Do 350 zł na paliwo z kartą Citi Simplicity w programie Priceless Specials

Promocja została zakończona w dniu 14 maj 2019 roku.
Citi Handlowy wznowił promocję, w której możesz zyskać nawet 21 000 punktów w ramach programu Priceless Specials. Warunkiem ich otrzymania jest wyrobienie darmowej karty kredytowej Citi Simplicity i aktywne z niej korzystanie przez okres 3 miesięcy.

Nagroda 21 000 punktów Priceless Specials

Nagrodą w promocji „Do 21 000 punktów w Programie Priceless Specials z Kartami Kredytowymi Citibank” są punkty zdobyte w ramach programu lojalnościowego Priceless Specials. Priceless Specials to program skierowany do posiadaczy kart płatniczych Mastercard lub Maestro. Warunkiem udziału w nim jest rejestracja karty płatniczej.

Za transakcje bezgotówkowe u partnerów programu otrzymujesz punkty, które następnie wymieniasz na nagrody dostępne w katalogu nagród obejmujący wiele kategorii od biletów do kina i voucherów na zakupy, przez podróże, sport i multimedia, aż po akcesoria kuchenne i zabawki dla dzieci.

W ramach programu Priceless Specials prowadzone są akcje specjalne. Przykładem jest obecna promocja Citi Handlowy. W ramach niej otrzymujesz punkty za wszystkie transakcje bezgotówkowe wykonane w dowolnych punktach usługowo – handlowych, a nie tylko u partnerów programu.

Jeśli uzbierasz 3 000 punktów możesz je wymienić na voucher o wartości 50 zł. W przypadku promocji Citibanku pula 21 000 punktów pozwala je wymienić na vouchery o łącznej wartości 350 zł.

Kto może wziąć udział w promocji?

Promocja  „Do 21 000 punktów w Programie Priceless Specials z Kartami Kredytowymi Citibank”  skierowana jest do osób pełnoletnich posiadających pełną zdolność do czynności prawnych i które nie posiadały żadnej głównej karty kredytowej Citibanku od dnia 1 stycznia 2016 roku.

O karty kredytowe Citibanku możesz się starać, jeśli masz 18 lat, osiągasz dochody netto nie mniejsze niż 1 200 zł i jesteś zatrudniony w obecnej firmie nie krócej niż 3 miesiące. Jeśli prowadzisz działalności gospodarczą musisz mieć 18 lat i prowadzić swoja firmę nie krócej jak 2 lata i posiadać dochód netto minimum 2 500 zł.

Jak zdobyć 21 000 punktów Pricless Specials?

Warunkiem zdobycia nagrody w postaci 21 000 punktów Programu Pricless Specials jest spełnienie następujących wymagań:

  • do 14 maja 2019 roku wypełnij formularz kontaktowy na tej stronie promocji oraz zaakceptuj regulamin promocji,
  • w ciągu kilku dni skontaktuje się z Tobą Doradca Banku wspólnie z którym złożysz wniosek o kartę kredytową  Citi Simplicity, w trakcie składania wniosku wyraź zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych oraz zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną i telefonicznie,
  • dostarcz wymagane dokumenty, w tym aktualny dokument dochodowy – wykaz wymaganych dokumentów , które powinieneś dostarczyć znajdziesz w załączniku regulaminu promocji, o rodzaju dokumentu poinformuje Cię również Doradca Citibanku,
  • po akceptacji Twojego wniosku przez Citibank otrzymasz kurierem umowę, która powinieneś podpisać, a po kilku dniach od podpisania umowy otrzymasz kartę kredytową,
  • do końca pierwszego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu, w którym zawarłeś umowę o kartę:
    • zaloguj się co najmniej jeden raz w serwisie bankowości internetowej Citibank Online lub za pomocą aplikacji mobilnej Citi Mobile,
    • zapisz się do Programu Priceless Specials – w tym celu skorzystaj z formularza rejestracyjnego dostępnego w bankowości internetowej Citibanku.
  • przez 3 kolejne miesiące następującego po miesiącu, w którym zawarłeś umowę o kartę, w każdym z tych miesięcy, wykonaj płatności kartą na sumę co najmniej 500 zł. Nie liczą się płatności zwrócone.

Przekazanie nagrody

Za spełnienie warunku płatności kartą na kwotę 500 zł w danym miesiącu otrzymasz nagrodą w w postaci 7 000 punktów Programu Priceless Specials. Łącznie możesz zdobyć 21 000 punktów. Nie spełnienie warunków w jednym miesiącu nie powoduje możliwości uzyskania nagrody w kolejnym miesiącu.

O przyznaniu nagrody za dany miesiąc zostaniesz powiadomiony za pośrednictwem wiadomości w serwisie Citibank Online do końca kolejnego miesiąca. W tym czasie zostanie również przekazana nagroda poprzez zasilenie Twojego konta w Programie. Do czasu przekazania ostatniej nagrody musisz mieć aktywną kartę.

Nagroda zwolniona jest z podatku dochodowego od osób fizycznych.

Karta kredytowa Citi Simplicity

Spośród kilku kart kredytowych Citi Handlowy najatrakcyjniejszą i zarazem darmową kartą jest Citi Simplicity. Wydanie i obsługa karty nic nie kosztuje. Pamiętaj, aby wyłączyć usługę Citi Phone, która w pierwszym miesiącu jest bezpłatna. Z usługi zrezygnujesz po zalogowaniu się do bankowości internetowej Citibanku i wysłaniu odpowiedniej informacji. Długość okresu bezodsetkowego wynosi 56 dni.

Unikać należy wypłat gotówki z bankomatów, które obarczone są nie małą prowizją. W przypadku Citi Simplicity  wynosi ona 6% wartości transakcji, ale nie mniej niż 10 zł. Dobrze jest zwrócić uwagę na dodatkowe produkty, takie jak chociażby naklejka zbliżeniowa. Opłata miesięczna za jej korzystanie wynosi 5 zł. Można z naklejki zrezygnować i w ten sposób uniknąć opłaty. Podobnie można postąpić z usługą CityPhone, za którą Bank pobiera każdego miesiąc 6 zł.

Przydatne dokumenty: