300 zł do sklepów Grupy morele.net za kartę kredytową Citi Handlowy

Citi Handlowy uruchomił  kolejną promocję kart kredytowych, w ramach której możemy otrzymać voucher o wartości 300 zł do wykorzystania w sklepach internetowych Grupy morele.net. Warunki promocji są niezbyt wymagające. Wystarczy w ciągu dwóch miesięcy wykonać 10 dowolnych transakcji otrzymaną kartą.

Promocja została zakończona!

W ubiegłorocznej promocji z bonem do sklepu morele.net oferta zakupowa sprowadzała się do sprzętu komputerowego, AGD i RTV. W obecnej promocji za otrzymany voucher możemy kupić dowolny artykuł począwszy od zabawek, a kończąc na materiałach budowlanych.  Zmieniła się także wysokość nagrody. W poprzedniej promocji mieliśmy szansę na zdobycie bonu o wartości 400 zł, teraz możemy otrzymać bon o wartości 300 zł. Warunki jego otrzymania są mniej wymagające. Wystarczy przez dwa kolejne miesiące wykonać 10 płatności na dowolną kwotę otrzymaną kartą kredytową.

W promocji mogą wziąć udział osoby, które nie posiadały żadnej głównej karty kredytowej Citibanku od od dnia 1 stycznia 2015 roku. Muszą one również spełnić podstawowy warunek ubiegania się o karty kredytowe w Citi Handlowy:

 • osoba fizyczna – mieć 21 lat, pracować w obecnej firmie co najmniej 3 miesiące i posiadać dochody netto nie mniejsze niż 1 200 zł,
 • firma – minimalny wiek 21 lat, prowadzenie działalności gospodarczej minimum 2 lata.

Jak zdobyć voucher o wartości 300 zł do sklepów Grupy morele.net?

Vouchera o wartości 300 zł otrzymamy po spełnieniu następujących wymagań:

 • do 4 lipca 2018 roku musimy wypełnić formularz na stronie promocji podając swoje dane osobowe: imię, nazwisko, telefon, e-mail i PESEL. Musimy również wyrazić zgodę na przetwarzanie naszych danych osobowych i zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną.
 • w ciągu kilku następnych dni skontaktuje się z nami Doradca Banku wspólnie z którym złożymy wniosek o dowolną kartę kredytową Citibanku, otrzymamy również informację o rodzaju dokumentu dochodowego, który będziemy musieli przesłać,
 • do końca drugiego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu, w którym zawarliśmy umowę o kartę musimy zalogować się   co najmniej jeden raz w serwisie bankowości internetowej Citibank Online lub za pomocą aplikacji mobilnej Citi Mobile,
 • w każdym z dwóch miesięcy kalendarzowych następujących po miesiącu podpisania umowy o kartę musimy wykonać przynajmniej 5 transakcji bezgotówkowych otrzymaną kartą kredytową w sklepach handlowo – usługowych.

Przy rozliczaniu transakcji bezgotówkowych nie brane są pod uwagę przelewy z rachunku karty, w tym przelewy stanowiące płatności za mieszkanie oraz opłaty za gaz, prąd, abonamenty i inne opłaty okresowe. W rozliczeniu nie brane są pod uwagę również transakcje zwrócone.

Przekazanie i wykorzystanie vouchera

Po spełnieniu wszystkich warunków otrzymamy voucher w postaci Elektronicznej Karty Podarunkowej Grupy morele.net o wartości 300 zł.  Przekazanie nagrody nastąpi za pośrednictwem bankowości internetowej do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym spełniliśmy warunki promocji.

Voucher możemy wykorzystać w następujących sklepach internetowych Grupy morele.net:

 • morele.net – sprzęt komputerowy, AGD oraz RTV,
 • hulahop.pl – zabawki i produkty dziecięce,
 • amfora.pl – perfumy i kosmetyki,
 • pupilo.pl – artykuły dla zwierząt,
 • budujesz.pl – artykuły budowlane i narzędzia,
 • digitalo.pl – książki, muzyka i filmy,
 • motoria.pl – artykuły motoryzacyjne,
 • sklep – presto.pl sport i turystyka,
 • ubieramy.pl – odzież, obuwie i dodatki,
 • meblujesz.pl – dekoracja i aranżacja wnętrz.

Voucher musimy wykorzystać  w czasie jednego zakupu na kwotę równą lub wyższą od wartości vouchera. Jeśli kwota zakupu będzie wyższa niż wartość bonu różnicę w cenie będziemy musieli dopłacić. Natomiast jeśli wartość towaru będzie niższa od wartości vouchera nie otrzymamy reszty w gotówce. W przypadku, gdy zwrócimy zakupiony towar, zwrot nastąpi w takiej samej formie jak zakup (voucher plus gotówka).

Czas na wykorzystanie vouchera mamy do 31 marca 2019 roku. Dokonując zakupu w sklepie internetowym musimy wpisać  numer vouchera w koszyku zakupowym w miejscu ,,Voucher lub karta podarunkowa”, a następnie kliknąć przycisk ,,Użyj kodu”.  Z regulaminem Elektronicznych Kart Podarunkowych możemy zapoznać się na tej stronie morele.net.

Nagroda zwolniona jest z podatku dochodowego od osób fizycznych.

Regulamin promocji znajdziesz tutaj.

Karta kredytowa Citi Simplicity

Citi Handlowy oferuje kilka kart kredytowych swoim klientom. Spośród nich najlepszą propozycję stanowi karta Citi Simplicity. Karta ta jest całkowicie darmowa. W przypadku karty Citibank World MasterCard i Citibank Premier Miles roczna opłata za ich wydanie i korzystanie wynosi 216 zł. Polecane są one szczególnie tym osobom, które chciałyby korzystać z ich programów lojalnościowych.