Premia 250 zł za otwarcie eKonta standard w mBanku

W dniu dzisiejszym ruszyła kolejna akcja Agory w ramach której za założenie eKonta standard wraz z kartą debetową możesz otrzymać nagrodę pieniężną w wysokości 100 zł lub kartę podarunkową do Zalando o również o wartości 100 zł . Kolejną nagrodę w kwocie 150 zł otrzymasz aktywnie korzystając z karty debetowej.

Organizatorem akcji „Same korzyści na Bank – edycja 3” jest Agora, a partnerem mBank. Za założenie eKonta standard wraz z kartą debetową za pośrednictwem strony akcji możesz otrzymać od organizatora promocji nagrodę pieniężną lub kartę podarunkową do sieci sklepów Zalando. Wartość każdej z tych nagród wynosi 100 zł.

Udział w akcji Agory nie wyklucza możliwości skorzystania z promocji mBanku „Lepiej z eKontem IV”. Wysokość premii jaką możesz uzyskać w danym miesiącu zależy od liczby transakcji wykonanych przez Ciebie kartą debetową lub za pośrednictwem usługi BLIK . Możesz otrzymać premię w wysokości:

 • 10 zł po wykonaniu od 5 – 9 transakcji,
 • 20 zł po wykonaniu od 10 – 14 transakcji,
 • 30 zł po wykonaniu  15 lub więcej transakcji.

Premia będzie przyznawana przez okres 5 miesięcy.

W promocji możesz wziąć udział, o ile od dnia 1 stycznia 2016 roku nie byłeś posiadaczem lub współposiadaczem rachunku oszczędnościowo – rozliczeniowego i/lub konta oszczędnościowego o numerach rozliczeniowych 1140 2004 lub 1140 2017.

Promocja rozpoczęła się w dniu dzisiejszym i trwać będzie do 31 maja 2018 roku.

Jak wziąć udział w akcji „Same korzyści na Bank – edycja 3”?

Jeśli nie byłeś posiadaczem lub współposiadaczem konta od 1 stycznia 2016 roku możesz przystąpić do udziału w promocji. W tym celu musisz w terminie do 31 maja 2018 roku wykonać następujące czynności:

 • zarejestruj się na stronie akcji podając swoje imię, nazwisko i adres e-mail oraz zaakceptuj regulamin promocji,
 • zaloguj się do aplikacji i za pośrednictwem udostępnionego linku przejdź na stronę mBanku, gdzie złożysz wniosek o otwarcie eKonta standard wraz z kartą debetową,
 • zaakceptuj wymagane zgody,
 • podpisz umowę o prowadzenie eKonta standard i umowę o kartą debetową oraz wybierz sposób podpisania umowy – za pośrednictwem kuriera, w oddziale lub placówce mBanku – mKiosk lub mFinanse,
 • do 30 czerwca 2018 roku wykonaj 5 transakcji bezgotówkowych na dowolną kwotę. Mogą to być płatności wykonane kartą debetową, przelewy na konto w innym banku lub płatności internetowe. Nie będą brane pod uwagę transakcje anulowane, wypłaty gotówki z bankomatów oraz przelewy na rachunki mBanku.

100 zł – premia pieniężna czy bon do Zalando?

Do 20 lipca 2018 roku Agora prześle na Twój adres e-mail podany podczas rejestracji wiadomość o przyznaniu nagrody. Najpóźniej do 23 lipca 2018 roku powinieneś zalogować się do aplikacji na stronie promocji i wybrać jedną z dwóch nagród:

 • premię pieniężną o wartości 100 zł, lub
 • kartę podarunkową o wartości 100 zł do Zalando.

W przypadku wybrania premii pieniężnej musisz w terminie do 25 lipca 2018 roku zalogować się do aplikacji akcji i uzupełnić swój profil o następujące dane: imię, nazwisko, adres zamieszkania i numer nowo otwartego rachunku. Premia zostanie przelana na Twoje eKonto standard do 31 lipca 2018 roku.

W przypadku wybrania karty podarunkowej do Zalando otrzymasz ją również najpóźniej do 31 lipca 2018 roku. Kartę  otrzymasz w postaci elektronicznej i będzie ona dostępna w Twoim profilu po zalogowaniu do aplikacji akcji.

Kartę podarunkową możesz wykorzystać podczas zakupów w sklepie internetowym Zalando. Karta ważna jest bezterminowo. Aby z niej skorzystać musisz zarejestrować się w sklepie internetowym lub aplikacji mobilnej Zalando. Warunek ten nie dotyczy osób zarejestrowanych w Zalando. Kartę możesz wykorzystać wielokrotnie, aż do wyczerpania kwoty 100 zł. W przypadku zwrotu towaru opłaconego kartą, zwrot wydanej kwoty nastąpi na rachunek karty.

Przyznana nagroda nie podlega podatkowi dochodowemu od osób fizycznych.

Regulamin promocji znajdziesz tutaj.

Przejdź na stronę akcji i zgarnij bon 100 zł do sklepów Zalando.

Premia 150 zł za płatności kartą lub BLIKiem

Jak już wiesz wysokość premii w promocji „Lepiej z eKontem IV” zależy od liczby transakcji wykonanych kartą debetową lub BLIKiem. Wykonując w danym miesiącu:

 • od 5 – 9 transakcji otrzymasz 10 zł,
 • od 10 – 14 transakcji otrzymasz 20 zł,
 • 15 lub więcej transakcji otrzymasz 30 zł.

Premie za transakcje będziesz otrzymywał w okresie 5 miesięcy licząc od miesiąca następującego po miesiącu w którym zawarłeś umowę o eKonto. Poza wykonaniem transakcji kartą lub BLIKiem będziesz musiał w każdym miesiącu dodatkowo spełnić następujące wymagania:

 • zapewnić jednorazowy wpływ w wysokości 1 000 zł na nowo otwarte konto (wpływ ten nie może pochodzić z konta którego jesteś posiadaczem lub współposiadaczem w mBanku),
 • przynajmniej jeden raz w danym miesiącu zalogować się do aplikacji mobilnej mBanku.

Pierwsza premia zostanie naliczona po upływie pełnego miesiąca licząc od miesiąca, w którym przystąpiłeś do promocji.  Wypłata premii nastąpi w kolejnym miesiącu. Łączna wartość premii z 5 miesięcy może wynieść maksymalnie 150 zł.

Dokładny opis promocji znajdziesz w tym artykule.

Charakterystyka rachunku eKonto standard

Poniżej zostały przedstawione najważniejsze parametry eKonta standard:

 • 0 zł – otwarcie rachunku,
 • 0 zł – miesięczna opłata za prowadzenie rachunku.
 • 0 zł – opłata za przelewy internetowe,
 • 0 zł – opłata za wydanie i odnowienie karty,
 • 4 zł – opłata miesięczna za użytkowanie karty – opłata nie jest pobierana, jeżeli w miesiącu zostanie wykonanych 5 transakcji bezgotówkowych kartą debetową,
 • 0 zł – wypłata gotówki w bankomatach własnych i w bankomatach sieci Euronet, Planet Cash i Banku Zachodniego WBK powyżej kwoty 100 zł, poniżej – 1,30 zł,
 • 3% min. 5 zł, max. 9 zł – wypłata gotówki w pozostałych bankomatach w kraju,
 • 3% min. 9 zł – wypłata gotówki w bankomatach za granicą,
 • 0 zł – wypłata gotówki w kasie sklepu – cashback.

Więcej znajdziesz informacji znajdziesz w naszej analizie eKonta.

Podsumowanie

Akcja Agory jest bardzo prosta. Wystarczy założyć eKonto standard wraz z kartą debetową i wykonać 5 płatności kartą debetową na dowolną kwotę. W zamian otrzymasz nagrodę w wysokości 100 zł, którą sam wybierzesz. Może to być premia pieniężna lub karta podarunkowa do Zalando.

Kolejne 150 zł możesz zarobić płacąc kartą debetową za zakupy w sklepach usługowo – handlowych. Liczy się tylko ilość wykonanych transakcji. Dlatego zdobycie najwyższej premii 30 zł w danym miesiącu nie powinno stanowić problemu. Zwrot będzie przyznawany przez okres 5 miesięcy, co oznacza, że maksymalnie można zarobić 150 zł.

eKonto jest rachunkiem bardzo atrakcyjnym. Prowadzenie konta jest bezpłatne. Wykonując każdego miesiąca 5 transakcji kartą debetową na dowolną kwotę nie zapłacimy za obsługę karty debetowej. Gotówkę wypłacimy również nie ponosząc opłat, ale pod warunkiem, że kwota wypłaty będzie wynosić minimum 100 zł.