3% do 100 000 zł dla nowych i obecnych klientów Citibanku

Citibank uruchomił promocję dla  nowych i obecnych klientów. Za założenie konta Citi Priority możesz zyskać promocyjne oprocentowanie 3% na Koncie Oszczędnościowym dla kwoty do 100 000 zł przez okres 6 miesięcy.

3% na Koncie Oszczędnościowym

Nagrodą w promocji jest podniesienie oprocentowanie konta oszczędnościowego do poziomu 2% lub 3 w skali roku dla kwoty do 100 000 zł przez okres 6 miesięcy. W obu przypadkach podstawowym wymaganiem jego podniesienia jest założenie konta Citi Priority z Kontem Oszczędnościowym i spełnienie jednego z dwóch warunków promocji. Osoby, które posiadają lub założą kartę kredytową Citibanku, otrzymają wyższe oprocentowanie 3 w skali roku.

Kto może skorzystać z promocji?

W promocji „Citi Priority – Razem lepiej – Edycja I” możesz wziąć udział, jeśli posiadasz pełną zdolność do czynności prawnych i po dniu 1 stycznia 2018 roku nie byłeś posiadaczem ani współposiadaczem konta Citi Priority, Citigold, Citigold Private ani Rachunku Oszczędnościowego Citibanku. Posiadanie innych produktów, w tym konta osobistego innego niż wcześniej wymienione czy karty kredytowej, nie wyklucza z promocji.

Warunkiem uzyskania oprocentowania 3% w skali roku jest posiadanie karty kredytowej Citibanku. Jeśli jej nie posiadasz możesz skorzystać z jednej z aktualnie prowadzonych promocji i przy okazji zyskać bon 400 zł do wykorzystania na Allegro lub w sklepach Biedronki.

Warunki promocji

W celu uzyskania promocyjnego oprocentowania na Koncie Oszczędnościowym powinieneś spełnić następujące wymagania:

 • najpóźniej do 30 września 2019 roku:
  • złóż wniosek na stronie promocji podając swoje imię, nazwisko, numer telefonu, email i PESEL,
  • zawrzyj umowę o konto Citi Priority,
  • w trakcie zawierania umowy o konto wyraź zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych oraz zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną,
 • do końca pierwszego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu, w którym zawarłeś umowę o konto:
  • załóż konto oszczędnościowe,
  • zaloguj się co najmniej jeden raz w serwisie bankowości internetowej Citibank Online lub za pomocą aplikacji mobilnej Citi Mobile,
 • przez 6 kolejnych miesięcy kalendarzowych następujących po miesiącu, w którym otworzyłeś Konto Oszczędnościowe, spełnij w każdym z nich jeden z następujących warunków:
  • utrzymuj na swoich rachunkach średniomiesięczne saldo środków w wysokości co najmniej 100 000 zł lub
  • zapewnij wpływ na sumę minimum 8 000 zł na Konto Citi Priotity.

Promocyjne oprocentowanie

Do 10 dnia miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu, w którym spełniłeś warunki do uzyskania promocyjnego oprocentowania, otrzymasz informację o jego przyznaniu  w formie SMS lub wiadomości w usłudze bankowości elektronicznej Citibank Online. Promocyjne oprocentowanie za dany miesiąc kalendarzowy Citibank naliczy nie później niż do 12 dnia miesiąca w którym otrzymałeś wiadomość o jego przyznaniu.

Niespełnienie warunków w jednym miesiącu nie pozbawia Cię prawa do jego przyznania w kolejnym miesiącu. Do momentu naliczenia oprocentowania za ostatni miesiąc nie zamykaj konta Citi Priority i Konta Oszczędnościowego.

Konto osobiste Citi Priority

Konto osobiste Citi Priority przeznaczone jest dla osób osiągających dość wysokie przychody. Miesięczna opłata za prowadzenie konta wynosi 30 zł. Bank daje możliwość jej uniknięcia. Wystarczy spełnić warunek wpływu na konto kwoty w wysokości nie mniejszej niż 5 00o zł i posiadania dowolnego produktu kredytowy np. karty kredytowej. Warunek ten jest łatwiejszy od drugiego, który wymaga zgromadzenia na koncie osobistym lub koncie oszczędnościowym lub na lokatach średniego łącznego salda powyżej 30 000 zł.

Karta debetowa wydawana jest bezpłatnie. Za jej obsługę Citibank nie pobiera opłaty. Wypłata gotówki z bankomatów w kraju i za granicą jest darmowa.

Opis konta znajdziesz w tym artykule.

Przydatne dokumenty: