Bon 300 zł do drogerii Hebe z kartę kredytową Citibanku

Citi Handlowy uruchomił  kolejną promocję kart kredytowych, w ramach której możesz otrzymać voucher o wartości 300 zł do wykorzystania w sieci drogerii Hebe. Warunki promocji są niezbyt wymagające. Wystarczy w ciągu dwóch miesięcy wykonać 10 dowolnych transakcji otrzymaną kartą.

Promocja została zakończona w dniu 31 października 2018 roku.

W promocji mogą wziąć udział osoby, które nie posiadały żadnej głównej karty kredytowej Citibanku od od dnia 1 stycznia 2015 roku. Muszą one również spełnić podstawowy warunek ubiegania się o karty kredytowe w Citi Handlowy:

  • osoba fizyczna – mieć 18 lat, pracować w obecnej firmie co najmniej 3 miesiące i posiadać dochody netto nie mniejsze niż 1 200 zł,
  • firma – minimalny wiek 18 lat, prowadzenie działalności gospodarczej minimum 2 lata, osiągać dochód netto minimum 2 500 zł.

Jak zdobyć kartę podarunkową o wartości 300 zł do drogerii Hebe?

Vouchera o wartości 300 zł otrzymasz po spełnieniu następujących wymagań:

  • do 31 października 2018 roku wypełnij formularz na tej stronie promocji podając swoje dane osobowe: imię, nazwisko, telefon, e-mail i PESEL. Musisz również wyrazić zgodę na przetwarzanie danych osobowych i zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną.
  • w ciągu kilku następnych dni skontaktuje się z Tobą Doradca Banku wspólnie z którym złożysz wniosek o kartę kredytową Citi Simplicity, otrzymasz również informację o rodzaju dokumentu dochodowego, który będziesz musiał przesłać,
  • do końca drugiego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu, w którym zawarłeś umowę o kartę, zaloguj się co najmniej jeden raz w serwisie bankowości internetowej Citibank Online lub za pomocą aplikacji mobilnej Citi Mobile,
  • w każdym z dwóch kolejnych miesięcy kalendarzowych następujących po miesiącu podpisania umowy o kartę musisz wykonać przynajmniej 5 transakcji bezgotówkowych otrzymaną kartą kredytową w sklepach handlowo – usługowych.

Przy rozliczaniu transakcji bezgotówkowych nie brane są pod uwagę przelewy z rachunku karty, w tym przelewy stanowiące płatności za mieszkanie oraz opłaty za gaz, prąd, abonamenty i inne opłaty okresowe. W rozliczeniu nie brane są pod uwagę również transakcje zwrócone.

Przekazanie i wykorzystanie vouchera

Po spełnieniu wszystkich warunków otrzymasz elektroniczną kartę podarunkową o wartości 300 zł do wykorzystania w sieci drogerii Hebe.  Przekazanie nagrody nastąpi za pośrednictwem bankowości internetowej do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym spełniłeś warunki promocji.

Voucher będzie ważny przez okres 6 miesięcy. Można go wykorzystać kilkakrotnie, aż do wyczerpania całkowitej kwoty. Jeśli kwota zakupu będzie wyższa niż wartość vouchera różnicę w cenie będziesz musiał dopłacić. W przypadku, gdy zwrócisz zakupiony towar, zwrot nastąpi w takiej samej formie jak zakup. Nagroda zwolniona jest z podatku dochodowego od osób fizycznych.

Regulamin promocji znajdziesz tutaj.

Karta kredytowa Citi Simplicity

Spośród kilku kart kredytowych Citi Handlowy najatrakcyjniejszą i zarazem darmową kartą jest Citi Simplicity. Wydanie i obsługa karty nic nie kosztuje. Pamiętaj, aby wyłączyć usługę Citi Phone, która w pierwszym miesiącu jest bezpłatna. Z usługi zrezygnujesz po zalogowaniu się do bankowości internetowej Citibanku i wysłaniu odpowiedniej informacji. Długość okresu bezodsetkowego wynosi 56 dni.

Unikać należy wypłat gotówki z bankomatów, które obarczone są prowizją. W przypadku Citi Simplicity  wynosi ona 6% wartości transakcji, ale nie mniej niż 10 zł. Dobrze jest zwrócić uwagę na dodatkowe produkty, takie jak chociażby naklejka zbliżeniowa. Opłata miesięczna za korzystanie z niej wynosi 5 zł. Można z naklejki zrezygnować i w ten sposób uniknąć opłaty. Podobnie można postąpić z usługą CityPhone, za którą Bank pobiera każdego miesiąc 6 zł.