Premia 250 zł za otwarcie eKonta standard w mBanku

W dniu dzisiejszym ruszyła kolejna akcja Agory w ramach której za założenie eKonta standard wraz z kartą debetową możesz otrzymać nagrodę pieniężną w wysokości 100 zł lub kartę podarunkową do Zalando o również o wartości 100 zł . Kolejną nagrodę w kwocie 150 zł otrzymasz aktywnie korzystając z karty debetowej.

Organizatorem akcji „Same korzyści na Bank – edycja 3” jest Agora, a partnerem mBank. Za założenie eKonta standard wraz z kartą debetową za pośrednictwem strony akcji możesz otrzymać od organizatora promocji nagrodę pieniężną lub kartę podarunkową do sieci sklepów Zalando. Wartość każdej z tych nagród wynosi 100 zł.

Udział w akcji Agory nie wyklucza możliwości skorzystania z promocji mBanku „Lepiej z eKontem IV”. Wysokość premii jaką możesz uzyskać w danym miesiącu zależy od liczby transakcji wykonanych przez Ciebie kartą debetową lub za pośrednictwem usługi BLIK . Możesz otrzymać premię w wysokości:

 • 10 zł po wykonaniu od 5 – 9 transakcji,
 • 20 zł po wykonaniu od 10 – 14 transakcji,
 • 30 zł po wykonaniu  15 lub więcej transakcji.

Premia będzie przyznawana przez okres 5 miesięcy.

W promocji możesz wziąć udział, o ile od dnia 1 stycznia 2016 roku nie byłeś posiadaczem lub współposiadaczem rachunku oszczędnościowo – rozliczeniowego i/lub konta oszczędnościowego o numerach rozliczeniowych 1140 2004 lub 1140 2017.

Promocja rozpoczęła się w dniu dzisiejszym i trwać będzie do 31 maja 2018 roku.

Jak wziąć udział w akcji „Same korzyści na Bank – edycja 3”?

Jeśli nie byłeś posiadaczem lub współposiadaczem konta od 1 stycznia 2016 roku możesz przystąpić do udziału w promocji. W tym celu musisz w terminie do 31 maja 2018 roku wykonać następujące czynności:

 • zarejestruj się na stronie akcji podając swoje imię, nazwisko i adres e-mail oraz zaakceptuj regulamin promocji,
 • zaloguj się do aplikacji i za pośrednictwem udostępnionego linku przejdź na stronę mBanku, gdzie złożysz wniosek o otwarcie eKonta standard wraz z kartą debetową,
 • zaakceptuj wymagane zgody,
 • podpisz umowę o prowadzenie eKonta standard i umowę o kartą debetową oraz wybierz sposób podpisania umowy – za pośrednictwem kuriera, w oddziale lub placówce mBanku – mKiosk lub mFinanse,
 • do 30 czerwca 2018 roku wykonaj 5 transakcji bezgotówkowych na dowolną kwotę. Mogą to być płatności wykonane kartą debetową, przelewy na konto w innym banku lub płatności internetowe. Nie będą brane pod uwagę transakcje anulowane, wypłaty gotówki z bankomatów oraz przelewy na rachunki mBanku.

100 zł – premia pieniężna czy bon do Zalando?

Do 20 lipca 2018 roku Agora prześle na Twój adres e-mail podany podczas rejestracji wiadomość o przyznaniu nagrody. Najpóźniej do 23 lipca 2018 roku powinieneś zalogować się do aplikacji na stronie promocji i wybrać jedną z dwóch nagród:

 • premię pieniężną o wartości 100 zł, lub
 • kartę podarunkową o wartości 100 zł do Zalando.

W przypadku wybrania premii pieniężnej musisz w terminie do 25 lipca 2018 roku zalogować się do aplikacji akcji i uzupełnić swój profil o następujące dane: imię, nazwisko, adres zamieszkania i numer nowo otwartego rachunku. Premia zostanie przelana na Twoje eKonto standard do 31 lipca 2018 roku.

W przypadku wybrania karty podarunkowej do Zalando otrzymasz ją również najpóźniej do 31 lipca 2018 roku. Kartę  otrzymasz w postaci elektronicznej i będzie ona dostępna w Twoim profilu po zalogowaniu do aplikacji akcji.

Kartę podarunkową możesz wykorzystać podczas zakupów w sklepie internetowym Zalando. Karta ważna jest bezterminowo. Aby z niej skorzystać musisz zarejestrować się w sklepie internetowym lub aplikacji mobilnej Zalando. Warunek ten nie dotyczy osób zarejestrowanych w Zalando. Kartę możesz wykorzystać wielokrotnie, aż do wyczerpania kwoty 100 zł. W przypadku zwrotu towaru opłaconego kartą, zwrot wydanej kwoty nastąpi na rachunek karty.

Przyznana nagroda nie podlega podatkowi dochodowemu od osób fizycznych.

Regulamin promocji znajdziesz tutaj.

Przejdź na stronę akcji i zgarnij bon 100 zł do sklepów Zalando.

Premia 150 zł za płatności kartą lub BLIKiem

Jak już wiesz wysokość premii w promocji „Lepiej z eKontem IV” zależy od liczby transakcji wykonanych kartą debetową lub BLIKiem. Wykonując w danym miesiącu:

 • od 5 – 9 transakcji otrzymasz 10 zł,
 • od 10 – 14 transakcji otrzymasz 20 zł,
 • 15 lub więcej transakcji otrzymasz 30 zł.

Premie za transakcje będziesz otrzymywał w okresie 5 miesięcy licząc od miesiąca następującego po miesiącu w którym zawarłeś umowę o eKonto. Poza wykonaniem transakcji kartą lub BLIKiem będziesz musiał w każdym miesiącu dodatkowo spełnić następujące wymagania:

 • zapewnić jednorazowy wpływ w wysokości 1 000 zł na nowo otwarte konto (wpływ ten nie może pochodzić z konta którego jesteś posiadaczem lub współposiadaczem w mBanku),
 • przynajmniej jeden raz w danym miesiącu zalogować się do aplikacji mobilnej mBanku.

Pierwsza premia zostanie naliczona po upływie pełnego miesiąca licząc od miesiąca, w którym przystąpiłeś do promocji.  Wypłata premii nastąpi w kolejnym miesiącu. Łączna wartość premii z 5 miesięcy może wynieść maksymalnie 150 zł.

Dokładny opis promocji znajdziesz w tym artykule.

Charakterystyka rachunku eKonto standard

Poniżej zostały przedstawione najważniejsze parametry eKonta standard:

 • 0 zł – otwarcie rachunku,
 • 0 zł – miesięczna opłata za prowadzenie rachunku.
 • 0 zł – opłata za przelewy internetowe,
 • 0 zł – opłata za wydanie i odnowienie karty,
 • 4 zł – opłata miesięczna za użytkowanie karty – opłata nie jest pobierana, jeżeli w miesiącu zostanie wykonanych 5 transakcji bezgotówkowych kartą debetową,
 • 0 zł – wypłata gotówki w bankomatach własnych i w bankomatach sieci Euronet, Planet Cash i Banku Zachodniego WBK powyżej kwoty 100 zł, poniżej – 1,30 zł,
 • 3% min. 5 zł, max. 9 zł – wypłata gotówki w pozostałych bankomatach w kraju,
 • 3% min. 9 zł – wypłata gotówki w bankomatach za granicą,
 • 0 zł – wypłata gotówki w kasie sklepu – cashback.

Więcej znajdziesz informacji znajdziesz w naszej analizie eKonta.

Podsumowanie

Akcja Agory jest bardzo prosta. Wystarczy założyć eKonto standard wraz z kartą debetową i wykonać 5 płatności kartą debetową na dowolną kwotę. W zamian otrzymasz nagrodę w wysokości 100 zł, którą sam wybierzesz. Może to być premia pieniężna lub karta podarunkowa do Zalando.

Kolejne 150 zł możesz zarobić płacąc kartą debetową za zakupy w sklepach usługowo – handlowych. Liczy się tylko ilość wykonanych transakcji. Dlatego zdobycie najwyższej premii 30 zł w danym miesiącu nie powinno stanowić problemu. Zwrot będzie przyznawany przez okres 5 miesięcy, co oznacza, że maksymalnie można zarobić 150 zł.

eKonto jest rachunkiem bardzo atrakcyjnym. Prowadzenie konta jest bezpłatne. Wykonując każdego miesiąca 5 transakcji kartą debetową na dowolną kwotę nie zapłacimy za obsługę karty debetowej. Gotówkę wypłacimy również nie ponosząc opłat, ale pod warunkiem, że kwota wypłaty będzie wynosić minimum 100 zł.

 

 

Dodaj komentarz

  Subscribe  
Powiadom o