300 zł na Allegro za darmową kartę kredytową Citibanku

Citi Handlowy wznowił popularną promocję kart kredytowych w ramach której za wyrobienie karty Citi Simplicity możemy otrzymać bon o wartości 300 zł do wykorzystania na Allegro. Warunki otrzymania karty są bardzo proste. W ciągu dwóch miesięcy musimy wykonać 10 dowolnych transakcji.

Promocja zakończyła się.

Citi Handlowy kolejny raz uruchomił promocję kart kredytowych z bonem na Allegro. W poprzedniej mieliśmy szansę na zdobycie bonu o wartości 400 zł. Teraz możemy otrzymać bon 300 zł, ale warunki do jego otrzymania są o wiele łatwiejsze do spełnienia. Wystarczy przez dwa kolejne miesiące wykonać w każdym z nich po 5 dowolnych transakcji kartą.

W promocji mogą wziąć udział osoby, które nie posiadały żadnej głównej karty kredytowej Citibanku od od dnia 1 stycznia 2015 roku. Muszą one również spełnić podstawowy warunek ubiegania się o karty kredytowe w Citi Handlowy:

  • osoba fizyczna – mieć 21 lat, pracować w obecnej firmie co najmniej 3 miesiące i posiadać dochody netto nie mniejsze niż 1 200 zł,
  • firma – minimalny wiek 21 lat, prowadzenie działalności gospodarczej minimum 2 lata.

Jak zdobyć bon 300 zł na Allegro?

Przystępując do promocji musimy spełnić następujące wymagania:

  • do 31 maja 2018 roku wypełnić formularz na stronie promocji podając swoje dane osobowe: imię, nazwisko, telefon, e-mail i PESEL. Musimy również wyrazić zgodę na przetwarzanie naszych danych osobowych i zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną.
  • w ciągu kilku następnych dni skontaktuje się z nami Doradca Banku wspólnie z którym złożymy wniosek o dowolną kartę kredytową Citibanku, otrzymamy również informację o rodzaju dokumentu dochodowego, który będziemy musieli przesłać,
  • do końca drugiego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu, w którym zawarliśmy umowę o kartę musimy spełnić następujące dwa warunki:
    • zalogować się   co najmniej jeden raz w serwisie bankowości internetowej Citibank Online lub za pomocą aplikacji mobilnej Citi Mobile,
    • wykonać w każdym miesiącu 5 transakcji bezgotówkowych otrzymaną kartą kredytową w sklepach handlowo – usługowych.

Przy rozliczaniu transakcji bezgotówkowych nie brane są pod uwagę przelewy z rachunku karty, w tym przelewy stanowiące płatności za mieszkanie oraz opłaty za gaz, prąd, abonamenty i inne opłaty okresowe. W rozliczeniu nie brane są pod uwagę również transakcje zwrócone.

Kiedy otrzymamy bon?

Po spełnieniu wszystkich warunków otrzymamy nagrodę w postaci elektronicznej karty podarunkowej Allegro o wartości 300 zł.  Przekazanie nagrody nastąpi za pośrednictwem bankowości internetowej do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym spełniliśmy warunki promocji.

Na realizację voucher mamy 4 miesięcy licząc od daty jego otrzymania. Voucher musimy wykorzystać  w czasie jednego zakupu na kwotę równą lub wyższą od wartości vouchera. Jeśli kwota zakupu będzie wyższa niż wartość bonu różnicę w cenie będziemy musieli dopłacić. Natomiast jeśli wartość towaru będzie niższa od wartości vouchera nie otrzymamy reszty w gotówce. W przypadku, gdy zwrócimy zakupiony towar, zwrot nastąpi w takiej samej formie jak zakup (voucher plus gotówka).

Dokonując zakupu na Allegro  numer Vouchera musimy wpisać w koszyku zakupowym w miejscu ,,masz kod rabatowy”. Przystąpienie do zakupu jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu kart podarunkowych Allegro.

Regulamin promocji znajdziesz tutaj.

Karta kredytowa Citi Simplicity

Citi Handlowy oferuje kilka kart kredytowych swoim klientom. Spośród nich najlepszą propozycję stanowi karta Citi Simplicity. Karta ta jest całkowicie darmowa. W przypadku karty Citibank World MasterCard i Citibank Premier Miles roczna opłata za ich wydanie i korzystanie wynosi 216 zł. Polecane są one szczególnie tym osobom, które chciałyby korzystać z ich programów lojalnościowych.