2,7% na Koncie Oszczędnościowym Profit w Banku Millennium

Aktualizacja: 22 lipiec 2019 r.

W kolejnej edycji Bank Millennium utrzymał promocyjne oprocentowanie 2,7% w skali roku Konta Oszczędnościowego Profit. Dotyczy ono nowych środków do wysokości 100 000 zł i obowiązuje przez okres 100 dni. Warunkiem założenia rachunku oszczędnościowego jest posiadanie Konta 360°.

Konto 360° – warunek udziału w promocji

Warunkiem skorzystania z promocyjnego oprocentowania Konta Oszczędnościowego Profit jest posiadanie Konta 360° lub Konta 360° Student. Prowadzenie konta, obsługa karty debetowej i wypłata gotówki  z bankomatów na terenie kraju obarczone są dość wysokimi opłatami. Bank Millennium daje możliwość ich uniknięcia, jeśli zapewnisz wpływy na konto na łączną kwotę nie mniejszą niż 1 000 zł i wykonasz przynajmniej jedną transakcję bezgotówkową kartą płatniczą wydaną do konta lub Blikiem. Szczegółowy opis Konta 360° znajdziesz w tym artykule.

Promocyjne oprocentowanie konta oszczędnościowego

Promocyjne oprocentowanie wynoszące 2,70% w skali roku obowiązuje przez okres 100 dni i dotyczy tylko nowych środków do kwoty 100 000 zł. Wszystkie środki powyżej kwoty 100 000 zł oprocentowane są w wysokości 1,40% w skali roku.

Nowe środki to nadwyżka ponad saldo wszystkich środków zgromadzonych na rachunkach oszczędnościowo – rozliczeniowych, rachunkach oszczędnościowych, lokatach terminowych i lokatach inwestycyjnych obliczone na koniec dnia 20 lipca 2019 roku. W przypadku nowych klientów nie posiadających żadnego rachunku saldo to wynosi 0 zł.

Oprocentowanie standardowe dla środków nie będących „nowymi środkami” wynosi od 0,60% do 1,10% w skali roku i zależy od wielkości środków zdeponowanych na rachunku.

Obecna edycja promocji Konta Oszczędnościowego Profit trwa do 7 września 2019 roku. Konto możesz założyć na tej stronie Banku Millennium.

Więcej szczegółów o Koncie Oszczędnościowym Profit znajdziesz w tym artykule.

 Czy warto skorzystać?

Konto Oszczędnościowe Profit to jeden z lepszych rachunków oszczędnościowych oferowanych przez banki. Promocyjne oprocentowanie rachunku nie należy do najwyższych, ale warto zwrócić uwagę na dwie istotne zalety rachunku. Kwota objęta promocyjnym oprocentowaniem jest dość wysoka w porównaniu z kontami oszczędnościowymi innych banków. Po drugie udział w danej edycji nie wyklucza udziału w kolejnej. Warunkiem udziału jest tylko zdeponowanie nowych środków.

Aby zapewnić sobie udział w kolejnej edycji promocji wystarczy tuż przed zakończeniem okresu promocyjnego wycofać środki z konta oszczędnościowego i przelać je do innego banku, a następnie po kilku dniach ponownie przelać je do Banku Millennium już jako nowe środki. Możesz też sprawdzić nasz ranking kont oszczędnościowych i po zakończeniu okresu promocyjnego założyć konto oszczędnościowe z lepszym oprocentowaniem.