400 zł do Biedronki za kartę kredytową City Simplicity w Citibanku

Promocja została zakończona w dniu 31 stycznia 2019 roku.
W nowej promocji darmowej karty kredytowej Citi Simplicity do zdobycia jest nagroda o wartości 400 zł do wykorzystania w sklepach Biedronka. Warunkiem jej otrzymania jest wykonanie w ciągu 6 miesięcy transakcji kartą na kwotę nie mniejszą niż 1 200 zł.  Oferta Citibanku jest ważna do 6 marca 2019 roku.

Dla kogo promocja?

Promocja „Zostań posiadaczem Karty Kredytowej Citi Simplicity i otrzymaj zasilenie Karty Lojalnościowej „Moja Biedronka” o wartości 400 zł” skierowana jest do osób posiadających pełną zdolność do czynności prawnych i które po dniu 1 czerwca 2015 roku nie posiadały w Citibanku żadnego produktu: karty kredytowej, konta osobistego, konta oszczędnościowego, pożyczki, kredytu gotówkowego, kredytu hipotecznego. Warunek ten dotyczy również wszystkich współposiadaczy konta osobistego lub konta oszczędnościowego.

Dodatkowym wymaganiem jest posiadanie aktywnej karty lojalnościowej „Moja Biedronka”, której numer trzeba podać w trakcie wypełniania formularza rejestracyjnego.

Należy dodatkowo pamiętać, że o karty kredytowe Citibanku mogą się ubiegać osoba fizyczna, które mają co najmniej 18 lat, są zatrudnienie w obecnej firmie co najmniej 3 miesiące i ich dochody netto nie są mniejsze niż 1 200 zł. W przypadku osób prowadzących działalność gospodarczą wymagany wiek to 18 lat, prowadzenie działalności przez okres 2 lat i osiągany dochód netto minimum 2 500 zł.

Jak zgarnąć 400 zł do Biedronki?

Warunkiem udziału w promocji jest wypełnienie formularza kontaktowego na dedykowanej stronie promocji w terminie do 6 marca 2019 roku. Nie zapomnij wyrazić zgodę na przetwarzanie danych osobowych i zgodę na otrzymywanie informacji dotyczących promocji drogą elektroniczną.

W ciągu kilku następnych dni skontaktuje się z Tobą doradca Banku wraz z którym złożysz wniosek o kartę kredytową City Simplicity. Do wniosku będzie musiał dołączyć dokumenty dochodowe wskazane przez doradcę. Po zaakceptowaniu Twojego wniosku otrzymasz kurierem umowę, a następnie kartę kredytową.

Nie później niż do końca 6 miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu zawarcia umowy o kartę:

  • zaloguj się co najmniej jeden raz w serwisie bankowości internetowej Citibank Online lub za pomocą aplikacji mobilnej Citi Mobile,
  • wykonaj transakcje bezgotówkowe otrzymaną kartą kredytową na kwotę nie mniejszą niż 1 200 zł. Przy rozliczaniu transakcji nie brane są pod uwagę przelewy z rachunku karty oraz transakcje zwrócone lub nie zaksięgowane.

Przekazanie nagrody

Po spełnieniu  wszystkich powyższych wymagań otrzymasz nagrodę o wartości 400 zł do wykorzystania w sieci sklepów Biedronka. Informację o jej przyznaniu otrzymasz za pośrednictwem wiadomości w serwisie bankowości elektronicznej Citibank online do końca miesiąc następującego po miesiącu, w którym spełniłeś ostatni warunek promocji. Przekazanie nagrody nastąpi w ciągu 60 dni od powiadomienia na aktywną kartę Moja Biedronka.

Na wykorzystanie nagrody masz 12 miesięcy od daty jej wydania. Z  nagrody możesz korzystać wielokrotnie aż do wyczerpania kwoty 400 zł. Maksymalna jednorazowy zakup nie może być wyższy niż 100 zł.  Szczegółowe zasady korzystania z karty Moja Biedronka znajdziesz na stronie internetowej https://moja.biedronka.pl/regulamin/.

Karta kredytowa Citi Simplicity

Spośród kilku kart kredytowych Citi Handlowy najatrakcyjniejszą i zarazem darmową kartą jest Citi Simplicity. Wydanie i obsługa karty nic nie kosztuje. Pamiętaj, aby wyłączyć usługę Citi Phone, która w pierwszym miesiącu jest bezpłatna. Z usługi zrezygnujesz po zalogowaniu się do bankowości internetowej Citibanku i wysłaniu odpowiedniej informacji. Długość okresu bezodsetkowego wynosi 56 dni.

Unikać należy wypłat gotówki z bankomatów, które obarczone są nie małą prowizją. W przypadku Citi Simplicity  wynosi ona 6% wartości transakcji, ale nie mniej niż 10 zł. Dobrze jest zwrócić uwagę na dodatkowe produkty, takie jak chociażby naklejka zbliżeniowa. Opłata miesięczna za jej korzystanie wynosi 5 zł. Można z naklejki zrezygnować i w ten sposób uniknąć opłaty. Podobnie można postąpić z usługą CityPhone, za którą Bank pobiera każdego miesiąc 6 zł.

Przydatne dokumenty: