Premia pieniężna 300 zł za wyrobienie karty kredytowej Citibanku

Premia pieniężna 300 zł za wyrobienie dowolnej głównej karty kredytowej do zdobycia w nowej promocji Citi Handlowy.  Citibank dodatkowo wymaga wykonania w każdym z dwóch kolejnych miesięcy po podpisaniu umowy pięciu dowolnych transakcji bezgotówkowych wydaną kartą.  Czas na przystąpienie do promocji mamy do 23 maja 2018 roku.

Kto może wziąć udział w promocji?

Promocja przeznaczona jest dla nowych klientów Citibanku, za których uważa się wszystkie osoby, które nie posiadały żadnej głównej karty kredytowej od dnia 1 stycznia 2015 roku. O karty kredytowe Citibanku możemy się ubiegać, jeśli mamy 21 lat, dochody netto nie mniejsze niż 1 200 zł i w obecnej firmie pracujemy minimum 3 miesiące. Jeśli prowadzimy działalność gospodarczą musimy mieć 25 lat, a działalność gospodarczą prowadzić nie krócej niż 2 lata.

Jakie warunki spełnić, aby otrzymać premię 300 zł?

Premia pieniężna 300 zł zostanie nam przyznana po spełnieniu wszystkich poniższych wymagań:

  • do 23 maja 2018 roku powinniśmy wypełnić formularz kontaktowy na tej stronie Citi Handlowy podając swoje dane osobowe,
  • w ciągu kilku następnych dni skontaktuje się z nami Doradca Banku wraz z którym złożymy wniosek o wybraną główną kartę kredytową, i w trakcie składania wniosku powinniśmy zaakceptować zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych i zgodę na przesyłanie informacji drogą elektroniczną,
  • w kolejnym kroku powinniśmy przesłać wymagane dokumenty, w tym ważny dokument potwierdzający deklarowane na wniosku dochody,
  • po otrzymaniu pozytywnej opinii Bank dostarczy nam kurierem umowę, a po kilku dniach kartę kredytową, którą powinniśmy aktywować,
  • do końca drugiego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu, w którym zawarliśmy umowę o kartę (data znajduje się na umowie) powinniśmy:
    • zalogować się co najmniej jeden raz w serwisie bankowości internetowej Citibank Online lub za pomocą aplikacji mobilnej Citi Mobile,
    • w dwóch kolejnych miesiącach wykonać, w każdym z nich, 5 transakcji otrzymaną kartą kredytową na dowolną kwotę w sklepach handlowo – usługowych.

Przy rozliczaniu płatności kartą nie wliczane są przelewy z rachunku karty oraz transakcje zwrócone. Pod uwagę brane są również transakcje wykonane kartą dodatkową wydaną do karty głównej lub nośnikiem zbliżeniowym.

O spełnieniu wszystkich powyższych wymagań Citibank poinformuje nas do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym wymagania te spełniliśmy. Również do końca tego miesiąca premia pieniężna 300 zł zostanie zaksięgowana na rachunku naszej karty kredytowej.

Szczegółowy regulamin promocji znajduje się tutaj.

Karta kredytowa Citi Simplicity

Citibank oferuje do wyboru jedną z następujących kart kredytowych: Citi Simplicity, Premier Miles, World MasterCard i BP Payback. . Spośród nich najlepszą propozycję stanowi karta Citi Simplicity. Karta ta jest całkowicie darmowa.

W przypadku karty Citibank World MasterCard i Citibank Premier Miles roczna opłata za ich wydanie i korzystanie wynosi 216 zł. Polecane są one szczególnie tym osobom, które chciałyby korzystać z ich programów rabatowych.

Karta BP Payback jest tańsza w porównaniu z dwom powyższymi i kosztuje tylko 96 zł. Głównie polecana jest kierowcom, którzy za tankowanie paliwa na stacjach BP otrzymują punkty lojalnościowe.

Tabela opłat i prowizji ważna do 28 lutego 2018 roku.
Tabela opłat i prowizji obowiązująca od 1 marca 2018 roku.

Podsumowanie

Po serii promocji, w których Citi Handlowy oferował bony do sklepów stacjonarnych lub internetowych, obecnie możemy dostać premię pieniężną. Co prawda jest ona niższa  o 100 zł od premii wypłacanych w ubiegłym roku, ale w zamian mamy możliwość jej wykorzystania w dowolny sposób. Same warunki zdobycia premii są banalnie proste. Wystarczy wykonać tylko 5 transakcji bezgotówkowych na dowolną kwotę w dwóch miesiącach.