Premia 350 zł za Konto Otwarte na Ciebie z Kartą Otwartą na eŚwiat w BNP Paribas

W związku z wyczerpaniem puli wniosków promocja została zakończona 28 lipca 2019 roku.
Premię o łącznej wartości 350 zł możesz zgarnąć w nowej promocji banku BNP Paribas. Wystarczy otworzyć Konto Otwarte na Ciebie wraz z Kartą Otwartą na eŚwiat i aktywnie z nich korzystać przez okres 4 miesięcy. W promocji przewidziano udział tylko 2 500 zarejestrowanych osób.

Premia 350 zł

Nagrodą w akcji „Bezpiecznie w sieci” jest premia pieniężna o łącznej wartości 350 zł. Zostanie ona przyznana w dwóch etapach. Pierwszą premię w wysokości 200 zł otrzymasz po założeniu Konta Otwartego na Ciebie wraz z Kartą Otwartą na eŚwiat i aktywne aktywne korzystanie z nich przez okres 2 miesięcy. Jeśli spełnisz warunki aktywności jeszcze w dwóch kolejnych miesiącach otrzymasz dodatkowo premię w wysokości 150 zł.

Kto może wziąć udział w promocji?

W promocji możesz wziąć udział, jeśli jesteś osobą pełnoletnią posiadającą pełną zdolność do czynności prawnych i w okresie ostatnich 9 miesięcy przed dniem złożenia wniosku o otwarcie konta osobistego nie byłeś posiadaczem lub współposiadaczem rachunku oszczędnościowo – rozliczeniowego w BGŻ BNP Paribas. Wymóg ten dotyczy również klientów przejętego w 2018 roku Raiffeisen Polbank. Posiadanie innych produktów (konto oszczędnościowe, karta kredytowa) nie wyklucza z promocji.

Chcąc wziąć udział w promocji musisz wypełnić formularza rejestracyjny na internetowej stronie promocji w terminie do 28 lipca 2019 roku. Ponieważ w promocji przewidziano rejestrację tylko 2 500 uczestników nie warto długo czekać z decyzją.

Warunki promocji

Warunkiem otrzymania premii o łącznej wartości 350 zł jest spełnienie wszystkich wymagań ujętych w regulaminie promocji. W tym celu powinieneś:

 • do 28 lipca 2019 roku lub do wyczerpania puli 2 500 rejestracji (w zależności co nastąpi wcześniej) zarejestruj się na stronie promocji wypełniając prosty formularz. Zgodnie z regulaminem promocji zaakceptuj:
  • zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez Ad Astrę,
  • zgodę na przekazywanie Twoich danych przez Bank organizatorowi promocji w zakresie niezbędnym do jej prowadzenia,
  • regulamin promocji,
 • po otrzymaniu e-maila potwierdzającego przystąpienie do promocji, złóż wniosek o Konto Otwarte na Ciebie, Kartę Otwartą na eŚwiat i usługi bankowości elektronicznej wykorzystując do tego celu link zawarty w przesłanym e-mailu.
 • do 4 sierpnia 2019 roku zawrzyj umowę o Konto Otwarte na Ciebie, Kartę Otwartą na eŚwiat i usługi bankowości elektronicznej,
 • w sierpniu i wrześniu 2019 roku, w każdym z tych miesięcy, wykonaj
  • transakcje bezgotówkowe kartą w sklepach usługowo – handlowych na łączną kwotę nie mniejszą niż 300 zł,
  • co najmniej 3 przelewy środków z nowo otwartego konta za pośrednictwem bankowości internetowej Pl@net lub aplikacji mobilnej GOmobile.

Po wykonaniu wszystkich powyższych czynności otrzymasz pierwszą premię w wysokości 200 zł. Kolejne 150 zł otrzymasz, jeśli w październiku i listopadzie 2019 roku, w każdym z tych miesięcy, wykonasz:

 • transakcje bezgotówkowe kartą w sklepach usługowo – handlowych na łączną kwotę nie mniejszą niż 300 zł,
 • co najmniej 3 przelewy środków z nowo otwartego konta za pośrednictwem bankowości internetowej Pl@net lub aplikacji mobilnej GOmobile.

Transakcje bezgotówkowe możesz wykonać w sklepach usługowo – handlowych i w sklepach internetowych. Nie brane są pod uwagę transakcje wykonane z wykorzystaniem internetowych systemów płatności podmiotów trzecich takich jak: BLIK, PayU, Przelewy 24, Dotpay, Blue Media. Nie dotyczy to operacji dokonanych przy wykorzystaniu cyfrowego portfela, w tym Google Pay i Apple Pay. Nie brane są również pod uwagę transakcje wykonane w punktach posiadających następujące Kody MCC:

 • 7995 – określający kasyna oraz zakłady bukmacherskie i im podobne,
 • 8999 – określający profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska),
 • 6012 – określający instytucje finansowe,
 • 6211 – określający brokerów ubezpieczeniowych,
 • 6051 – określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych,
 • 4829 – określający internetowe przekazy pieniężne.

Przekazanie nagrody

Pierwszą premię w wysokości 200 zł otrzymasz za otwarcie Konta Otwartego na Ciebie i spełnienie warunków aktywności w sierpniu i wrześniu 2019 roku. Informacja o jej przyznaniu zostanie przesłana na Twoją skrzynkę mailową najpóźniej do 20 października 2019 roku. Zwróć uwagę na link przesłany w wiadomości. Po kliknięciu w niego przejdziesz na stronę organizatora promocji w celu podania numeru nowo otwartego rachunku. Masz na to czas do 25 października 2019 roku. Premię otrzymasz na swoje nowo otwarte konto do końca października 2019 roku.

Informację o przyznaniu drugiej premii w wysokości 150 zł za spełnienie warunków aktywności w październiku i listopadzie 2019 roku otrzymasz do 20 grudnia 2019 roku, a nagrodę do 31 grudnia 2019 roku.

Na dzień przekazania premii musisz posiadać otwarte konto osobiste wraz z kartę debetową i dostępem do usług bankowości elektronicznej.
Nagroda zwolniona jest z podatku dochodowego od osób fizycznych.

Regulamin promocji znajdziesz tutaj.

Konto Otwarte na Ciebie

Nowe Konto Otwarte na Ciebie jest rachunkiem bezwarunkowo darmowym. Do konta wydawana jest jedna spośród trzech kart debetowych z logo Mastercard. Podstawową karta jest Karta Otwarta na Dzisiaj. Pozostałe dwie to Karta Otwarta na eŚwiat i Karta Otwarta na Świat.

Karta Otwarta na eŚwiat wydawana jest bezpłatnie, ale za jej obsługę trzeba zapłacić co miesiąc 6 zł. Opłaty tej nie można uniknąć. W zamian właściciel karty otrzymuje bezpłatne wypłaty ze wszystkich bankomatów w kraju. Za granicą darmowa jest wypłata gotówki tylko z bankomatów należących do grupy BNP Paribas. Do karty ooferowane jest  bezpłatne ubezpieczenie „CYBER Pomoc”.

Dokładny opis konta znajdziesz w tym artykule.

Podsumowanie

Nowa akcja duetu Ad Astra i BNP Paribas promująca Konto Otwarte na Ciebie jest bardzo atrakcyjna i bardzo prosta. Wystarczy założyć Konto Otwarte na Ciebie z Kartą Otwartą na eŚwiat, aktywować aplikacje mobilną i wykonać przynajmniej 3 płatności kartą na łączną kwotę 300 zł i 3 przelewy z konta. W zamian otrzymasz premię pieniężną o wartości 350 zł.

Minusem akcji jest Karta Otwarta na eŚwiat za którą trzeba płacić co miesiąc 6 zł. Może ona zainteresować osoby, które zainteresowane są bezpłatnymi wypłatami gotówki z bankomatów w kraju oraz darmowym ubezpieczenie „CYBER Pomoc”.