300 zł do Biedronki za założenie karty kredytowej Citibanku

Bon o wartości 300 zł do Biedronki możesz otrzymać za założenie karty kredytowej Citi Simplicity w Citibanku i spełnienie prostego warunku. Wystarczy w każdym z dwóch kolejnych miesięcy wykonać kartą pięć dowolnych transakcji.

W promocji możesz wziąć udział pod warunkiem, że nie posiadałeś żadnej głównej karty kredytowej Citibanku od dnia 1 stycznia 2015 roku. Zgodnie z regulaminem Citi Handlowy o kartę kredytową mogą się starać osoby, które mają 21 lat, osiągają dochody netto minimum 1 200 zł i są zatrudnione w obecnej firmie nie krócej niż 3 miesiące. Osoby prowadzące działalność gospodarczą muszą mieć 25 lat i prowadzić działalność przynajmniej 2 lata.

W odróżnieniu od dotychczasowych promocji w obecnej osoby zainteresowane bonem do Biedronki mają tylko jeden miesiąc na przystąpienie do niej. Oferta Citibanku obowiązuje tylko do 5 lutego 2018 roku.

Jak wziąć udział w promocji?

Jeśli spełniasz powyższe warunki ubiegania się o kartę kredytową Citibanku pozostaje Ci spełnić następujące wymagania:

  • do 5 lutego 2018 roku wypełnij formularz kontaktowy na dedykowanej stronie promocji podając dane osobowe i akceptując wymagane zgody,
  • w ciągu kilku następnych dni skontaktuje się z Tobą Doradca Banku wraz z którym złożysz wniosek o kartę kredytową,
  • dostarcz wymagane przez Bank dokumenty, w tym ważny dokument potwierdzający deklarowane na wniosku dochody,
  • po otrzymaniu pozytywnej opinii, Bank dostarczy kurierem umowę, a po kilku dniach kartę kredytową, którą powinieneś aktywować.

Bon 300 zł do Biedronki

Po aktywacji kary powinieneś spełnić pozostałe wymagania uprawniające do otrzymania vouchera o wartości 300 zł. Do końca drugiego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu, w którym zawarłeś umowę o kartę (data znajduje się na umowie):

  • zaloguj się co najmniej jeden raz w serwisie bankowości internetowej Citibank Online lub za pomocą aplikacji mobilnej Citi Mobile,
  • w dwóch kolejnych miesiącach wykonaj, w każdym z nich, 5 transakcji otrzymaną kartą kredytową na dowolną kwotę w sklepach handlowo – usługowych. Przy rozliczaniu płatności kartą nie wliczane są przelewy z rachunku karty oraz transakcje zwrócone lub nie zaksięgowane.

Po spełnieniu wszystkich powyższych wwymagań otrzymasz elektroniczny voucher o wartości 300 zł do sieci sklepów Biedronka. Przekazanie vouchera nastąpi za pośrednictwem bankowości internetowej do końca miesiąca następującego po
miesiącu w którym spełniłeś warunki promocji.

Czas na wykorzystanie vouchera masz do 31 grudnia 2018 roku. Voucher jest wielokrotnego użytku, aż do wyczerpania kwoty 300 zł. W przypadku, gdy zwrócisz zakupiony towar za pośrednictwem vouchera, zwrot kwoty nastąpi na Kartę Podarunkową Biedronki.

Szczegółowy regulamin promocji znajduje się tutaj.

Przejdź na stronę promocji i zgarnij bon 300 zł do Biedronki.

Karta kredytowa Citi Simplicity

Citibank oferuje do wyboru jedną z trzech swoich kart kredytowych. Spośród nich najlepszą propozycję stanowi karta Citi Simplicity. Karta ta jest całkowicie darmowa. W przypadku karty Citibank World MasterCard i Citibank Premier Miles roczna opłata za ich wydanie i korzystanie wynosi 216 zł. Polecane są one szczególnie tym osobom, które chciałyby korzystać z ich programów lojalnościowych.

Citi Handlowy bardzo aktywnie promuje kartę Citi Simpicity oferując bardzo atrakcyjne bonusy. Warunkiem otrzymania nagrody jest wypełnienie formularza rejestracyjnego na dedykowanej stronie danej promocji. Aktualnie Citibank prowadzi następujące promocje:

  • voucher 400 zł na zakupy w Allegro – stronę promocji znajdziesz tutaj.
  • voucher 400 zł na zakupy do perfumerii Douglas – stronę promocji znajdziesz tutaj.
  • voucher 400 zł na zakupy do Oleole.pl – stronę promocji znajdziesz tutaj.

Dodaj komentarz

1 Komentarz do "300 zł do Biedronki za założenie karty kredytowej Citibanku"

Powiadom o
Sortuj wg:   najnowszy | najstarszy | oceniany

[…] 400 zł na Allegro (opis promocji znajdziesz tutaj) lub do Biedronki (opis promocji znajdziesz tutaj). Najlepszą kartą kredytową jest całkowicie darmowa Citi […]