300 zł na zakupy w City Fit z kartą kredytową Citi Simplicity od Citibanku

W kolejnej promocji karty kredytowej City Simlicity możesz otrzymać voucher o wartości 300 zł do wykorzystania w sklepie internetowym City Fit. Poza jej wyrobieniem będziesz musiał w ciągu dwóch miesięcy wykonać 10 dowolnych transakcji otrzymaną kartą.

W promocji możesz wziąć udział, jeśli jesteś osobą posiadającą pełną zdolność do czynności prawnych i nie byłeś posiadaczem żadnej głównej karty kredytowej Citibanku od od dnia 1 stycznia 2015 roku. Ponadto musisz mieć 18 lat, pracować w obecnej firmie co najmniej 3 miesiące i posiadać dochody netto nie mniejsze niż 1 200 zł. Jeśli prowadzisz działalność gospodarczą musisz mieć 18 lat, prowadzić firmę co najmniej 2 lata i osiągać dochód netto 2 500 zł.

Jak zdobyć voucher o wartości 300 zł do sklepu City Fit?

Voucher o wartości 300 zł otrzymasz po spełnieniu następujących wymagań:

  • do 22 sierpnia 2018 roku wypełnij formularz na stronie promocji podając swoje dane osobowe: imię, nazwisko, telefon, e-mail i PESEL. Musisz również wyrazić zgodę na przetwarzanie danych osobowych i zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną.
  • w ciągu kilku następnych dni zadzwoni do Ciebie Doradca Banku wspólnie z którym złożysz wniosek o kartę kredytową Citi Simpicity, otrzymasz również informację o rodzaju dokumentu dochodowego, który będziesz musiał przesłać,
  • do końca drugiego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu, w którym zawarłeś umowę o kartę zaloguj się co najmniej jeden raz w serwisie bankowości internetowej Citibank Online lub za pomocą aplikacji mobilnej Citi Mobile,
  • w każdym z dwóch miesięcy kalendarzowych następujących po miesiącu podpisania umowy o kartę wykonaj przynajmniej 5 transakcji bezgotówkowych otrzymaną kartą kredytową w sklepach handlowo – usługowych.

Przy rozliczaniu transakcji bezgotówkowych nie brane są pod uwagę przelewy z rachunku karty, w tym przelewy stanowiące płatności za mieszkanie oraz opłaty za gaz, prąd, abonamenty i inne opłaty okresowe. W rozliczeniu nie brane są pod uwagę również transakcje zwrócone.

Przekazanie i wykorzystanie vouchera

Po spełnieniu wszystkich warunków otrzymasz elektroniczny voucher do sklepu City Fit o wartości 300 zł. Przekazanie nagrody nastąpi za pośrednictwem bankowości internetowej do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym spełniłeś warunki promocji. W dniu przekazania nagrody musisz mieć aktywną kartę kredytową.

W celu wykorzystania vouchera musisz aktywować go na tej stronie City Fit wpisując jego numer w pole “numer kodu rabatowego”. Czas na wykorzystanie vouchera masz do 31 grudnia 2018 roku.

Voucher musisz wykorzystać  w czasie jednego zakupu na kwotę równą lub wyższą od wartości vouchera (nie brane są pod uwagę koszty przesyłki). Jeśli kwota zakupu będzie wyższa niż wartość bonu różnicę w cenie będziesz musiał dopłacić. Natomiast jeśli wartość towaru będzie niższa od wartości vouchera nie otrzymasz reszty w gotówce. W przypadku, gdy zwrócisz zakupiony towar, zwrot nastąpi w takiej samej formie jak zakup (voucher plus gotówka).

Warunki korzystania z voucherów „300 zł do CityFit z Kartą Kredytową Citibank” znajdziesz na tej stronie Citi Fit.

Nagroda zwolniona jest z podatku dochodowego od osób fizycznych.

Regulamin promocji znajdziesz tutaj.

Karta kredytowa Citi Simplicity

Citi Handlowy oferuje kilka kart kredytowych swoim klientom. Spośród nich najlepszą propozycję stanowi karta Citi Simplicity. Karta ta jest całkowicie darmowa. W przypadku karty Citibank World MasterCard i Citibank Premier Miles roczna opłata za ich wydanie i korzystanie wynosi 216 zł. Polecane są one szczególnie tym osobom, które chciałyby korzystać z ich programów lojalnościowych.