300 zł do Biedronki za założenie karty kredytowej w BGŻ BNP Paribas

Promocja została zakończona.
Ruszyła kolejna promocja karty kredytowej BGŻ BNP Paribas za wyrobienie której możesz otrzymać nagrodę o łącznej wartości 300 zł do wykorzystania w sieci sklepów Biedronka. W ramach akcji wydanych zostanie tylko  5 000 nagród.

Kto może wziąć udział w promocji?

W promocji „Do 300 zł na zakupy w sklepach Biedronka z kartą kredytową” możesz wziąć udział, jeśli jesteś osobą pełnoletnią i w okresie ostatnich 12 miesięcy licząc od dnia zawarcia umowy o kartę nie posiadałeś żadnej karty kredytowej BGŻ BNP Paribas. Posiadanie innego produktu Banku nie wyklucza z promocji.

300 zł do Biedronki

Nagrodą w promocji BGŻ BNP Paribas jest 6 elektronicznych e-kodów, każdy o wartości 50 zł. Kody możesz wykorzystać w sieci sklepów Biedronka do 31 grudnia 2019 roku. Każdy kod można wykorzystać wielokrotnie, aż do wyczerpania dostępnych środków.

Warto pamiętać, że nagrodę otrzyma tylko 5 000 uczestników promocji. W przypadku osiągnięcia wyznaczonego limitu BGŻ BNP Paribas poinformuje o tym fakcie na tej stronie. Termin rejestracji do promocji upływa z dniem 31 stycznia 2019 roku.

Jakie są warunki otrzymania nagrody?

W celu otrzymania nagrody musisz spełnić następujące wymagania:

 • wypełnij formularz zgłoszeniowy na tej stronie promocji podając imię, nazwisko, numer telefonu komórkowego i adres e-mail, a także wyraź zgody:
  • na przetwarzanie Twoich danych osobowych w celach marketingowych,
  • na przesyłanie informacji handlowych drogą elektroniczną.
 • w ciągu kilku dni oddzwoni doradca Banku, z którym złożysz wniosek o kartę kredytową,
 • najpóźniej do 31 stycznia 2019 roku zawrzyj umowę o kartę kredytową MasterCard Standard,
 • w okresie 6 miesięcy następujących po miesiącu podpisania umowy o kartę kredytową wykonaj, w każdym miesiącu kalendarzowym, transakcje otrzymaną kartą na łączną kwotę nie mniejszą niż 500 zł.

Transakcje kartą kredytową muszą być płatnościami bezgotówkowymi wykonanymi w sklepach handlowo – usługowych lub w sklepach internetowych. Brane są również pod uwagę przelewy środków pieniężnych z rachunku karty i wypłaty gotówki z bankomatów przy użyciu karty. Nie brane są pod uwagę transakcje zwrócone, transakcje wynikające z tytułu spłaty zadłużenia w innym banku oraz transakcje wykonane kartami dodatkowymi..

Przekazanie e-kodów

W celu otrzymania nagrody musisz zarejestrować swoją kartę kredytową na stronie mambonus.pl. Nagroda będzie przekazana  w ciągu 7 dni roboczych od zakończenia danego miesiąca. Nie spełnienie warunków w jednym miesiącu nie pozbawia Cię prawa do otrzymania nagrody w następnym miesiącu.

Regulamin promocji znajdziesz tutaj.

Karta kredytowa Mastercard Standard

Podstawowe opłaty i prowizje karty kredytowej Mastercard Standard:

 • 0 zł – wydawanie karty,
 • 72 zł – roczna obsługa karty,
 • 36 zł – opłata roczna za korzystanie z karty dodatkowej,
 • 0 zł – transakcje bezgotówkowe,
 • 3,50 zł – wypłata gotówki z bankomatów w oddziale Banku,
 • 4,90% lecz nie mniej niż 10 zł – wypłata gotówki z bankomatów w kraju i za granicą.
 • 4,90% min. 10 zł – przelew z rachunku karty,
 • 14,29% – rzeczywista roczna stopa oprocentowania – naliczana, gdy nie spłacisz zadłużenia na karcie w okresie bezodsetkowym wynoszącym 56 dni.

Tabelę opłat i prowizji znajdziesz tutaj.

mamBonus

MamBonus to program lojalnościowy. Za każdą płatność kartą kredytową MasterCard jego uczestnik otrzymuje punkty. Za wydaną 1 zł są przyznawane 2 pkt. Zgromadzone punkty można wymienić na nagrody, vouchery lub bilety do kina. Można również korzystać z rabatów przy zakupie u partnerów programu.

Przystępując do programu lojalnościowego otrzymasz dodatkowo 5 000 punktów, które możesz wymienić na nagrodę dostępną w katalogu programu. Warunkiem ich otrzymania jest wykonanie 4 transakcji kartą o wartości 50 zł każda do końca drugiego miesiąca następującego po miesiącu w którym została zawarta umowa o kartę.

Regulamin programu lojalnościowego MamBonus znajdziesz tutaj, a promocji „5 000 punktów na start” tutaj.