300 zł do Biedronki za założenie karty kredytowej Citibanku

Bon o wartości 300 zł do Biedronki możesz otrzymać za założenie karty kredytowej Citi Simplicity w Citibanku i spełnienie prostego warunku. Wystarczy w każdym z dwóch kolejnych miesięcy wykonać kartą pięć dowolnych transakcji. Oferta Citibanku obowiązuje tylko do 9 kwietnia 2018 roku.

W promocji możesz wziąć udział pod warunkiem, że nie posiadałeś żadnej głównej karty kredytowej Citibanku od dnia 1 stycznia 2015 roku. Zgodnie z regulaminem Citi Handlowy o kartę kredytową mogą się starać osoby, które mają 21 lat, osiągają dochody netto minimum 1 200 zł i są zatrudnione w obecnej firmie nie krócej niż 3 miesiące. Osoby prowadzące działalność gospodarczą muszą mieć 25 lat i prowadzić działalność przynajmniej 2 lata.

Jak skorzystać z oferty Citibanku?

Jeśli spełniasz powyższe warunki ubiegania się o kartę kredytową Citibanku pozostaje Ci spełnić następujące wymagania:

  • do 9 kwietnia 2018 roku wypełnij formularz kontaktowy na dedykowanej stronie promocji podając dane osobowe i akceptując wymagane zgody,
  • w ciągu kilku następnych dni skontaktuje się z Tobą Doradca Banku wraz z którym złożysz wniosek o kartę kredytową,
  • dostarcz wymagane przez Bank dokumenty, w tym ważny dokument potwierdzający deklarowane na wniosku dochody,
  • po otrzymaniu pozytywnej opinii, Bank dostarczy kurierem umowę, a po kilku dniach kartę kredytową, którą powinieneś aktywować.

Bon 300 zł do Biedronki

Po aktywacji kary powinieneś spełnić pozostałe wymagania uprawniające do otrzymania bonu o wartości 300 zł. Do końca drugiego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu, w którym zawarłeś umowę o kartę (data znajduje się na umowie):

  • zaloguj się co najmniej jeden raz w serwisie bankowości internetowej Citibank Online lub za pomocą aplikacji mobilnej Citi Mobile,
  • w dwóch kolejnych miesiącach wykonaj, w każdym z nich, 5 transakcji otrzymaną kartą kredytową na dowolną kwotę w sklepach handlowo – usługowych. Przy rozliczaniu płatności kartą nie wliczane są przelewy z rachunku karty oraz transakcje zwrócone lub nie zaksięgowane.

Po spełnieniu wszystkich powyższych wymagań otrzymasz E-kod o wartości 300 zł do sieci sklepów Biedronka. Przekazanie kodu nastąpi za pośrednictwem bankowości internetowej do końca miesiąca następującego po miesiącu w którym spełniłeś warunki promocji.

Czas na wykorzystanie E-kodu masz do 31 grudnia 2018 roku. Z E-kodu możesz korzystać wielokrotnie do kwoty 300 zł. Oznacza to, że w przypadku zakupu na kwotę niższą niż wartość E-kodu nie otrzymasz reszty w gotówce. Szczegółowe zasady korzystania z kodu zawarte są w regulaminie na tej stronie internetowej https://kartypodarunkowe.biedronka.pl.

Szczegółowy regulamin promocji znajduje się tutaj.

Karta kredytowa Citi Simplicity

Citibank oferuje do wyboru jedną z trzech swoich kart kredytowych. Spośród nich najlepszą propozycję stanowi karta Citi Simplicity. Karta ta jest całkowicie darmowa. W przypadku karty Citibank World MasterCard i Citibank Premier Miles roczna opłata za ich wydanie i korzystanie wynosi 216 zł. Polecane są one szczególnie tym osobom, które chciałyby korzystać z ich programów lojalnościowych.