400 zł na zakupy w sklepach Biedronka z kartę kredytową City Simplicity w Citibanku

W letniej promocji karty kredytowej Citi Simplicity do zdobycia jest ponownie nagroda o wartości 400 zł do wykorzystania w sklepach Biedronka. Warunkiem jej otrzymania jest wykonanie w ciągu 6 miesięcy transakcji kartą na kwotę nie mniejszą niż 1 200 zł.  Oferta Citibanku jest ważna do 6 marca 2019 roku.

400 zł do Biedronki

W nowej promocji karty kredytowej City Simplicity do zdobycia jest nagroda w postaci elektronicznego e-kodu do sklepów Biedronki w wysokości 400 zł. Warunkiem otrzymania nagrody jest założenie karty City Simplicity i wykonanie nią płatności na łączną kwotę 2 000 zł w ciągu trzech miesięcy od daty wydania karty.

Dla kogo promocja?

Promocja „400 zł na zakupy w sklepach Biedronka z Kartą Kredytową Citibank Citi Simplicity – edycja letnia 2019” skierowana jest do osób pełnoletnich posiadających pełną zdolność do czynności prawnych i które od dnia 1 stycznia 2017 roku nie posiadały żadnej głównej karty kredytowej.

Należy dodatkowo pamiętać, że o karty kredytowe Citibanku mogą się ubiegać osoba fizyczna, które mają co najmniej 18 lat, są zatrudnienie w obecnej firmie co najmniej 3 miesiące i ich dochody netto nie są mniejsze niż 1 200 zł. W przypadku osób prowadzących działalność gospodarczą wymagany wiek to 18 lat, prowadzenie działalności przez okres 2 lat i osiągany dochód netto minimum 2 500 zł.

Warunki otrzymania E-kodu do Biedronki

W celu otrzymania nagrody o wartości 400 zł musisz spełnić następujące wymagania:

  • do 3 października 2019 roku złóż wniosek na stronie promocji podając swoje dane osobowe: imię, nazwisko, telefon, e-mail i PESEL. Musisz również wyrazić zgodę na przetwarzanie danych osobowych i zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną.
  • w ciągu kilku następnych dni skontaktuje się z Tobą Doradca Banku wspólnie z którym złożysz wniosek o kartę kredytową Citi Simplicity, otrzymasz również informację o rodzaju dokumentu dochodowego, który będziesz musiał dostarczyć.
  • do końca miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu, w którym zawarłeś umowę o kartę, zaloguj się co najmniej jeden raz w serwisie bankowości internetowej Citibank Online lub za pomocą aplikacji mobilnej Citi Mobile.
  • do końca trzeciego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu, w którym zawarłeś umowę o kartę, wykonaj transakcje bezgotówkowych otrzymaną kartą kredytową na łączną kwotę nie mniejszą niż 2 000 zł.

Transakcje bezgotówkowe możesz wykonać w sklepach usługowo – handlowych, a także w sklepach internetowych. Przy rozliczaniu transakcji bezgotówkowych nie brane są pod uwagę przelewy z rachunku karty, w tym przelewy stanowiące płatności za mieszkanie oraz opłaty za gaz, prąd, abonamenty i inne opłaty okresowe. W rozliczeniu nie brane są pod uwagę również transakcje zwrócone.

Przekazanie E-kodu

Po spełnieniu  wszystkich powyższych wymagań otrzymasz nagrodę o wartości 400 zł do wykorzystania w sieci sklepów Biedronka. Informację o jej przyznaniu otrzymasz za pośrednictwem wiadomości w serwisie bankowości elektronicznej Citibank online do końca miesiąc następującego po miesiącu, w którym spełniłeś warunki promocji. Przekazanie e-kodu nastąpi w ciągu 60 dni od daty powiadomienia o jego przyznaniu.

Na wykorzystanie e-kodu masz 6 miesięcy od daty jego wydania. Możesz z niego korzystać wielokrotnie, aż do wyczerpania kwoty 400 zł. Szczegółowe zasady korzystania z e-kodów znajdziesz na stronie internetowej https://kartypodarunkowe.biedronka.pl/.

Karta kredytowa Citi Simplicity

Spośród kilku kart kredytowych Citi Handlowy najatrakcyjniejszą i zarazem darmową kartą jest Citi Simplicity. Wydanie i obsługa karty nic nie kosztuje. Pamiętaj, aby wyłączyć usługę Citi Phone, która w pierwszym miesiącu jest bezpłatna. Z usługi zrezygnujesz po zalogowaniu się do bankowości internetowej Citibanku i wysłaniu odpowiedniej informacji. Długość okresu bezodsetkowego wynosi 56 dni.

Unikać należy wypłat gotówki z bankomatów, które obarczone są nie małą prowizją. W przypadku Citi Simplicity  wynosi ona 6% wartości transakcji, ale nie mniej niż 10 zł. Dobrze jest zwrócić uwagę na dodatkowe produkty, takie jak chociażby naklejka zbliżeniowa. Opłata miesięczna za jej korzystanie wynosi 5 zł. Można z naklejki zrezygnować i w ten sposób uniknąć opłaty. Podobnie można postąpić z usługą CityPhone, za którą Bank pobiera każdego miesiąc 6 zł.

 

 

Przydatne dokumenty: