji),
 • 1,50 zł – przelew internetowy krajowy Elixir (brak opłaty przez 2 lata dla uczestników promocji),
 • 5 zł – miesięczna opłata za kartę debetową, jeżeli zostaną wykonane transakcje bezgotówkowe kartą na sumę nie mniejszą niż 500 zł opłata nie jest pobierana (brak opłaty przez 2 lata dla uczestników promocji),
 • 0 zł – wypłata gotówki w bankomatach mBanku i Sieci Euronet, Planet Cash oraz Banku Zachodniego WBK,
 • 3,0% min. 5 zł – od wypłaty gotówki w pozostałych bankomatach na terenie kraju,
 • 0 zł – wpłata gotówki w wpłatomatach mBanku i Euronetu na trenie kraju.

Tabela opłat i prowizji znajdziesz tutaj.

Podsumowanie

Promocja Agory i  mBanku jest bardzo prosta i powinna zainteresować osoby prowadzące jednoosobową działalność gospodarczą. Za otwarcie mBiznes konto Standard i wykonanie przelewu do ZUS można otrzymać 150 zł od organizatora promocji. Kolejne 100 zł wypłaci mBank po wykonaniu jednej dowolnej płatności kartą. Dodatkowym bonusem jest zwolnienie z niektórych opłat, w tym opłaty za prowadzenie konta, obsługę karty debetowej i zagwarantowanie ich niezmienności przez okres 2 lat.